توضیحات تکمیلی در مورد برند یو اس پولو

برند یو اس پولو - پوشاک ترکیه - شیک و پیک - تاریخچه یو اس پولو - فروش عمده لباس - عمده پوشاک ترکیه - خرید عمده پوشاک - پوشاک فروشی - عمده فروشی

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات یو اس پولو اینجا کلیک کنید.

 

گروه AYDINLI

بنیان گذار گروه Aydınlı با افتتاح اولین فروشگاه خود در فتیح تحت با نام Aydınlı Yerli Mallar شروع به کار کرد.

در دهه 1970، با شروع بازاری چند طبقه، کل فروش محصولات زنان و مردان تحت نام آیدینلی بیشتر شده و رشد زیادی داشته که همین خود باعث ایجاد اولین کارگاه و رسیدن به 200 نمایندگی مجاز شد.

در سال 1989، صنعت نساجی و صنایع دستی آیدینلی (A.Ş) تاسیس شد و تأسیسات تولیدی آن با آخرین فرصت های تکنولوژیکی آن زمان فعالیت های تولید خود را در سال 1990 آغاز نمود.

به دلیل توافقنامه های بین المللی در این دوره، دهه 1990 نقطه عطفی در تاریخ پیشرفت این گروه (Aydınlı) به شمار می آید. این قراردادها با پیر کاردین در سال 1993، Cacharel در سال 1995 و U.S. Polo Assn. در سال 1997، رشد گروه را تسریع بخشید .

در سال 2000، این گروه موفقیت خود را در ترکیه به عرصه بین المللی نشان داد، تمام گوشه و کنار بازار در مناطق مجاور با مارک های خود را آغاز کرده و یک تلاش تجاری در ترکیه و خارج از کشور آغاز کرده است.

برند یو اس پولو - پوشاک ترکیه - شیک و پیک - تاریخچه یو اس پولو - فروش عمده لباس - عمده پوشاک ترکیه - خرید عمده پوشاک - پوشاک فروشی - عمده فروشی

شرکت Aydınlı با توجه به ارزش های جهانی با پذیرش اصل کیفیت خدمات، انجام فعالیت های تولید با آگاهی محیط زیست و سازماندهی آن در استانداردهای جهانی با یک سیستم کارآمد مبتنی بر مشتری، موفقیت خود را در بخش آماده سازی برای بخش ساخت و ساز ایجاد کرده است و زمین را در ترکیه با پروژه Solarkent با تولید برق از انرژی خورشیدی شکستند . گروه Aydınlı تقویت حضور خود را در این بخش با پروژه Koru Florya و ایجاد یک چشم انداز جدید برای بخش مسکن با وادی İstanbul بهتر می کند و همچنین گروه Aydınlı همچنان ارزش افزوده اقتصاد ملی را با سرمایه گذاری های خود در بخش های خرده فروشی و ساخت و ساز و پروژه های جدید، همچنان ادامه می دهد.

نخستین نام تجاری که این گروه در سال 1993 به ثبت رساند، نام تجاری Pierre Cardin ready-to-wear است که در سال 1950 در فرانسه تاسیس شده است. این برند تجاری با ارائه قابلیت و تنوع با مجموعه های خود که برای انواع سلیقه های شیک، نجیب زاده، مردان شیک علاقه مند به زندگی سالم و ورزش، مناسب می باشد توانسته است که مدل های شگفت انگیز ایجاده کند که رضایت مشتری را به همراه داشته است. همچنین پیر کاردین با استفاده از ترکیب کیفیت و راحتی با قدرت و تخصص خود در طراحی، تبدیل به برندی برای افراد با اعتماد به نفس شده است که با ترکیب کیفیت و راحتی با قدرت و تخصص خود در طراحی در هر محیطی با ظرافت قابل ملاحظه ای ارتباط برقرار میکند.

گذشته Cacharel در سال 1995 که توسط گروه به سال 1962 ادغام شده است به عنوان نماد ظرافت، مدرنیزاسیون و هنر فضل در جهان در نظر گرفته شده است. Cacharel یک ظاهر ساده اما با کیفیت را با پشتیبانی از حالت شیک با جزئیات عملکردی و طراحی متفاوت می پذیرد. این نام تجاری انتخاب ضروری مردانی است که با اعتماد به نفس، آزاد، اهل مسافرت، علاقه مند به کاوش و اتصال اهمیت به کیفیت و طراحی پیچیده پنهان در جزئیات در همان زمان است.

برند یو اس پولو در سال 1890 در ایالات متحده تاسیس شد. نمایندگی اصلی و کلی بخش ورزشی برند یو اس پولو در ایالات متحده و کانادا است. این نماد بروز در بخش ورزشی یو اس پولو در تاریخ به عنوان ورزش پادشاهان و نجیبان مشهور است و برگرفته از سبک لباس پوشیدن این ورزش در مجموعه های آن است. این در حالی است که برند کلاسیک U.S. Polo Assn رنگ ها و نشان ها، روح ورزش را نیز منعکس می کند. این نام تجاری با همه افراد، مردان، زنان و کودکان به طور یکسان، از هر سن با مدل های اصلی، راحت و شیک در تماس است، U.S. Polo Assn نام تجاری مورد علاقه برای جوانان و خانواده ها است.

Aydınlı Group مالک U.S. Polo Assn است و یا به عبارتی دیگر U.S. Polo Assn تحت لیسانس Aydınlı Group در امریکا کار می کند و 57 کشور جهان نیز دارای نمایندگی هستش. همچنین برند Cacharel در 17 کشور و Pierre Cardin در 13 کشور تحت لیسانس این گروه کار می کنند.

 

برای بازدید و خرید از محصولات یو اس پولو اینجا کلیک کنید.

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک – محصولات براک —

برگشت به بالا