تلاش برای جنس جین تمیز و قابل بازیافت

- خرید انلاین پوشاک - پوشاک شیک و پیک - خرید عمده لباس - خرید لباس ترک - خرید پوشاک ترکیه - بحران کرونا

Jeans Redesign ، ابتکاری از بنیاد Ellen MacArthur ، مارک ها و تأمین کنندگان را ترغیب می کند تا جین های قابل بازیافت و پایدارتر داشته باشند. تولید جین مدرن یکی از بخش های شیمیایی و پر آب و تاب در صنعت مد است. با فشارهایی برای به حداقل رساندن هزینه ها و فرآیندی که به سبک های جین ایجاد می شود که طراحان و مصرف کنندگان می خواهند ، حذف این تأثیرات آسان نیست. تلاش های تدریجیی برای حل این مشکل انجام شده است – بعضی از مارک ها فرایند رنگرزی را تغییر داده اند ، برخی دیگر از مواد ارگانیک یا بازیافت شده استفاده می کنند – اما چیزی کمی بیشتر از یک دندانه ندارند.

بنیاد Ellen MacArthur ابتکار عمل طراحی مجدد جین را تابستان گذشته به عنوان راهی برای متحد ساختن این تلاش ها و پیشبرد این صنعت به سمت هدف خود از مدور بودن آغاز کرد. Francois Souchet ، که رهبر ابتکار Make fashion Circular است ، می گوید: “هرچه سازمان ها بیشتر به صورت دایره ای شلوار جین را ایجاد کنند ، این صنعت در سراسر جهان ساده تر خواهد بود. در کنار قدرت پایدار خود در مد در سراسر جهان ، این صنعت نیاز به توجه یک ابتکار عمل خاص دارد.

تغییر کل بخش چالش برانگیز است ، زیرا مارک های ضد ریسک از مواد و فرآیندهای معین شناخته شده استفاده می کنند – که اغلب می گویند با یک تکنیک جدید رنگرزی در هر زمان تست اثرات را کاهش می دهد. Jeans Redesign در تلاش است تا با گردآوری برندها و تأمین کنندگان مختلف ، به صنعت بیش از حد بی تحرکی کمک کند تا به مجموعه ای از معیارهای اشتراکی که گروهی از بیش از 80 متخصص کمک کرده اند ، عمل کند.

تلاش برای جنس جین تمیز و قابل بازیافت

Jeans Redesign با مارک هایی از جمله Gap ، H&M و Tommy Hilfiger و همچنین Mud Jeans ، Outerknown و Reform راه اندازی شد. فقط در ماه گذشته ، 17 شرکت دیگر از جمله Banana Republic ، Wrangler و Icicle به آن پیوستند. پایه و اساس تهیه کنندگان نیز در حال رشد است و دو تولید کننده پوشاک جدید و هفت کارخانه و لباسشویی پارچه جدید نیز در حال رشد هستند. این بسیار مهم است – بدون داشتن هرکسی که در زنجیره تأمین آن قرار داشته باشد ، می توان یک محصول را به صورت دایره ای غیرممکن کرد.

هرکدام نقشی در تغییر نحوه ساخت جین دارند: مارک ها نیاز به طراحی متفاوتی دارند ، تولید کنندگان باید از مواد شیمیایی مختلف مختلف استفاده کرده و از پوشاک متفاوتی بسازند ، تأمین کنندگان پارچه باید به صورت متفاوتی از منبع ، بافت و رنگ استفاده کنند. سووش با بیان اینکه مارک های شرکت کننده به دلیل همه گیر بودن تلاش خود را متوقف نمی کنند – افزود: برخی از این افراد در حال حاضر شروع به اعمال دستورالعملهای طراحی مجدد برای سایر محصولات می کنند – و در عوض این بحران باعث مهمتر شدن پروژه می شود.

“از آنجا که از این بیماری همه گیر بیرون می آییم ، ما با یک انتخاب روبرو خواهیم شد: صنعت جدید را مانند گذشته – بی فایده ، آلوده کننده و شکننده – یا طراحی مجدد آن ، و دوباره ساختن آن ، و ایجاد صنعتی که می تواند در طولانی مدت رونق بگیرد ، بازسازی کنیم.”

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا