تبریک رئیس امور مذهبی ترکیه به مناسبت عید فطر

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , پوشاک ترکیه شیک و پیک , فروش عمده لباس , خرید عمده لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه , عید فطر , امور مذهبی ترکیه , پیام تبریک–

رئیس سازمان امور مذهبی ترکیه عید را به مناسبت جشن عید فطر برای کل جهان اسلام تبریک می گوید.

پیام تبریک ایشان:

این عید باید وسیله ای برای ظهور احساسات و شادی های مشترک در مذاهب، قلب ها و دعاهای بیش از یک میلیارد برادر مسلمان باشد.

وی اظهار داشت که در طول ماه رمضان، با همراهی او، فراوانی و آرامش را به ارمغان آورد، وی اظهار داشت: “این عید، صرف نظر از زبان، نژاد، رنگ، فرهنگ و جغرافیای کشورهای مختلف، باید وسیله ای برای تظاهرات احساسات و شادی های شادی در میان مسلمانان باشد.

ارباش افزود که اگر جشنواره ها شادی مشترک باشد، پس آنها تبدیل به عادل واقعی می شوند. به همین دلیل است که ما باید شادی عید را گسترش دهیم و آن را در هر جایی حرکت دهیم. در این راستا، ابتدا باید از والدین، بزرگان خانواده، بستگان و همسایگان خود بازدید کنیم و ارتباط را با آنها افزایش دهیم.

او گفت: “در ماه رمضان، همراه با این احساسات و افکار، به منظور افزایش آگاهی از اسلام و سطح برادری، و با امید به تبدیل این عید به راه هدایت و صلح، صرف سلامت و صلح زیادی از جانب خداوند متعال طلب می کنم.

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , پوشاک ترکیه شیک و پیک , فروش عمده لباس , خرید عمده لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه–

برگشت به بالا