برند های معروف ترکیه در زمینه های مختلف

خرید عمده پوشاک

پوشاک ترکیه شیک و پیک (خرید عمده پوشاک ترکیه) -ترکیه در سالهای بسیاری به طور قابل ملاحظه ای در صنایع پوشاک رو به رشد بوده و بسیاری از طراحان لباس ترکیه دارای شهرتی جهانی هستند. گردشگران ترکیه به ترکیه می توانند لباس های ترکیه را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنند، زیرا مالیات بر قیمت کالاها بسیار پایین تر از مالیات کالاهای وارداتی خارجی است. در اینجا ما در حال معرفی برخی از مارک های معروف پوشاک ترکیه در زمینه پوشاک هستیم تا شما را برای سفر به این کشور ساده تر و امن تر کند. ما قبلا به طور جداگانه در وب سایت ما مراکز خرید کفش را در استانبول توصیف کرده ایم.

مراکز خرید در ترکیه، به ویژه مراکز خرید استانبول، به ویژه برای گردشگران علاقه مند هستند و دلیل اصلی آنها لباس مد روز از مارک های معروف جهان در این فروشگاه ها است. در میان این مارک های مشهور در جهان، مارک های ترکی مانند رومن، کوتون، سارار، زارا، مانگو، فروشگاه Top، Calzion، Fabrica، Luffian Que، Machka، Tween و H & M در میان مارک های برجسته جهان قرار دارند و حسین چلیان طراحان مشهور این مارک ها. مارک های Dexcotech و LC Wacaki نیز مارک های محبوب ایرانیان برای کیفیت و قیمت هستند.

مارک های محبوب لباس های زنانه و مردانه ترکیه

ترکیه همواره پل مهم بین اروپا و آسیا بوده است و اکنون پل سبک های مختلف در جهان است. شما می توانید لباس های جدید و روزآمد را در خیابان های ترکیه ببینید. علاوه بر این، با توجه به موفقیت بزرگی از طراحان لباس در ترکیه، مراکز خرید عمده ترکیه و جشنواره خرید ترکیه، یکی از دلایل اصلی توریستی توریستی ترکیه است؛ حتی تور ترکیه و تور استانبول را می توان از محبوب ترین سفرهای ایرانیان ما. تورهای گشت و گذار در مکانهای نفس گیر ترکیه.

علامت های تجاری ترکیه نه تنها در ترکیه بلکه در میان معروف ترین مارک های جهان مشهور هستند. مارک های Zara، H & M، Top Shop و Mango مارک های درخشان هستند که فرهنگ ترکی را با طراحی بین المللی ترکیب می کنند.

طراحان مد و لباس ترکیه مانند مریدی ملاحولو، بورا آکسو و حسین چلایان، برخی از افرادی هستند که تازه رنگ آمیزی مد و طراحی لباس ترکیه را انجام داده اند و در حال حاضر مارک های مانند کووتون، سارار، روم، کوئین، ماکا و تینین مارک های مشهور در سراسر جهان است. جهان هستند

لباس های مارک ترک در حال حاضر در مراکز خرید و مراکز خرید ترکیه در سراسر جهان دیده می شود. LC Waikiki یکی دیگر از مارک های در حال رشد ترکیه است.

پوشاک ترکیه - شیک و پیک - برند ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده فروشی

پوشاک ترکیه، با مارک های موفق در ترکیه آشنا شوید:

در اینجا برخی از راهنمایی ها برای معرفی مارک های لباس ترکیه، اما توجه داشته باشید که هر یک از این مارک ها در یک زمینه خاص، معروف تر و با کیفیت و مارک های معروف لباس ترکی، مارک های معروف لباس مردانه ترکیه، مارک های معروف مانتو ترک، معروف مارک های یقه دار، مارک های صنایع دستی و علامت های مشهور لباس های زنانه ترکیه از یکدیگر متفاوت هستند:

مارک های پوشاک ترکیه:

برند های کت و شلوار مردانه ترکیه :

مارک رمزی – Ramsey
مارک توین – Tween
مارک سارار – Sarar
مارک کیگیلی – Kigili

برندهای لباس‌ عروس در ترکیه :

مارک واکو ودینگ _ Vakko Wedding
مارک آکای _ Akay
مارک بیمن بردال _ Beymen Bridal
مارک دریمون _ Dreamon

برندهای روسری با انواع طرح در ترکیه :

مارک آکر _ Aker
روسری مارک واکو _ Vakko Scarf
روسری‌های مارک سارار _ Sarar

برندهای کفش و کیف در ترکیه :

کفش برند اینیوو – Inuovo Shoes
کفش برند زی ‌‌زی ‌‌گو – Zizigo Shoes
کفش برند اینجی – Inci
کفش برند پلاریس – Polaris Shoes
مارک هاتیک – Hotic

برندهای انواع شلوار جین در ترکیه :

شلوار جین مارک ماوی جینز
شلوار جین مارک لافت – Loft Jeans
شلوار جین مارک LTB
شلوار جین مارک کالینز – Colin’s
شلوار جین مارک واکو – Vakko Jeans

برندهای لباس مخصوص شنا  در ترکیه :

برند کوم _ Kom
لباس شنا زنانه‌ برند آی یلدیز _ Ay-Yildiz
لباس شنای مارک Oye
برند آرژنتو _ Argento

 

برگشت به بالا