برنامه ریزی شرکت های لوکس برای کمبود فروش به دلیل کرونا

برند های لوکس و بحران کرونا- پوشاک شیک و پیک

با توجه به بسیاری از سفارشات که برای لغو و تعطیلی خیلی زود بیشتر فروشگاه ها خیلی دیر شده است ، برند های لوکس باید در مورد سهام فصلی فروخته نشده برنامه ریزی .

مارک های لوکس که در ماه فوریه با از دست دادن فروش در بازار پر رشد چین ، مدت زمان زیادی ناگواری داشته اند که می توانند در ماه های آینده چالش های بزرگی را برای این شرکت ها پیش بینی کنند.

کاهش تقاضا ناشی از محدودیت های مسافرتی در اروپا و ایالات متحده ، تعطیلی فروشگاه ها در اثر قفل شدن سراسر کشور ایتالیا و نشانگر این است که خریداران چینی هنوز در حال خرید نیستند سطح پیش از بحران باعث شده است که بسیاری از مردم بدانند که احتمالاً موجودی اضافی در شرکت ها و کارخانه ها وجود دارند.

تحلیلگر خرده فروشی ویرایش شده ، کریستا کوریگان می گوید که تعداد کالاهایی که در حال حاضر در بازار لوکس موجود است ، نسبت به سال گذشته 32 درصد افزایش یافته است ، در حالی که نسبت دسته بندی خرده فروشان که در حال حاضر تخفیف دارند ، در همین بازه زمانی 29 درصد افزایش یافته است. او می گوید: “این سنبله نشانگر اضطراری برای فروش محصول است ، در حالی که همزمان به همان اندازه ممکن کار می کند تا حاشیه نجات.”

پوشاک ترکیه شیک و پیک

در گذشته شرکت های لوکس با تخفیف برای محافظت از تصویر برند ، سهام اضافی را سوزاندند و برخی از رد این امر امتناع کردند که هنوز هم این کار را انجام می دهند. بربری در سال 2018 یک تعهد پیشرو در صنعت برای متوقف کردن سوزاندن لباس های اضافی به دنبال این فاش مبنی بر نابودی لباس ، عطر و لوازم جانبی به ارزش 28.6 میلیون پوند در سال 2018 ایجاد کرد. مارک های دیگر مانند لوئیز ویتون و دیور ممکن است به لطف مداخله دولت ، مجبور شوند قانوناً مجبور شوند همان تصمیم را بگیرند. قانونگذاران فرانسوی سال گذشته تصمیم گرفتند که مارک های داخلی را مجبور به بازیافت یا اهدا کالاهایی کنند که در غیر این صورت آنها را نابود می کردند.

در پی برخورد کرونا ویروس به چین ، برخی از مارک های لوکس توانستند بقیه محصولات پاییز / زمستان 2019 خود را به بازارهای دیگری که تقاضا سالم است ، مانند ایالات متحده و اروپا ، توزیع کنند. اما چشم انداز و راه حل های آینده نامشخص است زیرا کووید 19 به یک مسئله بسیار بزرگتر برای غرب تبدیل می شود.

اگر تقاضا در چین پشتیبان گیری شود ، توزیع مجدد موجودی به منطقه می تواند به کاهش ضررها کمک کند و شمع موجودی را کاهش دهد ، اما تحلیلگر سمت فروش Credit Suisse Guillaume Gauvillé می گوید تفاوت محصولات خاص منطقه ای مانند اندازه می تواند به چالش انتقال موجودی اضافه کند. . عوامل دیگر همچنان ادامه دارد: خاورمیانه که غالباً به عنوان یک بازار امیدوار کننده برای تجمل و تجمعات مورد حمایت قرار می گیرد ، با سقوط قیمت نفت روبرو است. هنوز مشخص نیست که سهام باید در حال حاضر تحویل داده شود ، همچنین گوویل می گوید. “هیچ کس واقعاً نمی داند.”

 

خطر تخفیف در انواع شرکت های لوکس

برندها طی یک دهه گذشته به طور فزاینده ای انعطاف پذیر شده اند تا هرگونه فعالیت تبلیغاتی در محصولات خود را نشان دهند. رهبر صنعت لوئیس ویتون کالاهای عمده فروشی ندارد و پرادا سال گذشته خاتمه دادن به علائم فروشگاه را اعلام کرد. پاتریزیو برتلی ، مدیرعامل پرادا در سال 2019 گفت: “ما معتقدیم که بهبود ثبات در قیمت گذاری باعث تقویت روابط با مشتریان و افزایش ارزش محصول می شود.” محصولات آنها کاهش یافت.

برند های لوکس و بحران کرونا- پوشاک شیک و پیک

در همین حال ، فروش خارج از قیمت ، طی 5 سال گذشته 85 درصد افزایش یافته است ، در هر آمار و ارقام Bain & Company ، که با افزایش مراکز خرید مانند بیستر ویلت در انگلیس تقویت شده است ، جایی که می توان محصولات گوچی ، فندی و سنت لوران را یافت. پس از پایان چرخه فصلی آنها. لوکا سولکا ، تحلیلگر برنشتاین ، لوکا سولکا ، به گفته تحلیلگر برنشتاین ، به احتمال زیاد مغازه ها اصلی ترین راهی است که فروشگاه ها با موجودی اضافی تولید شده در طی چند ماه گذشته مقابله می کنند ، و افزودند که مارک ها سعی می کنند در صورت امکان موجودی موجودی را با قیمت کامل حفظ کنند. وسایلی دیگر برای توزیع سهام در گذشته شامل فروش خصوصی و اجازه خانواده های کارکنان برای خرید با تخفیف می باشد (البته این نیز توسط دولت فرانسه سرکوب شده است).

مارک ها کنترل کمتری نسبت به خرده فروشان شخص ثالث با سهام خریداری شده دارند. در پی بحران مالی سال 2008 ، فروشگاه های بزرگ قیمت ها را تا 70 درصد کاهش دادند. صحنه های مشابه اکنون اجتناب ناپذیر به نظر می رسد زیرا خرده فروشان در معرض شوک تقاضای مشابهی هستند که مارک های لوکس در سراسر جهان تجربه می کنند (یکی از موارد دیگر ، E-tailer Farfetch ، که بر روی یک مدل امتیاز دهی کار می کند).

Francesca DiPasquantonio ، تحلیلگر تحقیقات دویچه بانک ، می گوید که یکی از تنها راه های جلوگیری از فروش عمده فروش ، خرید برخی از سهام است و می افزاید: طبیعت بی سابقه اوضاع و افزایش مقدار موجودی موجود در آن زمان می تواند بدین معنی باشد که «بسیاری از آنها [مارک ها] فقط رها می شوند و به فروشندگان عمده تخفیف می دهند. این لزوما یک چالش کوتاه مدت نیست, هفته گذشته DiPasquantonio در یادداشتی به سرمایه گذاران نوشت: فشار ناخالص حاشیه نشر از مدیریت موجودی می تواند برای بیشتر سال 2021 برای مارک های لوکس مشکل ایجاد کند.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا