آتلی کوتوگلو، طراح ترکیه و اپرا تروای

فروشاگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

 

طراح مد مشهور ترکیه در سال 2015 برای نشان دادن مد به نام «عثمانی مدرن»، لباس های شخصیت های برجسته تروای اپرا را که در 8 نوامبر سال 2018 به نمایش درآمد، طراحی کرد.

Atil KutoÄŸlu در سال 1968 در استانبول متولد شد. دبیرستان آلمانی به پایان رسید و سپس به تحصیل در مدرسه کسب و کار در وین رفت. Atil Kutoglu تحصیلات خود را در دانشگاه وین در سال 1991 تکمیل کرد.

او اولین مجموعه خود را با کمک دکتر Helmut Zilk که بزرگ وین بود، نشان داد. او در سال 1993 موفق به دریافت بهترین جایزه طراح جوان در مد مونیخ شد. او بعدها در سال 1994 موفق به دریافت بهترین طراح جوایز اتریش شد که توسط DIVA-Woolmark برگزار شد.

او به ویژه در مطبوعات آمریکایی به دلیل مجموعه های خود در هفته های مدرن در دوسلدورف، میلان و نیویورک در سال 1995 به شدت محبوب شد. او به عنوان جایزه سالزبورگ ارزشمند است که معتقد است در دنیای مد در سمپوزیوم سالزبورگ در سال 1996 برگزار شد.

در سال 1999 همسر نخست وزیر Mesut Yılmaz، برنا ییلماز، از او دعوت کرد تا مجموعه های عثمانی خود را برای جشن 700 ساله امپراتوری عثمانی طراحی کند. او انگشت شصت را در نمایش مد از جشن ها به دست آورد.

این نمایشگاه با ارزش بود که 27 قطعه از مجموعه هایش را همراه با هنرهای گاستا کلینت در نمایشگاه گذشته گاستا کلینت با نام “Klint and the woman” در سال 2000 به نمایش گذاشت. در این نمایشگاه، همبستگی بین مجموعه های او و نقاشی های گاستا کلینت در نمایشگاه جلب توجه شد . او مدرک نمایشگاه در کاخ هوفبورگ در وین را تحت هدایت وزیر امور خارجه دکتر اورسولا پلنیکیک سازماندهی کرد. 27 مدل نشان داد آتلی کوتوگلو در این مسابقه به نمایش گذاشته شده است.

او اولین فروشگاه خود را در Nisantasi استانبول در سال 2009 افتتاح کرد. او در سال 2013 به سفارش اتریش افتخار بود. از میان مشتریان محبوب خود نام هایی مانند پرنس کامیلا فون هاسبورگ و فرانچسکو فان هابسبورگ اتریش، نئویم کمبل، کارولینا کورکووا و الیزابت جگر را می توان ذکر کرد .

Kutoglu طراح موفق است که مجموعه های خود را در هفته های مد نیویورک برای سال های طولانی نمایش داده است. مدل های معروف مانند آلک وک، الیزابت جگر، جرمین جکسون و الکساندرا ریچاردز، به دنبال راه حلی برای طرح های آتلانتیکوتو بود. مجموعه های او در سراسر جهان شناخته شده است و دنباله دار است.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا