با تأخیر دولت در کمک به مد تولید لوکس ایتالیا با بحران روبرو است

با تأخیر دولت در کمک به مد تولید لوکس ایتالیا با بحران روبرو است

تأخیر در تخصیص وام های تحت حمایت دولت و اقدامات تأمین اجتماعی بر بخش بزرگی است که در حال حاضر با تعداد کمی از سفارش های دریافتی (لباس بچه گانه زنانه و مردانه) دست و پنجه نرم می کند.

آندره کالستری ، مدیرعامل شرکت چرمی خانواده Sapaf در اسکندیچی ، توسکانی می گوید: تولید کنندگان لوکس ایتالیا اندکی بیش از یک ماه است که باز هستند ، اما آنها هنوز “موضوع را به پشت گوششان آویزان کرده اند”.

تولید کنندگان ایتالیایی که از بزرگترین مارک های لوکس ایتالیا مانند گوچی ، پرادا و جورجیو آرمانی حمایت می کنند ، پس از یک ماه و نیم از بسته شدن اجباری ناشی از ویروس کرونا ، اکنون تحت فشار قرار گرفته اند و تعداد سفارشات آن ها در سطح جهانی کاهش یافته است. اکنون با تأخیر عمومی در پرداخت تأمین اجتماعی دولت (مزایای بیکاری “cassa integrgrazione”) و وام های تحت حمایت دولت ، تولید 40 درصد کالاهای لوکس جهانی ، 580،000 شغل و 63.4 میلیارد یورو در معرض خطر قرار گرفته است. صادرات ایتالیا ، یکی از بزرگترین کشورهای صادراتی هستش.

استفانیا ساویولو ، مدرس دانشگاه بوکونی میلان ، می گوید: “حتی شرکت هایی که پیش از این تصور نمی کردند که بتوانند در ژوئن یا ژوئیه موفق شوند ، موفق می شوند.” طبق اعلام مؤسسه ملی تأمین اجتماعی ایتالیا ، از تاریخ 4 ژوئن شرکتها 8،4 میلیون کارگر از مزایای بیکاری درخواست کرده اند. از این تعداد ، 3.2 میلیون توسط موسسه پرداخت شده است در حالی که 4.3 میلیون توسط کارفرمایان آنها پرداخت شده اند ، که این پول را به نمایندگی از INPS پیشبرد کرده اند. این بیش از 820،000 کارگر را بدون مزایا می گذارد. رئیس جمهور INPS ، Pasquale Tridico به روزنامه La Repubblica گفت که INPS تا 12 ژوئن کلیه درخواست های قابل پرداخت را پرداخت می کند.

به همین ترتیب ، براساس گزارش کمیسیون تحقیق و تفحص دوقلوی ایتالیا ، درخواست های وام های تحت حمایت دولت Covid-19 فقط 301،777 از 607391 درخواست کمک اعطا شده تاخیر دارند. (یک درخواست پذیرفته به این معنا نیست که وام واقعاً صادر شده است.) در حالی که 52 درصد از درخواست های وام های زیر 25000 یورو پذیرفته شده اند ، تنها 24 درصد درخواست های وام برای بیش از 25،000 یورو دارند.

با تأخیر دولت در کمک به مد تولید لوکس ایتالیا با بحران روبرو است

برای وام و مزایای بیکاری به طور یکسان ، افزایش سریع درخواستها در مدت زمان کوتاه و بوروکراسی سنگین باعث افزایش سیستم شده و باعث ناامید شدن نهادها ، کارگران و شرکتها شده است. الساندرو گراسیانو ، رئیس انجمن مشاوران کار ، می گوید: “این قطعاً بزرگترین چالشی است که دولت در حال حاضر ضعیف از آن پس از جنگ جهانی دوم با آن روبرو بوده است.”

 

همبستگی زنجیره تأمین

الساندرو الیپردندی ، مدیر عامل و رئیس جمهور تولیدکننده چرم بونودو ، می گوید که وضعیت “از شرمساری بسیار” است. الیپردندی می گوید این شرکت مزایای بیکاری پیشرفته ای دارد ، اما تأکید می کند که شرکت هایی که پول نقد کمتری دارند نمی توانند همین کار را انجام دهند. “این کمک ها بر روی کاغذ است ، اما در عمل وجود ندارد.” از طرف دیگر ، برندها بیشتر با پرداخت یا در صورت سفارش های لغو شده ، مبلغی را پرداخت می کنند که تولیدکنندگان منسوجات قبلاً خریداری کرده بودند.

مارکو آنجلونی ، مدیرعامل Fabbrica Sartoriale Italiana ، می گوید: “همه به موقع به ما پرداخت می کنند.” این به تولید کننده کمک می کند تا به دلیل Covid-19 از خسارت بیشتر در پول جلوگیری کند.

طبق گفته Saviolo ، این مدل از همبستگی زنجیره تأمین ، جایی که افراد در صدر تأمین کنندگان زنجیره در منبع هستند ، Covid-19 را پیش از موعد مقدمات و معمولاً ساخته شده در ایتالیا ، سیستمی است که با همکاری و پشتیبانی ساخته شده است. او می افزاید: “اگر این تأمین کنندگان را گم کنید ، مهارت هایی را پیدا می کنید که دیگر نمی توانید پیدا کنید.” “هیچ رهبر زنجیره تأمین از ناپدید شدن این اکوسیستم شکننده و بی نظیر تأمین کنندگان و آزمایشگاه های کوچک سود نمی برد.”

مارک های لوکس و کنگلومره ها برای به حداکثر رساندن حمایت و پشتیبانی از آنها ، به طور مستقیم ادغام کنندگان را به طور مستقیم در مشاغل خود آغاز کرده اند و در عین حال کنترل عملکرد را نیز حفظ می کنند. Burberry بخشی از سازنده محصولات چرمی لوکس CF&P ، مستقر در Scandicci ایتالیا را در سال 2018 خریداری کرد. Capri Holdings ، مالک مایکل کرز ، ورساچه و جیمی چو ، کارخانه کفش کفش آلبرتو گوززی را در سال 2019 به دست آورد. LVMH در ژانویه سال 2020 سهم اقلیت در برنزه کردن Masoni Industryia Conciaria را به دست آورد. گوچی ، که در سال 2018 صاحب 10 تأمین کننده محلی بود و گفت که قصد خرید 10 مورد دیگر را دارد ، در ماه مه با بانک Intesa Sanpaolo توافق نامه امضا کرد ، که به تامین کنندگان ایتالیایی خود اجازه می دهد. برای بهره‌مندی از همان شرایط تأمین مالی که با نام تجاری خود داشته و دسترسی به اعتبار را ساده کرده است.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه – فروش عمده لباس- فروش عمده لباس خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه – خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا