توضیحات بیشتر در مورد پارچه لمه

Polyester٬ U.S POLO ASSN٬ Viskoz٬ الیاف٬ الیاف پوشاک ترک٬ الیاف ریون٬ الیاف ویسکوز٬ بازرگانی شیک و پیک٬ براک٬ برند براک٬ برند پوشاک ترکیه٬ برند های لوکس در ترکیه٬ بلوز شلوار٬ پارچه پوشاک ترکیه٬ پارچه ریون٬ پارچه ویسکوز٬ پخش کننده پوشاک٬ پلی استر٬ پوشاک٬ پوشاک ترک٬ پوشاک ترکیه٬ پوشاک شیک و پیک٬ پوشاک ملی ترکیه٬ تی شرت شلوار٬ جنس و خاصیت الیاف٬ خرید پوشاک ترکیه٬ خرید عمده٬ خرید لباس٬ در مورد برند براک٬ زنانه٬ سازمان امور دینی ترکیه٬ شرکت های پوشاک ترکیه در لندن٬ شیک و پیک٬ علی ارباش٬ عمده پوشاک ترکیه٬ عمده فروشی٬ عید فطر٬ فروش عمده٬ لباس ترک٬ لباس ترکیه٬ لباس سنتی ترک٬ مدل فشن پوشاک ترکیه٬ مردانه٬ ویسکوز٬ یو اس پولو

چگونه می توان از پارچه لمه مراقبت کرد

پارچه لیما نیز مانند هر پارچه دیگر برای مراقبت از آن و ماندگاری و حفظ زیبایی آن ، باید با استفاده از روش شست و شوی اصولی و درست از آن مراقبت بشه. برای اینکه دوام و استفاده طولانی مدت از این پارچه داشته باشید ، باید این نکات را دنبال کنید:

پارچه لیما قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی را دارد. با این حال ، باید تأکید کنیم که آب ماشین لباسشویی باید در دمای خفیف تنظیم شود ، زیرا آب گرم می تواند خاصیت ارتجاعی پارچه را از بین ببرد و باعث آسیب به آن شود. از طرف دیگر ، باید تأکید کنیم که اگر لباس شما برای شما بسیار مهم است ، باید آن را در مراکز لباسشویی بشویید تا از سالم بودن پارچه و اینکه می توانید دوباره و دوباره از آن استفاده کنید. البته سپردن لباس به خشکشویی هزینه هایی هم داره.

از سفید کننده استفاده نکنید زیرا می تواند خیلی زودتر از حد نرمال لنت های پارچه را از بین ببرد و روی زیبایی آن تأثیر بگذارد.
از اتو استفاده نکنید. یکی از مهمترین ویژگی های پارچه لمه این است که چروک نمی شود و نیازی به اتو کردن ندارد. داغ بودن اتو نیز برای این پارچه بسیار مضر است ، بنابراین بعد از صاف کردن آن را صاف بشویید تا علاوه بر خشک شدن ، زیبایی آن نیز حفظ شود.

برش پیراهن لمه

بریدن پیراهن با پارچه لمایی نکته بسیار مهمی است که باید هنگام دوخت پیراهن به خاطر داشته باشید. در واقع ، شما باید هنگام سفارش به دوختن کمد لباس با پارچه لیموترش دقت کنید که لباس باید اندام شما را بپوشاند ، بنابراین برش ، مدل و نوع دوخت پوشاک را انتخاب کنید تا صد چندان زیبایی داشته باشد.

از طرف دیگر باید توجه داشته باشید که استفاده از پارچه لیما فقط به دوخت پیراهن محدود نمی شود و می توانید از آن برای دوختن بلوز و دامن نیز استفاده کنید.

 


 

درباره بازرگانی شیک و پیک :

چرا بازرگانی شیک و پیک مدعی پایین ترین قیمتها میباشد؟

بازرگانی شیک و پیک با کمک خداوند بزرگ موفق به خرید سهام در شرکتهای : اوزکان * رولی پولی * یواس پولو * برلند * براک* لولیتام * مای بن شده و نمایندگی انحصاری و رسمی پخش این محصولات در ایران میباشد. وارد کنندگان محترم لطفا توجه کنید…. دیگر نیازی نیست که شما وقت و هزینه خود را برای خرید جنس از ترکیه صرف کنید چون بازرگانی شیک و پیک به عنوان نمایندگی و شعبه پخش محصولات اوزکان * لولیتام * مای بن * براک در ایران درخدمت شماست به گونه ای که قیمتهای ما حتی از خریدهای قبلی خود شما از ترکیه پایین تر خواهد بود تماس بگیرید و قیمتها را مقایسه کنید …

مزایای خرید عمده از ما

1-هردو هفته یک بار مدلهای جدید خواهد رسید و شما همیشه به روز خواهید بود (جهت دریافت کاتالوگهای جدید تماس بگیرید)

2-قیمت پخش عمده ما پایین ترین قیمت ممکنه در کل ایران میباشد کاملا تضمینی…

3-ارسال اجناس به صورت تضمینی با باربر مخصوص در مکان مورد نطر شما.

4-همیشه جنس موجود میباشد…

5-میتوانید با قیمتهای خوب ما نمایندگی پخش این محصولات در شهر خودتان را به عهده بگیرید و در شهر خود پخش کننده عمده ما باشید (جهت شرایط پذیرش نمایندگی با مدیر کل آقای بکری تماس بگیرید)

6_در صورت خرید از شعبه مرکزی (بانه) خرید شما کمتر از 2 الی 3 روز تحویل میگردد …

 


 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا