انتخاب رنگ ها با توجه به رشد سن کودکان

انتخاب رنگ ها با توجه به رشد سن کودکان

رنگهایی که در تمام مراحل زندگی بر ما تأثیر می گذارند ، که در طول زمان تغییر می کنند. ترجیحات رنگی ما را در سنین مختلف متفاوت می باشد که این تفاوت را همان ترجیحات رنگی اول یجاد می کنند. کودکان با توجه به ویژگی و تکامل فردی ، از محبوبیت و غیر محبوب انواع رنگ برخوردارند.

رنگها تأثیر عمیقی بر احساسات و همچنین سلامت جسمی و بهزیستی دارند. کودکان اطراف را با پاستیل های نرم و مبلمان گرد در سنین بین 2-7 سالگی احاطه کرده و به مناطق یادگیری مشترک مشترک با رنگ های پر جنب و جوش قوی تر برای کودکان بزرگتر بین 7-10 ساله ، و سپس مناطق مشترک بزرگتر با سبزی های نرم و بلوز از 10 تا نوجوان می روند. سالها ، می تواند در غلظت هر مرحله از رشد سن ، پریشان کننده نباشد.

کودکان و رنگهای بسیار جوانانه

رنگهای قوی و روشن می توانند روی لرزشهای داخلی کودک تأثیر منفی بگذارند. این می تواند کودک را بی سر و صدا و بی قرار و حتی بی خوابی کند. رنگهای روشن ، شدید مانند قرمز ، زرد و نارنجی اولیه باعث بی خوابی کودک می شود و حتی می تواند باعث گریه آنها شود. الگوهای جسورانه و رنگهای متضاد قوی نیز بسیار تحریک کننده است ، بنابراین برای کودک کوچک تن های نرم و نرم به رنگ زرد یا کرم ، هلو یا سنجاق ها سرگرم کننده و آرامش بخش تر هستند. آنها گرما و آرامشی را تاب می آورند که موجب آرامش و آسایش می شود.

کودکان و رنگهای مسن تر

در اتاق های کودکان بهتر است از الگوهای هندسی جسورانه روی دیوارها دور شوید زیرا حواسشان پرت می شود. سایه های مختلفی از رنگهای سبز در حال یادگیری رنگها هستند و همراه با کرمهای زرد و مقادیر کمتری از زردهای نارنجی باعث تحریک و انرژی می شوند.

قرمزهای مرجانی میوه ای نرم و بلوزهای بنفش در مناطق اجتماعی خوب هستند زیرا باعث ایجاد الهام و تخیل می شوند. قرمزها برای اجرای ایده ها در اهداف دشوار هستند زیرا آنها تحریک می شوند اما موفقیت را ترغیب نمی کنند. بنفشه ها هر دو طرف مغز را باز می کنند – هم منطقی و هم بخش خلاق – و کودکان اغلب جالب ترین کار خود را با چنین رنگ هایی انجام می دهند.

کودکان مانند بزرگسالان ، شخصیت های متمایزی دارند و رنگ هایی را دوست دارند که برای روحشان جذاب است. این بدان معناست که برخی از کودکان فعال و خارج از خانه در اتاقهایی با رنگ روشن خوشحال هستند. اما برای محیط یادگیری ، این ممکن است مناسب نباشد. مناطق کار یا مطالعه باید در حالت ایده آل با رنگ های خاموش تر تزئین شود.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک – خرید پوشاک ترکیه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا