بخش سوم توضیحات پارچه لمه

Polyester٬ U.S POLO ASSN٬ Viskoz٬ الیاف٬ الیاف پوشاک ترک٬ الیاف ریون٬ الیاف ویسکوز٬ بازرگانی شیک و پیک٬ براک٬ برند براک٬ برند پوشاک ترکیه٬ برند های لوکس در ترکیه٬ بلوز شلوار٬ پارچه پوشاک ترکیه٬ پارچه ریون٬ پارچه ویسکوز٬ پخش کننده پوشاک٬ پلی استر٬ پوشاک٬ پوشاک ترک٬ پوشاک ترکیه٬ پوشاک شیک و پیک٬ پوشاک ملی ترکیه٬ تی شرت شلوار٬ جنس و خاصیت الیاف٬ خرید پوشاک ترکیه٬ خرید عمده٬ خرید لباس٬ در مورد برند براک٬ زنانه٬ سازمان امور دینی ترکیه٬ شرکت های پوشاک ترکیه در لندن٬ شیک و پیک٬ علی ارباش٬ عمده پوشاک ترکیه٬ عمده فروشی٬ عید فطر٬ فروش عمده٬ لباس ترک٬ لباس ترکیه٬ لباس سنتی ترک٬ مدل فشن پوشاک ترکیه٬ مردانه٬ ویسکوز٬ یو اس پولو

انواع پارچه لمه

پارچه لیما انواع مختلفی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

پارچه مجلس:
پارچه مجلس به طور کلی برای مجامع رسمی استفاده می شود. این نوع پارچه با رنگ های مختلفی طراحی شده و با ترکیبی از نخ های تیغ ، نسبت به بقیه پارچه ها روشن تر به نظر می رسد.

پارچه تشک:
پارچه بنفش به دلیل تنوع در طرح ها و استفاده از رنگ های مختلف ، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

پارچه آهک شنی:
پارچه چوب صندل بین مدل های مختلف پارچه های چوب صندل مانند روکش فلزی ، چوب صندل ریز و غیره … می تواند زیبایی فوق العاده ای به شما بخشد و به شما در تبدیل شدن به یک فرد زیبا کمک کند.

پارچه چوب صندل دارای دوخت بسیار جذاب است و لباس شما را بسیار زیبا تر می کند. به همین دلیل است که این نوع پارچه بسیار محبوب است و لباس های مختلفی با این مدل دوخته می شود.

این پارچه به دلیل داشتن دانه مانند ماسه ماسه ای “شنی” است و از پارچه های معمولی آن جذاب تر است. البته باید تأکید کنیم که بدنه پارچه ای که با بدن در تماس است از نرمی آن بی نظیر است و بافت شنی آن فقط مخصوص ظاهر پارچه است و به پوست آسیب نمی رساند.

ریزش اکلیل پارچه لمه طبیعی است

یکی از مهمترین نگرانی هایی که بسیاری از مصرف کنندگان در مورد این پارچه دارند این است که چرا بخشی از پارچه در هنگام شستشوی اولیه شسته می شود. باید بگویم که این طبیعی است زیرا در هنگام شستشوی اولیه پارچه ، ملحفه های اضافی از بدنه پارچه برداشته می شود و روکش های اصلی روی پارچه باقی می مانند و مدت زمان طولانی طول می کشد تا آنها از سطح پارچه پاک شوند. . در حقیقت ، پارچه لیموترش از دوام زیادی برخوردار است و اکریلیک روی سطح تا سالهای زیادی در آنجا باقی می ماند.

چندین رنگ پارچه لم

پارچه لیما بسته به عملکرد و رنگ آنها ، دارای طرح های رنگی متنوعی است.

در انتخاب رنگ لیم ، افراد معمولاً رنگهای سبک تری را انتخاب می کنند و افرادی که اندازه بدنشان بیشتر است ، رنگ های تیره تری را ترجیح می دهند تا لباس هایشان بهتر به نظر برسد. توصیه می کنیم اگر بدن بزرگی دارید ، از کرم سیاه ، قهوه ای ، خاکستری ، تیره و برخی از این موارد استفاده کنید ، اما اگر بدن شما ایده آل است ، خود را محدود نکنید و هر رنگی را که جذاب تر به نظر می رسد ، انتخاب کنید.

در مورد طول پیراهن مجلسی ، اگر قد بلندی دارید ، باید پیراهن کوتاه بپوشید و اگر کوتاه هستید ، پیراهنی با پارچه گشادتر ، مانند گشاد با ظاهری حداکثر ، قد شما را بلندتر می کند. در حقیقت ، برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید ، باید یک پیراهن ماکسی را با لیمو و پاشنه بلند بپوشید تا زیبایی خود را به نمایش بگذارد.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا