با وجود ویروس کرونا آینده مد آفریقا چه می شود؟

پوشاک ترکیه شیک و پیک - با وجود ویروس کرونا آینده مد آفریقا چه می شود؟

همه گیری ویروس کرونا تولید را متوقف کرده و فروشگاه ها را مجبور به تعطیلی کرده است و همین امر باعث شده که طراحان لباس آفریقایی کسب و کار و  تجارت خود را به صورت آنلاین و به دنیای مجازی انتقال دهند.

بیماری همه گیر Covid-19 صنعت مد آفریقا را سرلوحه کار خود قرار داده است. تولید طراح متوقف می شود ، نمایش های مد و رویدادها به تعویق می افتند یا به دنیای مجازی و آنلاین منتقل می شوند ، همچنین شرکت های معروف مجبور شده اند برای جبران فروش از دست رفته خود از فروشگاه ها دست به ایجاد مشاغل آنلاین مناسب بزنند. در حالی که صنعت مد جهانی با همه گیری کرونا دست و پنجه نرم می کنند ، شبکه همه طراحان دنیا به ویژه آفریقا در معرض آسیب قرار می گیرند.

در ماه ژوئن ، بیش از 100 خلاق مد آفریقایی و نوآوران دیجیتال از سراسر قاره افریقا به یک مجموعه وبینار با میزبانی Fashionomics Africa پیوستند . Fashionomics Africa ابتکاری است که توسط گروه بانک توسعه آفریقا برای ایجاد شغل و رشد صنعت مد محلی به ارزش 31 میلیارد دلار آغاز شده است. این گروه در مورد قابل قبول بودن چندین نوآوری دیجیتال که به طراحان کمک می کند تجارت خود را به دلیل واقعیتی به نام همه گیری کرونا به دنیای اینترنت و دیجیتال انتقال دهند ، بحث کردند.

این طراحان برای جلب نظر مخاطبان و اداره مشاغل خود به مقدار فروش فروشگاه ها ، تولیدات داخلی و نمایش های فیزیکی اعتنا می کنند. صنعت تجارت الکترونیکی آفریقا تحت تأثیر چالش های تحولات سال 2020 قرار گرفته است و این به معنای آن است که تلاش چندین ساله برای تولید مواد اولیه در داخل کشور به هدر می رود و همین نیز به معنای بسته بودن تمام تولیدات است. نتایج برنامه عملیاتی حاصل از جلسات ژوئن مشخص می کند که طراحان و خلاقان لباس در آفریقا باید برای تقویت تجارت خود از ابزارهای آنلاین استفاده کنند.

 

بازنگری در روابط خرده فروش و برند

با بسته شدن خرده فروشان ، طراحان آفریقایی به ایجاد مشاغل مستقیم خود روی آورده اند. ریچ منیسی ، مدیر خلاق برچسب مد معروف خود ، می گوید “محدودیت های قرنطینه در هر کشور منحصر به فرد است. در آفریقای جنوبی ، مراحل مختلف قرنطینه مشاهده شده است به صورتی که بر هر مشاغل تأثیر منفی گذاشته است. خرده فروشان نباید توقع بازگشت تجارت به حالت عادی را داشته باشند چرا که به این زودی ها به حالت قبل بر نمی گردیم.”

پوشاک ترکیه شیک و پیک - با وجود ویروس کرونا آینده مد آفریقا چه می شود؟

در آفریقا ، بیشتر خرده فروشان آجر و ملات مانع از انجام عملیات تجارت الکترونیکی خود شده اند ، به این معنی که فروشگاه های فیزیکی و خرده فروشان آنلاین از جمله Konga و Jumia در برابر یکدیگر قرار می گیرند. طراحان مد قبل از همه گیر شدن ، بدون مشاغل آنلاین مستقیم و یا شبکه های گسترده فروشگاهی تا حد زیادی به خرده فروشان برای دسترسی به مشتریان در سراسر قاره متکی بودند. در همین حال ، خرده فروشان به مارک های تجاری اعتماد می کنند تا cachet طراح را به فروشگاه های خود بیاورند.

مونیسی می گوید ، در طی یک بیماری همه گیر که فروشگاه ها را مجبور به بسته شدن می کند ، این پویایی تغییر کرده است. فقط برخی از مارک های طراح قبل از همه گیری وب سایت داشتند و آن ها مشتری جهانی را هدف قرار می دادند. مشتریان در آفریقا به دلیل محدودیت در تحویل ، از خرید فقط به صورت آنلاین و از نظر مد مراقب بوده اند. اکنون ، تغییر در فروش آنلاین در میان سفارشات خانه نشینی ، مناسب رفتار مشتری است. مشتریان آفریقایی بیشتر خرید آنلاین می کنند و کمتر از مراکز خرید بازدید می کنند. خرده فروشان اکنون در حال بررسی مجدد استراتژی ، سازمان و کارکنان هستند تا بتوانند با توجه به شرایط ترجیحی مشتری ، بهتر سازگار شوند.

تلاش و فشار بیش از حد برای دیجیتالی کردن بازار

با وجود موانع ، برخی از طراحان معتقدند که رقمی سازی صنعت مد آفریقا اجتناب ناپذیر است. عایشه آینسو ، مدیر خلاق مارک غنا Christie Brown می گوید: “ما نمی توانیم به میزان کافی داشتن یک حضور دیجیتالی قوی تأکید کنیم.” وی می گوید که مجموعه وبینارهای Fashionomics Africa باعث شده است تا حضور دیجیتالی قوی تر و همچنین آموزش طراحان ایجاد مشاغل آنلاین ایجاد شود. او می گوید: “اگر همه گیری نفوذ نمی کرد ، اینها اتفاق نمی افتاد.” “این نشان داده است که ما در برابر پیشرفت چقدر مقاوم هستیم.”

همزمان با افزایش تجارت الکترونیکی ، دیجیتالی شدن نمایش مد هزاران طراح را با سرعت بیشتری به اینترنت منتقل کرده است زیرا طراحان آخرین مجموعه های خود را در شبکه های اجتماعی فشار می دهند. طراح کنگو Anifa Mvuemba با ایجاد مدلهای سه بعدی و ارسال آنها به باند مجازی ، ابتکار عمل را بر عهده گرفت.

برخی از طراحان توسط جنبش جهانی گرایش به دلیل اعتراضات و توجهی که برای خرید صنایع دستی محلی ایجاد شده است ، پیش می روند. “ما بر حل مسائل اساسی خود و آنچه می توانیم برای ساختن از درون انجام دهیم تمرکز کرده ایم. وقت آن رسیده است که همه جنبه های زنجیره تامین خود را رشد دهیم. “می گوید Adebayo Oke-Lawal ، مدیر خلاق Orange فرهنگ نیجریه.

آینسو امیدوار است که اعتراضات منجر به تغییر دائمی شود ، مارک ها در مورد نمایندگی در شرکت های خود تجدید نظر می کنند. “5 ، 10 سال دیگر با یک صنعت متنوع و جهانی جهانی که مارک های آفریقایی را در آغوش می گیرد ، اثرات آن را خواهیم دید.”

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه – فروش عمده لباس- فروش عمده لباس خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه – خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا