تغییر تجارت الکترونیکی برای مارک های لوکس چالشی را ایجاد می کند

تغییر تجارت الکترونیکی برای مارک های لوکس چالشی را ایجاد می کند

مارک های پیشرو باید بتوانند تجارت الکترونیکی و تقاضای سرزمین اصلی چین را کنترل کنند ، اما برخی از خانه های مد آمادگی ندارند.

رفتار مصرف کننده گان لوکس در حال تغییر است. در پی بروز همه گیری کرونا ، مارک ها در تلاشند تا تجارت الکترونیک را تکمیل کرده و تجربه فروشگاهی را تکمیل کنند تا خریداران راحت شوند. این مارک ها همچنین به دنبال افزایش تقاضا در سرزمین اصلی چین هستند زیرا خریداران لوکس سفرهای خرید معمولی به خارج از کشور را متوقف می کنند. نتایج حاصل از شاخص تجارت Vogue نشان می دهد که اگرچه به نظر می رسد بیشتر مارک ها برای این چالش ها نسبتاً مجهز هستند ، اما برخی از عقب مانده ها همچنان وجود دارند.

افزایش هزینه ها در چین نباید برای شرکت های معتبر لوکس منجر به چالش مهمی شود ، زیرا بیشتر افراد دارای درجه ای از پوشش فروشگاه در خارج و از ردیف 1 و سطح 2 شبکه های تجارت الکترونیکی در این کشور مستقل هستند. با این حال ، تقریباً یک سوم مارک های ایندکس هیچ فروشگاهی در گوانگژو (یک مکان اصلی ردیف 1) ندارند و یا تنها یکپارچه سازی فروش خود را در برنامه محبوب WeChat ارائه می دهند. در واقع در کشور چین ، از 50 مورد 13 مورد آن اصلاً در صنعت تجارت الکترونیکی حضور ندارند.

نظرسنجی Vogue Business از 700 مصرف کننده چینی در ماه مارس نشان داد که مصرف کنندگان لوکس در حال انتخاب سیستم عامل های تجارت الکترونیکی monobrand به عنوان کانال اصلی خرید پس از کرونا هستند. نداشتن یک فروشگاه آنلاین آماده باعث می شود تا یک برند بتواند از کمبود پوشش خرده فروشی خود بدون کمک شرکای الکترونیکی محلی و شرکای عمده فروشی استفاده کند. بازارهای آنلاین مانند Tmall تلاش های جدیدی را برای همکاری با مارک های لوکس برای جابجایی موجودی اضافی که در طی ماه های فروش از دست رفته در چین ایجاد کرده اند ، انجام می دهند.

تغییر تجارت الکترونیکی برای مارک های لوکس چالشی را ایجاد می کند

شواهد حکایتی از شهرهایی که فروشگاه های آجر و ملات بازگشایی شده اند ، تجربهای ساده را به نمایش می گذارند ، به طوری که مشتریان به سرعت وسایل خاص را جمع می کنند و به زودی پس از آن می روند. این بدان معناست که کشف از طریق سیستم عامل های آنلاین به طور فزاینده ای مهم است ، حتی اگر مشتری هنوز در انتظار امتحان کردن و خرید کالای فیزیکی موجود در فروشگاه باشد. کسانی که در زیرساخت های آنلاین مانند کلیک و جمع آوری (78 درصد مارک های تجاری) و خرید قرار ملاقات (68 درصد مارک ها) سرمایه گذاری کرده اند ممکن است به خوبی مورد استفاده قرار گیرند تا بتوانند از این ویژگی ها استفاده کنند تا نگرانی خریداران در مورد بهداشت را مرتفع سازند.

در کل ، 8،400 مشتری لوکس که از نوامبر سال گذشته و ژانویه برای نمایه تجارت Vogue رأی داده اند ، عموما از تجربه دیجیتالی که توسط مارک ها ارائه شده بود ، تحت تأثیر قرار نگرفتند. به طور متوسط مارک ها در حدود 6 از 10 نمره کسب کرده اند ، به طور قابل توجهی پایین تر از عملکرد آنها در اکثر 24 معیار مصرف کننده دیگر.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه – فروش عمده لباس- فروش عمده لباس

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا