برند های لوکس و خرده فروشان برو روی اینترنت سرمایه گذاری کرده اند

خرید انلاین پوشاک - پوشاک شیک و پیک - خرید عمده لباس - خرید لباس ترک - خرید پوشاک ترکیه - بحران کرونا

برند های لوکس و خرده فروشان در حال بستن فروشگاه ها هستند و به فروش آنلاین متکی شده اند

با گسترش سریع Covid-19 دولت ها در سراسر جهان دستورالعمل های سختگیرانه تری برای قرنطینه اعمال کرده اند. بسیاری از شرکت های زیبایی اکثر یا تمام فروشگاه های خود را تعطیل کرده اند. شرکت Sephora که پیش از این اقدامات جزئی تری برای رهایی فروشگاه های آزمایشگاه محصولات و خدمات زیبایی انجام داده بود ، دوشنبه گذشته اعلام کرد بیش از 490 مکان در ایالات متحده و کانادا را حداقل تا 3 آوریل تعطیل می کند. Ulta Beauty نیز سه شنبه گذشته از این دستورالعمل پیروی کرد و اعلام کرد که 1،254 فروشگاه خود را حداقل تا 31 مارس می بندد. مارک های دیگر ، از جمله Glossier (که منجر به بسته بندی بسته شدن فروشگاه ها در 13 مارس شد) ، Goop ، Benefit ، Winky Lux و مارک های زیبایی تمیز Credo و Follain ، همگی فروشگاه های خود را به صورت موقت بستند.

تارا فولی ، بنیانگذار Follain ، که دارای فروشگاه هایی در چند منطقه نیویورک و سیاتل و همچنین بوستون و دالاس با بیشترین بازخورد است ، می گوید: “متأسفانه ما از بسته شدن فروشگاه های خود ضربه زیادی خواهیم خورد ، اما این کار درستی بود که برای سلامتی تیم و جوامع خود انجام دهیم.”

برای تعیین کمیت تأثیر ویروس تنها بر صنعت زیبایی خیلی زود است. پیش بینی های جهانی و دنیا ویرانی اقتصاد چین به خوبی نتیجه ای ندارد. تحقیقات مربوط به بلومبرگ از 2.7 تریلیون دلار ضربه به اقتصاد جهانی پیش بینی کرده است ، که رقمی معادل کل تولید ناخالص داخلی انگلیس به شمار می رود. پنجشنبه گذشته ، JPMorgan Chase پیش بینی کرد که اقتصاد ایالات متحده بطور خاص در دو سه ماهه نخست سال منقبض شده و منجر به رکود خواهد شد.

مارک های دارای استراتژی های دیجیتال قوی ممکن است قادر به جبران حداقل برخی از خسارات خود باشند. Dawn Dobras ، مدیر عامل شرکت Credo ، می گوید: در حالی که این خرده فروش تجربه کاهش فروش درون فروشگاهی را داشت که منجر به تعطیل شدن این هفته شد ، فروش دیجیتال افزایش یافته بود زیرا بیشتر مردم به خرید آنلاین اعتماد داشتند. مارک های مستقیم به مصرف کننده مانند Glossier و Versed گفتند که آنها تا به حال هیچ تأثیر فروش را ندیده اند و به پایگاه مصرف آنلاین خود که قبلاً قدرتمند است ، اشاره کردند. امیلی وایس ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Glossier می گوید: “ما به عنوان یک شرکت دیجیتال برای اولین بار با اکثریت قریب به اتفاق فروش خود به صورت آنلاین ، ما خوشبخت هستیم که می توانیم توانایی تحریک و پاسخگو بودن را داشته باشیم.”

خرید انلاین پوشاک - پوشاک شیک و پیک - خرید عمده لباس - خرید لباس ترک - خرید پوشاک ترکیه - بحران کرونا

فراتر از فروش ، شرکت ها مجبورند که مجدداً با تأکید بر تأثیرات گسترده Covid-19 بر صنعت زیبایی ، مجدداً به کارهایی بپردازند که شامل جدول رونمایی محصولات جدید تا تسریع در سیستم عامل های دیجیتال است.

 

یک تغییر در عملیات داخلی

با تعطیل شدن فروشگاه ها ، بیشترین تأثیر را بر روی همکاران خرده فروشی جابجایی که احتمالاً کمتر از زمان تعطیل خود را دارند ، دارد ، اما بسیاری از مارک های زیبایی از جمله Goop و Glossier همچنان برای ساعات معمولی خود به کارمندان فروشگاه خود حقوق می دهند. بنیانگذار ناتالی مکی می گوید ، کارکنان فروشگاه Winky Lux برای تمرکز روی خدمات و تحقیقات از راه دور مشتری ، مجدداً منصوب می شوند.

با این حال ، بسیاری از شرکت ها سیاست کار اجباری در خانه را انجام می دهند که ماهیت برخی از نقش ها را بیش از سایرین تغییر می دهد ، عملکرد شرکت ها از این تغییر مصون نیست.

Melanie Bender ، می گوید ، برای Versed ، که یک تیم دو ساحلی دارد و کار منعطفی از خط مشی خانه دارد ، ابزارهای از راه دور مانند لپ تاپ های شرکت ، کنفرانس ویدیویی ، اشتراک فایل های دیجیتالی و Slack در تجارت روزانه گنجانیده شده اند. مدیر کل موسس برند او می گوید ، اما روند کارهایی که ذاتاً فیزیکی هستند ، مانند عکس های فتوشاپ و تأیید نمونه فرمول ، ادامه کار دشوارتر است. در حالی که هنوز هیچ پرتابی از محصول به تعویق نیامده است ، تیم Versed وضعیت را از نزدیک بررسی می کند.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا