بازی های بشردوستانه در صنعت مد

بازی های بشردوستانه در صنعت مد

شیوع بیماری کرونا موجی از کمکهای خیرخواهانه را از مارک های مد برانگیخته است ، اما مارک های تجاری در کجا باید اهداف خوب خود را برای حداکثر تأثیرگذاری راهنمایی کنند؟

در حالی که برخی از مارک های مد در میان شیوع این بیماری حمایت می کنند ، برخی دیگر در یک موقعیت مالی قوی تر قادر به ارائه این نوع حمایت ها هستند. برندها و خرده فروشان از Allbirds گرفته تا Ralph Lauren در فعالیت ایجاد حراج های آنلاین شرکت می کنند ، درصدی از سود را اهدا می کنند و حتی تی شرت های خیریه را نیز می فروشند.

کارشناسان امور خیریه می گویند ،کسانی که می توانند منابع خود را برای امور خیرخواهانه تغییر مسیر دهند ، باید از اثربخشی و تأثیر کمکهای خود اطمینان حاصل کنند. اینکه چگونه مارک ها در طول همه گیری کرونا با کمک های بشردوستانه درگیر می شوند ، می توانند لحظه ای از برداشتن قفل جهانی ، احساس درک وفاداری مصرف کننده را رقم بزنند. مهمتر از همه ، کمک های مالی می تواند فرصتی از دست رفته برای کمک به کسانی که به شدت نیاز دارند ، را دوباره باز گرداند.

تیم براون ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Allbirds می گوید: “دادن خیرات مهم است. بسیاری از مارک ها بدون انجام کاری ، به سادگی پول را به کمک های مالی یک طرفه می گذارند.”

 

انتخاب علت و ارائه پشتیبانی پایدار

موسسات خیریه به طور مستقیم با آغاز بحران Covid-19 حمایت گسترده ای دریافت کردند. صندوق پاسخگویی همبستگی WHO ، اصلی ترین بهره بردار است که 1 میلیون دلار از بنیاد گراف ، 750،000 دلار از بنیاد تیفانی و 500000 دلار از بنیاد شرکت H&M دریافت کرده است.

برندهایی با همکاری طولانی مدت یا بنیادهای مستقر توانسته اند مخاطبین موجود را بسیج کنند. رالف لورن بیش از 10 میلیون دلار تعهد کرده است که بین WHO و صندوق CFDA / Vogue Fashion for Covid-19 تقسیماتی برای امداد رسانی های Covid-19 و خیریه های یکپارچه آن ایجاد کند ، مانند خیریه های مراقبت از سرطان که این برند بیش از 20 سال با آنها همکاری داشته است. این برند همچنین کمک های بلاعوض برای کارمندان با شرایط خاص تأمین کرده است. دیوید لورن ، رئیس ارشد نوآوری و رئیس بنیاد شرکتی رالف لورن توضیح می دهد: “ما رویکرد خود را برای تمرکز در مناطقی که بتوانیم از ارتباطات و مهارت های خود استفاده کنیم ، متناسب کرده ایم.”

بازی های بشردوستانه در صنعت مد

حمایت از دلایل گرایش همیشه راه درست برای اهدا نیست. در عوض ، مارک ها باید کلار ویلکینز ، موسسه خیریه سرمایه را انتخاب کنند که مطابق با هدف و ارزش های خاص خود باشد.

خرده فروش تجارت الکترونیکی انگلیس Asos با کمک خیرین کمک به پناهندگان در انگلیس در مجموعه ای از 15 تی شرت 15 پوند چاپ شده با حروف بزرگ با عنوان های “انتخاب شغل های ما” و “NHS ما را انتخاب کنید” ، مرجع خدمات ملی بهداشت ملی انگلیس. این سرمایه گذاری 100،000 پوند برای خیریه های NHS Together و خیریه کارگران مراقبت جمع آوری کرده است. 100 درصد سود توسط Asos اهدا می شود و از این طریق 8.20 پوند برای هر کالا در نظر گرفته می شود.

اما این روش ها دارای خاصیت ناسازگاری آنها به ویژه با توجه به طول عمر کوتاه پوشاک با قیمت پایین هستند. “حتی با بهترین اهداف … هرگز احساس نمی شود که [یک تی شرت خیریه] برای ماندگاری کامل ساخته شده است.”

Asos می گوید: این تی شرت ها قبل از همه گیری در ماداگاسکار و موریس ساخته شده بودند و با استفاده از پنبه ارگانیک معتبر رشد یافته در هندوستان و بعداً با چاپ قلم گرافیکی در چاپگرهای معتبر SMETA ، Meesha Graphics ، تهیه کننده بسیار اتوماتیک هشت ساله مستقر در لستر ، بریتانیا.

یوسی نائوتون ، مدیرعامل پناهندگان ، به پناهندگان کمک کند ، گفت پیراهن ها به جمع آوری بودجه مهم و آگاهی برای امور خیریه کمک می کنند. ما همیشه اطمینان می دهیم که همه چیز با مسئولیت پذیری ساخته شده است. سوالی که من می دانم مردم این است – آیا باید تی شرت درست کنیم؟ آیا دنیا به لباس جدید احتیاج دارد؟ اما این یک سوال بسیار پیچیده است. ” کار با Asos به افزایش آگاهی در امور خیریه کمک کرده است ، که به دنبال ایجاد طیف وسیعی از کالاهایی است که برای افرادی که مایل به خرید لباس های جدید نیستند ، تحت نظارت قرار گرفته اند.

با وجود خیرین اصلی ، از شرکتهایی مانند Kering و LVMH کمک مالی دریافت می کنند ، مارک های کوچکتر فرصتی برای حمایت از سازمان های تخصصی تر دارند. موسسه خیریه برند “فرانسوی” نام تجاری فرانسوی ، Emma tos Connect ، امیدوار است که در Covid-19 اینترنت 3G ، Wi-Fi و رایانه را به 10،000 کودک و 5000 فرد مسن و مهاجر در فرانسه در فرانسه ارائه دهد.

برند ایتالیایی Redemption از زمان آغاز به کار در سال 2013 ، 50 درصد از سود خود را به امور خیریه اهدا کرده است. بنیانگذار گابریل ببه موراتی می گوید این شرکت خیریه هایی را انتخاب می کند که هزینه های ساختاری کمی دارند ، بنابراین درصد زیادی از این کمک ها به افراد نیازمند می رود. “معیار دوم کارآیی ماست. پس از اهداء پول ، ما از طریق آن پیگیری می کنیم تا مورد استفاده قرار گیرد. ”

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه – فروش عمده لباس- فروش عمده لباس

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا