پوشاک شیک و پیک (خرید عمده و خرده لباس)

انواع سبک های مختلف مد

مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)

هنگام پوشیدن لباس های مورد علاقه خود احساس اعتماد به نفس ، قدرت ، توانایی و بالاتر از همه خوشبختی می کنید. سبک های مختلف مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) باعث می شود احساس قدرت کنید. شما لباسی را می پوشید که باعث خوشحالی شما شود ، یک نظریه وجود دارد (همانطور که در اینجا دیده می شود) که دوپامین در مغز شما ترشح می شود و همان تاثیری را که ممکن است یک دارو به شما بدهد این کار به شما القا می کند. کدام یک از سبک های مد است که شما را خوشحال می کند! قبل از اینکه بفهمید کدام یک را بیشتر دوست دارید به ما اجازه دهید سبک های مختلف مد را کشف و معرفی کنیم.

مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)
انواع سبک های مختلف مد

انواع مختلف سبک های مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)

سبک لباس خیابانی

این یک سبک مد همه جانبه است که از خیابان ها شکل می گیرد. این نوع سبک و فرهنگ فرهنگ لباس پوشیدن از گشت و گذار و اسکیت بازان کالیفرنیا نشات گرفته است. اما امروزه طراحان ، مارک ها،برندها و اینفلوئنسرهای بزرگ از این سبک استقبال کرده اند و این نوع سبک لباس پوشیدن دیگر در خیابان ها محدود نیست. که به تمام معنا نمونه مد مدرن شهری است.

سبک مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) قومی

این نوع سبک مد به لباسهایی اطلاق می شود که به طور کامل یا جزئی از لباسهای سنتی ملل مختلف گرفته شده است. که شامل بلوزهای دهقانی مکزیکی ، کت های افغانی ، کیمونوس ژاپنی ، تونیک و کافتان از شرق ، باندان های رنگارنگ از کولی ها است که مردم در سراسر جهان به عنوان لباس شخصی خود پذیرفته اند.

انواع سبک های مخلف مد

سبک مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) لباس رسمی اداری

حتی برای کسانی که دارای یک کمد لباس معمولی ، که به سختی به لباس فکر می کند ، “چه چیزی را باید در دفتر پوشید ، به ویژه جلسات و کارها؟” یک معضل بزرگ است. لباس رسمی اداری سبکی است که به این بخش می پردازد. این نوع سبک مد شامل یک کت و شلوار تیره تاکیدو یا رسمی و کراوات تطبیقی ​​برای آقایان و لباس ها ، دامن ها ، پیراهن ها ، شلوارهای مناسب برای خانم ها است. اگر می خواهید در دفتر کار خود بدرخشید ممکن است نتوانید از این بخش از سبک مد فرار کنید.

سبک مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)گاه به گاه تجارت

زین شدن با لب بالایی سفت که لباس رسمی دارد ، کم است اما هنوز هم برای جلسات و کارهای اداری به اندازه کافی مناسب است. یک بلیزر و یک شلوار یا خاکیس منطبق با پیراهن یقه ای رسمی و کراوات اختیاری بیشترین عادت تجاری را برای آقایان دارد. از کاپشن های ورزشی نیز در محیطی راحت تر استفاده می شود. برای زنان ، شلوارهای کوتاه و دامن با بلوز / تن پوش مناسب با کت مناسب ، کاری معمولی است

مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)
انواع سبک های مخلف مد

سبک مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) کراوات سیاه شب

این مقاله این نوع سبکمد را لباس رسمی می نامد. این لباس رسمی برای مردان با مشخصات دقیق است – مانند کت های دم دستی ، تاکیدو. دختران لباس مجلسی و کوکتل مجلسی زیبا می پوشند.

سبک مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) لباس ورزشی

امروزه لباس های ورزشی به عنوان لباس های که فقط برای ورزش استفاده نمی شوند می توان نام برد  پیش از این ، فقط ورزشکاران در لباس های ورزشی دیده می شدند ، اما امروزه ، با مشهور شدن این روند ، همه با بهترین لباس های ورزشی خود دیده می شوند ، حتی بدون انجام یک تمرین 5 دقیقه ای در آن روز.لباس فعال نامی جایگزین برای لباس ورزشی است. Athleisure اصطلاحی است که برای استفاده در لباس های ورزشی مرسوم ، مد روز استفاده می شود. بیشتر لباس های ورزشی از پارچه ای ساخته شده اند که به اندازه ای راحت هستند که در هر جایی پوشیده می شوند و به اندازه کافی کشدار هستند تا فرم مناسب و جذاب داشته باشند ، بدون اینکه شکل خود را از دست بدهند

شلوار استرچ ، تاپ مخزن ، سوتین اسپرت ، لباس بیرونی ، پیراهن یقه دار ، شلوار یوگا همه موارد اصلی هستند اگر می خواهید این روند را دنبال کنید. مارک های بزرگ ورزشی شامل آدیداس ، پوما ، آلتورا ، فیلا ، DKNY ، شلوار یوگا از Lululemon و Sweaty Betty است. برای دیدن عکسهای جالب نحوه ظهور این سبک در آمریکا ، به روشی که اکثر سبکها از طریق افراد مشهور نشان می دهد ، این پست را بررسی کنید.

مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)
انواع سبک های مخلف مد

سبک مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه) سبک دخترانه

این نهایت سبک زنانه است – اگر این سبک را دوست دارید بیشتر لباس ها و اکسسوری های صورتی می پوشید و از آرایش زیادی استفاده خواهید کرد. شما می توانید دامن ، لباس و بلوزهایی با جزئیات زیبا مانند آرشه ، پارچه ، توری و توری بپوشید.

سبک مد(لباس-شلوار و پیراهن زنانه-مردانه)سبک شیک Rocker

نگرش شیطان ممکن است مهم باشد اما مهمترین چیز در این مد غیر از کالاهای اصلی سبک مد مانند شلوار / شلوار جین چرم لاغر ، چکمه های مشکی یا پاشنه های تیز ، تی شرت های پرزرق و برق و تکه ای است.

استفاده از مطالب شیک و پیک برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام شیک و پیک و لینک به منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه شیک و پیک می باشد ، تیم طراحی و اجرا ارور گروپ.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.