ترکیه می خواهد واردات چین را سخت تر کند

Polyester٬ U.S POLO ASSN٬ Viskoz٬ الیاف٬ الیاف پوشاک ترک٬ الیاف ریون٬ الیاف ویسکوز٬ بازرگانی شیک و پیک٬ براک٬ برند براک٬ برند پوشاک ترکیه٬ برند های لوکس در ترکیه٬ بلوز شلوار٬ پارچه پوشاک ترکیه٬ پارچه ریون٬ پارچه ویسکوز٬ پخش کننده پوشاک٬ پلی استر٬ پوشاک٬ پوشاک ترک٬ پوشاک ترکیه٬ پوشاک شیک و پیک٬ پوشاک ملی ترکیه٬ تی شرت شلوار٬ جنس و خاصیت الیاف٬ خرید پوشاک ترکیه٬ خرید عمده٬ خرید لباس٬ در مورد برند براک٬ زنانه٬ سازمان امور دینی ترکیه٬ شرکت های پوشاک ترکیه در لندن٬ شیک و پیک٬ علی ارباش٬ عمده پوشاک ترکیه٬ عمده فروشی٬ عید فطر٬ فروش عمده٬ لباس ترک٬ لباس ترکیه٬ لباس سنتی ترک٬ مدل فشن پوشاک ترکیه٬ مردانه٬ ویسکوز٬ یو اس پولو

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

سه مدیر شرکت پوشاک به رویترز گفتند که ترکیه می خواهد الزامات جدیدی را برای شرکت های نساجی وارد کننده مواد از چین تحمیل کند و رهبران بزرگترین صنایع صادراتی این کشور را نگران کند.

آنها گفتند که این برنامه ها در نشستی در 11 ژوئن در آنکارا بین مقامات وزارت اقتصاد و نمایندگان شرکت های نساجی ، که از این جلسه درخواست کرده بودند ، مورد بحث قرار گرفت تا از این اقدامات خواسته شود که اقدامات برنامه ریزی شده را به تأخیر اندازد یا تجدید نظر کند.

یک مقام وزارت اقتصاد بدون اعلام جزئیات ، جلسه در این وزارتخانه را تأیید کرد.

این مقام گفت: “ما از واردات تولید از چین حمایت کردیم ، اما به شرطی که ارزش افزوده را به ترکیه اضافه کنیم.”

بخش نساجی ترکیه ستونی از اقتصاد این کشور است. پوشاک آماده پوشیدن حدود 18 درصد صادرات ترکیه در سال گذشته 157 میلیارد دلار بوده است.

Cüneyt Yavuz ، مدیر اجرایی خرده فروش شلوار جین Mavi ، گفت که او معتقد است که این برنامه دولت تا حدودی برای مقابله با کسری حساب جاری ترکیه است که سال گذشته به 47.1 میلیارد دلار رسید.

ترکیه در سال 2017 یک چهارم از واردات منسوجات 10.1 میلیارد دلاری خود را از چین وارد کرد که بیش از نیمی از آن پارچه های پنبه ای و کالاهای واسطه ای است.

یاوز به رویترز گفت: “این وزارتخانه برنامه ای برای افزایش مستندات واردات منسوجات از چین داشت.”

“این طرح فقط مربوط به بخش نساجی بود … و از اواسط ماه ژوئیه به مرحله اجرا درآمد.”

وی گفت: رهبران کسب و کار در این نشست به وزارتخانه گفتند که مواد وارداتی از چین به سایر کشورها از جمله روسیه و ایالات متحده به نفع ترکیه به فروش می رسد.

Yavuz گفت: “به من گفته شد که برنامه های وزارتخانه یا به تعویق انداختن یا حداقل تجدید نظر در برنامه ها خواهد بود” که در ابتدا قرار بود از اواسط ماه ژوئیه به مرحله اجرا در بیایند.

یکی دیگر از مدیران ارشد بخش نساجی که در جلسه 11 ژوئن حضور داشتند ، گفت که اقدامات جدید شامل اخذ اسناد در مورد شرکت های چینی که از آنها خریداری می کنند ، خواهد شد که باعث افزایش هزینه ها و ایجاد تاخیر در تجارت خواهد شد.

این مقام اجرایی به رویترز گفت: “معاون وزیر امور خارجه به ما گفت که کسری تجاری بزرگ با چین وجود دارد ، که واردات ما حدود 10 برابر صادرات است.”

آنها می خواهند تعادل برقرار کنند. اما آنها نگرانی های ما را درک کردند و قول دادند نگاهی دیگر به اقدامات پیشنهادی بیندیشیم. ”

رئیس اجرایی یکی دیگر از شرکتهای بزرگ نساجی ترکیه تأیید کرد که این وزارتخانه از ژوئیه درخواست اسناد اضافی برای واردات نساجی را داده است ، اما گفت که از این وزارتخانه خواسته شده است که این حرکت را تا ژانویه موکول کند.

مدیرعامل که این شرکت تقریباً 150 فروشگاه در ترکیه دارد و به هفت کشور دیگر صادر می کند ، گفت: “ما مطلع شده بودند که برای واردات از چین به اسناد اضافی زیادی احتیاج داریم ، بنابراین ما خواستار این جلسه شدیم.”

“این وزارتخانه از ما نمی خواست که تولید چین را متوقف کنیم. این یک جلسه مفید بود. ما از آنها خواسته ایم تا حداقل ژانویه سال 2019 این طرح را به تعویق بیندازند ، که وزارتخانه ارزیابی خواهد کرد. ”

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه—

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا