حمایت از خلاقان آزاد سیاه و سفید در مد

حمایت از خلاقان آزاد سیاه و سفید در مد

پیش داوری های فردی و نژادپرستی سیستمی در محیط کاری برندها ، فرصت ها را محدود می کند و باعث ایجاد محیط کار منفی برای افراد خلاق و آزاد می شود.

آزاد کردن محیط کاری امری ناآرام است زیرا که برای خلاقان سیاه پوست ، آزاد سازی اغلب به معنای مواجهه با نژادپرستی سیستمی در صنعت مد است ، غالباً با حمایت ساختاری کمی رو برو هستند. گریس بوکونمی ، عکاس و سبک آزاد که با آلیشیا کیز ، دوا لیپا ، نایک و تارگت کار کرده است می گوید: “نظرات مختلف نژادپرستانه در مورد ملیت ، رنگ مو و پوست نسبت به من بیان شده است. من درها را به عنوان نشانه متعلق به روی خودم بستم که اعلام کنم اهل گفتگو نیستم و در مورد لیست مشتریانم به زبان مشکوک مواجه شده ام.”

عکاس و مدل جامائلا الفاکی ، که مجله و آژانس Azeema را برای حمایت از womxn (یک اصطلاح فراگیر برای شامل زنان ترانس و افراد غیر باینری) در خاورمیانه ، شمال آفریقا و جنوب تأسیس می کند می گوید: “کلماتی مانند عجیب و غریب و شهری مد به دور بسیاری می روند. کمبود حساسیت در مورد نژاد وجود دارد”. سارا علی ، که با جورجیو آرمانی و هاروی نیکولز همکاری داشته است ، می افزاید: “این موسسه نمی تواند ما را از یکدیگر جدا کند”.

هفته گذشته اعتراضات و تظاهرات علیه نژادپرستی و وحشیگری پلیس در ایالات متحده و اروپا جلب شد و واکنش های متنوعی را از مارک های مد برانگیخت. کارشناسان می گویند مارک ها باید پیش داوری های فردی و نژاد پرستی سیستمی را هنگام بازی در سازمان خود بررسی کنند. تعصب در فرهنگ های داخلی نه تنها بر کارمندان تمام وقت تأثیر می گذارد ، بلکه آزادکارانی را که شرکت ها کمیسیون کار می کنند ، که غالباً توسط ساختارهای داخلی محافظت نمی شوند ، تأثیر می گذارد.

عدم تنوع باعث ایجاد محیط های کاری سمی می شود

هم نژادپرستی سیستمی و هم تعصبات شخصی در پروژه های مستقل در حال بازی هستند ، جایی که کارمندان دائمی با تیم های موقت که ممکن است در سیاست های ورود به نام تجاری آموزش دیده نباشند ، تعامل دارند و منجر به تجربیات منفی برای آزادکاران سیاه در مجموعه می شوند ، و گروه مشاوران داگوبا مشاوران شریک مدیریت میسون دونووان و مارک کپلان از طریق ایمیل گفت. داگوبا ، متخصص ورود به مطالعه ، سال گذشته تخصص خود را به شورای طراحان مد آمریکا و PVH (صاحب تامی هیلفیگر و کالوین کلین) گزارش داد تا از گنجاندن و تنوع در صنعت مد آمریکا در سال گذشته خبر دهد. آنها گفتند: “اشتباهات برندها که فرهنگ فراگیر را پیاده سازی نکرده اند ، آنها را برای استعداد ، تصویر عمومی و سهم بازار گران کرده است.”

دونووان و کپلان می گویند که استخدام های آزاد منطقه اصلی پیشرفت برای مارک ها هستند. عکاس مستقر در نیویورک ، جی دی بارنز ، که برای بسیاری از نشریات از جمله Essence ، L’Officiel و Harper’s Bazaar عکسبرداری کرده است ، می گوید که وی تحریر را تجربه کرده است. او می گوید: “من عکاسی از افراد سیاهپوست را دوست دارم ، و دوست دارم داستان های خود را بازگو کنم ، اما من یک عکاس هستم و از داشتن فرصتی برای گرفتن هر چیز و همه چیز لذت می برم.”

بوکونمی می گوید مشتری های جدید اغلب به او نزدیک می شوند زیرا ذینفعان یا مشتریان آنها می خواهند که با خلاقان زن سیاه بیشتری کار کنند. او توضیح می دهد: “این زمان را برای احترام به کار من می کشد که گویی ثانویه است.”

“مردم کبوتر با رنگی در مشاغل که آنها را به گروه نژادی / فرهنگی خود متمرکز کرده است ، محدود به شغل آنها است. Donovan و Kaplan می نویسند که مردم را به جای “استخدامهای متنوع” به جای “استخدامهای متنوع” نشان می دهد و به نظر می رسد که آن شخص بر اساس مهارت خود کاملاً واجد شرایط نبوده است. ”

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه – فروش عمده لباس- فروش عمده لباس خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه – خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا