آدیداس و Allbirds برای تولید یک کفش ورزشی صفر با کربن همکار هستند

آدیداس و Allbirds برای تولید یک کفش ورزشی صفر با کربن همکار هستند

این دو مارک کفش ، یکی قدرتمند و دیگری در حالت استارت اپ ، این پروژه را “مسابقه” می دانند تا کفش را به بازار عرضه کند و رقابت (همانند رقابت شرکت های پوشاک در ترکیه) را برای رسیدن به هدف خود کنار بگذارند.

رقبای کفش Adidas و Allbirds نگرانی های استراتژیک و مالکیت معنوی را کنار گذاشته و همکاری غیرمعمول را برای توسعه سریع و مشترک یک کفش ورزشی با کارایی بالا با تأثیر کم و بدون تأثیر کربن در پیش می گیرند.

آدیداس مستقر در هرتسوونوراچ آلمان و Allbirds مستقر در سان فرانسیسکو ، روز پنجشنبه این همکاری را اعلام کردند. این کانسپت که به مدت نه ماه در کارنامه خود قرار دارده اند ، برای یک کفش مخصوص در بازار انبوه است که به اندازه کافی فنی برای رقابت در المپیک یا سایر رویدادهای کلاس جهانی باشد ضمن اینکه ردپای کربن ایجاد شده در طول چرخه زندگی این کفش را به چیزی نزدیک به صفر برساند. تیم براون ، مدیر اجرایی شرکت Allbirds با تأکید بر نیاز به یک کفش با توان فنی که می تواند زمینه ساز طرح های آینده باشد می گوید: “هیچ کس به دنبال یک کفش پایدار نیست”، که می تواند توسط آدیداس یا Allbirds تولید شود.

کمپانی ها هنوز مشخص نکرده اند که کفش بر اساس چه طرحی طراحی خواهد شد ، اما می گویند که آنها به سرعت در حال حرکت و کار بر روی پروژه هستند و قصد دارند این کفش را طی یک سال تکمیل کنند.

صنعت مد در مارک هایی متعهد به تولید محصولات سبزتر است. این وعده ها غالباً ابتکارات بازاریابی تعریف نشده ای دارند و اصطلاحاتی مانند پایداری و رد پای کربن را با معیارهای واضحی در دست دارند را در نظر می گیرد. آنچه در مورد این ابتکار عمل می کند ، بستر پایداری نیست بلکه بستگی به این دارد که چه کسی و چگونه این کار را انجام می دهد.

آدیداس و Allbirds برای تولید یک کفش ورزشی صفر با کربن همکار هستند

بیشتر همکاریها با مارک مد بین برندها و هنرمندانی انجام می شود که در عرصه پوشاک رقابت نمی کنند. آدیداس و Allbirds رقیب هستند. Allbirds در تعهد به مواد پایدار تأسیس شد. آدیداس ابتکارهای سبز را دنبال کرده است ، از جمله استفاده مجدد از پلاستیک های حاصل از اقیانوس ها. این دو مارک در غیر این صورت با یکدیگر برای فروش کفش در بسیاری از مشتریان مشابه رقابت می کنند.

به طور کلی ، هنگامی که یک غول صنعت بخواهد از یک رقیب کوچک تخصص کسب کند ، این شرکت را به دست می آورد. مدیران اجرایی گفتند که هیچ بحثی در مورد ادغام و یا خرید بین Adidas ، یک لباس ورزشی ورزشی و Allbirds ، آغازگر خصوصی Silicon Valley با ارزش 1.4 میلیارد دلار صورت نگرفته است که کفشهای پشمی آن باعث ایجاد جادوگری از copycats شده است.

“این به نتیجه نرسیده است. این بخشی از گفتگو نبوده است. ” “این یک وضعیت مالی نیست.”

جیمز کارن ، معاون رئیس استراتژی برند Adidas می گوید: “همکاری با شخصی که می تواند این رقابت باشد ، امری معمولی تلقی نمی شود.”

کارنس و براون در مورد این ابتکار عمل به عنوان مسابقه ای برای ایجاد یک کفش صفر کربن صحبت کردند – که در طول زندگی کفش از طراحی گرفته تا تولید ، حمل و نقل ، انبارداری و پایان عمر آن در یک زباله اندازه گیری می شود – که می تواند بهبود یابد. تأثیر 20 میلیارد جفت کفش تولید شده در هر سال. ما فوریت را احساس می کنیم. این یک مسابقه است. ”

رقبا بسیاری از موانع معمولی شرکتها ، از جمله محرمانه بودن اکثر پروژه های طراحی پوشاک را کنار گذاشته اند. از نوآوران دیگر نیز استفاده خواهد شد تا از روش رد پای کربن استفاده کنند ، اگرچه طراحی کفش به خودی خود باز نخواهد بود. Allbirds با روحیه گسترش تلاش های پایداری خود ، در گذشته تنها مواد خود را با استفاده از منابع باز باز کرده است. شرکت ها هنوز تصمیمی در مورد مواد مربوط به کفش مشارکتی نگرفته اند.

این پروژه پس از ملاقات اتفاقی در اواخر تابستان گذشته بین براون ، که فوتبالیست سابق نیوزلند است ، و یک مدیر آدیداس که یک زلاندور نو نیز هست ، آغاز شد. بعد از آن جلسه ، براون به یک عضو هیئت مدیره آدیداس ایمیل زد که وی را به کارنس معرفی کرد.

این زوج بحث و گفتگو درباره نحوه نزدیک شدن به یک پروژه را آغاز کردند و پرواز خود را برای معرفی تیم هایشان در پاییز گذشته انجام دادند.

شخصی ، براون می گوید ، خاطرنشان کرد که پروازها در طول مدت اجرای پروژه ، ردپای کربن قابل توجهی را در بر می گیرند ، که آنتی پادزاه هدف آنها بود. آنها از این سؤال پرسیدند آیا تیمهای سانفرانسیسکو و هرتسوژنوراخ می توانند با زوم یا فناوری ارتباطی مشابه ارتباط برقرار کنند یا خیر.

وی گفت: “به طور عادی باید برای آشنایی با یکدیگر جمع شوید. بنابراین ما به آن خندیدیم. ” وقتی koronavirus سفر جهانی را متوقف کرد ، تیم ها از طریق چندین فناوری ارتباط از راه دور شروع به کار کردند ، و اغلب آنها هرگز حضوری ملاقات نکردند.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا