اثرات ماندگار همه گیری ویروس کرونا بر صنعت مد لوکس

پوشاک ترکیه - خرید انلاین پوشاک - پوشاک شیک و پیک - خرید عمده لباس - خرید لباس ترک - خرید پوشاک ترکیه - بحران کرونا

سرزمین اصلی “چین” به کانون توجه تبدیل شده است ، تجارت الکترونیکی از اهمیت برخوردار شده است و به نظر می رسد چسبیدن به تجارت فصلی یک ضعف است.

در ماه آوریل پس از اعلام نتایج مالی سه ماهه اول شرکت ها برای سال 2020 ، با تحلیلگران صحبت کرند ، Remo Ruffini ، مدیر اجرایی Moncler گفت که چند ماه اول سال 2020 “به عنوان حوضه آبریز بین قبل و بعد از آن به یاد خواهد آمد”.

علیرغم آشفتگی های فعلی ، سرمایه گذاران هنوز در مورد چشم انداز نام های لوکس پیشرو در بعد اطمینان دارند. قیمت سهام LVMH و Kering از اواسط ماه مارس در حال افزایش است ، در حالی که هرمس معاملات تجاری خود را با قیمت پایین در آغاز سال آغاز کرده است. این به رغم کاهش قابل توجه فروش در Q1 است ، با این انتظار که این قطره ها طی Q2 تسریع می شوند.

انتظار می رود که نام های بزرگ در تجملات ، همانطور که بعد از رکود قبلی رخ داده است ، دوباره بجنگند. اما تغییر طولانی مدت برای صنعت اجتناب ناپذیر است. چیزهای زیادی باقی مانده است پایان یافته و نامشخص است زیرا صنعت مد لوکس دوباره جای خود را در بازار پیدا می کند. آنچه اکنون می دانیم این است که تقاضا در سرزمین اصلی چین رشد می کند ، فروش به میزان قابل توجهی به سمت تجارت الکترونیکی سوق پیدا می کند و موجودی فروخته نشده یک چالش بزرگ و مداوم برای مارک ها خواهد بود. چگونه شرکت های مد بزرگ و کوچک به این روندهای نزدیک مدت پاسخ می دهند ، احتمالاً می تواند لحن لازم برای یک دنیای تغییر یافته پس از Covid-19 را تغییر دهد.

 

برند ها به سمت سرزمین اصلی “چین” حرکت می کنند

غول های لوکس در جریان ارائه Q1 در مورد چشم انداز بهبود در سرزمین اصلی چین صعودی بودند. LVMH از 50 درصد افزایش نسبت به سال در سال برای برخی از مارک های بزرگ خود صحبت کرد ، در حالی که کرینگ همچنین گفت که مناطق کمتر آسیب دیده کشور اکنون با سرعت بیشتری بهبود می یابند. Francesca DiPasquantonio ، مدیر عامل تحقیقات سهام در دویچه بانک می گوید ، با توجه به اولین کشوری که تعطیل شد ، سرزمین اصلی چین در حال حاضر نزدیک به 100 درصد از فروش لوکس را در اختیار دارد.

پوشاک ترکیه - خرید انلاین پوشاک - پوشاک شیک و پیک - خرید عمده لباس - خرید لباس ترک - خرید پوشاک ترکیه - بحران کرونا

نکته منفی این خبر این است که برای مطابقت با فروش از دست رفته در خارج از کشور ، باید هزینه های داخلی در چین افزایش یابد. حدود 75 درصد از هزینه های لوکس توسط اتباع چین در خارج از مرزهای کشور انجام می شود ، در هر مک کینزی ، با محبوب ترین مقصدهایی که به طور معمول حوزه های قضایی همسایه مانند هنگ کنگ ، ژاپن و کره جنوبی هستند و کالاهای پیشنهادی را می توان با تخفیف در سرزمین اصلی خریداری کرد. قیمت.

یک مطالعه اخیر Bain & Company نشان داد که بدترین حالت این شرکت برای صنعت لوکس ، کاهش 30 تا 35 درصدی فروش ، در صورت عدم سفر در داخل آسیا تا پایان سال اتفاق می افتد. اما دولت چین با کاهش مالیات بر کالاهای لوکس ، در تلاش است تا هزینه های لوکس تر را برای داخلی کردن بیشتر کند. وقایع امسال احتمالاً روند آن را تسریع می کند.

لوئیز سینگلورست ، مدیر عامل تحقیقات سهام اروپا در گلدمن ساکس می گوید: “پیام مهم این است که: تمایل ساختاری برای مصرف کننده لوکس چینی برای خرج کردن هنوز کاملاً وجود دارد.”

برخی از مارک های لوکس آماده هزینه های مصرف کننده چینی برای جابجایی به سرزمین اصلی هستند. کرینگ سال گذشته استراتژی توسعه را برای افتتاح فروشگاه های بیشتر در مراکز شهری جدید و آینده معرفی کرد. تاخیرها بدون آنکه حضور زیادی در کشور داشته باشند ، ممکن است مجبور شوند با بازارهای محلی شریک شوند تا از این شیفتها استفاده کنند. هفته گذشته علی بابا اعلام کرد که برای کمک به مارک های تحت الشرفه در تغییر موجودی ، یک پلتفرم خروجی لوکس را راه اندازی کرده است.

Guillaume Gauvillé ، تحلیلگر سمت فروش – معاون رئیس جمهور در اعتبار سوئیس می گوید: “برندها می خواهند دوباره تمایلی به عدم تمایل چند ساله خود به این وب سایتها را دوباره مرور کنند.”

 

تجارت الکترونیکی را در معرض خطر قرار ندهید

تا زمانی که در دو هفته گذشته در آلمان و اتریش افتتاح فروشگاه ها ، تنها جایی که خریداران اروپایی می توانستند خرید لوکس کنند از طریق دسک تاپ یا موبایل بود. این امر در بیشتر ایالات آمریکایی و بسیاری از کشورهای جهان صادق است.

دیپاسکندونیو با بیان اینکه برخی از مارک های لوکس شاهد افزایش سه رقمی در فروش آنلاین هستند ، هرچند که از پایه ای پایین باشد ، می افزاید: مارک هایی که سرمایه گذاری کرده و شبکه های تجارت الکترونیکی خود را سرمایه گذاری کرده و گسترش داده اند ، ناگزیر می شوند که با این تغییر آنلاین بهترین محافظت شوند. این شامل برخی از مارک ها حضور در e-tailers مانند Farfetch و Net-a-Porter می شود ، جایی که مصرف کنندگان قصد دارند در هنگام سفر برای خرید ، تجربه ای را که نزدیک تر از تجربه قبلی خود هستند ، بدست آورند. او می گوید: “پیشنهادات چند باند می تواند خرید پنجره را جایگزین کند.”

مصرف کنندگان توسط Covid-19 متزلزل می شوند. نظرسنجی انجام شده در پایان ماه آوریل توسط Ipsos Mori نشان داد که تقریبا نیمی از مصرف کنندگان انگلیس اعلام کردند که پس از برداشته شدن محدودیت های قفل ، احساس راحتی نمی کنند به مغازه ها مراجعه کنند. بخش قابل توجهی از مردم در اکثر اقتصادهای بزرگ در سراسر جهان از بازگشایی اقتصاد مضطرب هستند. خیلی زود است که بگوییم آیا این تأثیرات ماندگار خواهد بود یا خیر ، اما نظرسنجی انجام شده در ماه مارس توسط شرکت Vogue Business در چین نشان داد که مصرف کنندگان گفتند کانال مورد استفاده آنها برای خرید کالاهای لوکس پس از قفل ، پرچمداران برندها بوده است. پورتال های تجارت الکترونیکی.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا