پوشاک شیک و پیک (خرید عمده و خرده لباس)

داستان کوتاهی از تولید پارچه

دیدن روند تولید پوشاک به شما کمک می کند آن را درک کنید و انتظارات خود را درست برای (خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه)  تنظیم کنید. این به شما امکان می دهد با تولیدکنندگان لباس ارتباط بهتری برقرار کنید.هر طراحی با یک طرح ، سپس یک بسته فنی یا نقاشی CAD شروع می شود. خوشبختانه ، ما در حال حاضر مراحل پیش تولید خود را با همکاری یک طراح دوست داشتنی و سازنده Tech Pack به پایان رسانده ایم که همه اینها را برای ما مرتب کرده است ، و کمک می کند ایده ای که داشتیم را به یک نقاشی فنی کاملاً خاص و یک صفحه مشخصات تبدیل کنیم. سپس ما CAD ها را به یک Pattern Maker که می شناختیم و الگوهایی برای ما بریده بودیم بردیم. ما اینها را به طی کردیم تا پارچه ای با کیفیت را برای تولید و (خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه) آماده سازیم.

(خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه)
داستان کوتاهی از طراحی و تولید پارچه

1. الگوها – کاغذ در مقابل دیجیتال

تولید کننده لباس بلافاصله متذکر شد که برای نمونه برداری و تولید (خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه)  مناسب الگوهای کاغذی ما باید دیجیتالی شود زیرا انجام برخی کارها فقط با داشتن الگوهای کاغذی غیرممکن است. در دنیای مدرن دیجیتال داشتن الگوهای خیاطی در یک پرونده به جای کاغذ فقط منطقی است. متخصص ساخت الگو سازنده الگوهای کاغذی ما را گرفت و آنها را روی یک تخته بزرگ قرار داد ، که به آن دیجیتایزر می گویند. این به سازنده الگو اجازه داد الگوهای کاغذ را وارد سیستم خود کند ، در مورد محصول ما (خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه) کارخانه از نرم افزار Assyst استفاده کرد. هر قسمت از الگو با یک وسیله دستی گام به گام حرکت می کرد که از موقعیت الگو برای هر نقطه عکس می گرفت. آنها همه قسمت الگو را دور زدند تا اینکه همه اطلاعات جمع شد و الگوی ما در نرم افزار آنها ظاهر شد. این یک فرایند زمانبر است ، زیرا بعضی از لباس ها ده ها صفحه دارند. ما خوش شانس بودیم که فقط چند مورد داشتیم.

خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه)
داستان کوتاهی از طراحی و تولید پارچه

2. مرتب سازی الگوها بعد از رقمی سازی

در این مرحله سازنده الگو مشاهده کرد که چند مکان ناهموار و کمی نقص وجود دارد که به راحتی می توان آنها را تنظیم کرد و برطرف کرد زیرا الگوی موجود (خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه) در سیستم آنها بود. کار با الگوهای دیجیتال به سازنده الگو اجازه می دهد تغییراتی را با دقت جراحی ایجاد کند. در این مرحله تمام تنظیمات اندازه گیری بصورت واقعی مشاهده و پیگیری می شوند. ضمناً ، در صورت تأیید نمونه های تولید شده ، از همان مجموعه الگوها بعداً برای درجه بندی به سایر اندازه ها استفاده می شود. درجه بندی اندازه با استفاده از همان نرم افزار انجام می شود.

خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه)
داستان کوتاهی از طراحی و تولید پارچه

3. طرح ریزی طرح: آماده سازی الگوها برای تولید(خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه)

گام بعدی چاپ الگوهای یک پلاتر بود. برای این کار متخصص کارخانه مجبور شد یک برنامه ریزی مناسب تهیه کند ، که به معنای ریختن تمام بلوک های الگوی به ترتیب خاص (در مورد نمونه ما) با در نظر گرفتن مواردی مانند طول پارچه ، عرض رول ، تعداد کل اقلام برای با تجزیه اندازه ها تولید شود. همانطور که الگوها اکنون در سیستم آنها وجود داشت ، به سرعت انجام شد. سپس نرم افزار مورد استفاده برای طرح بندی ، طرح بهینه این اشکال هندسی (الگوها) را برای مقادیر موجود و سایر معیارها برای استفاده بهینه از پارچه و کاهش مصرف پارچه پیشنهاد داد. اگرچه این نرم افزار بسیار خوب این کار را انجام داد ، اما هنوز هم جای پیشرفت وجود داردیک متخصص خوب مانند متخصص ما می تواند این را تشخیص دهد و طرح پیشنهادی نرم افزار حرفه ای را بهبود بخشد. این طرح تا جایی تغییر یافت که متخصص کارخانه دانست که طرح کاملاً عالی است. به ما گفته شد که کارایی بهینه استفاده از پارچه حدود 70-80٪ است. با تنوع بالاتر در اندازه ها و مقادیر بالاتر از جزئیات قسمت الگوی کوچکتر در تولید ، بازده همیشه بیشتر خواهد بود.توجه داشته باشید که مصرف پارچه برای یک نمونه و برای تولید فله برای همان کالا می تواند بسیار متفاوت باشد. به تتریس خوب و قدیمی فکر کنید ، شما در حال جمع کردن اشکال هستید و سعی می کنید از فضای خالی و خالی جلوگیری کنید.

داستان کوتاهی از طراحی و تولید پارچه

4. برش پارچه(خرید عمده پوشاک و لباس مردانه-زنانه)

متخصص الگوهای ما را از طرح پیش تنظیم شده چاپ کرد و کارگران آماده بودند پارچه های ما را برش دهند. الگوها روی کاغذ مخصوصی که به طور یکپارچه به پارچه می چسبید ، چاپ می شد ، بنابراین وقتی برش انجام می شد ، هیچ چیزی سر نمی خورد. با شروع برش متوجه شدیم که قسمت اولیه به صورت دستی با قیچی انجام می شود ، اما سپس بیت های ریزتر با تجهیزات ویژه اصلاح می شوند.به ما گفته شد که نمونه ها اغلب به صورت دستی برش می خورند ، در حالی که برای تولید فله روند کمی متفاوت است. انواع مشابه پارچه ها مانند کیک روی هم لایه لایه شده و به صورت عمده برش می خورند. تولید کننده لباس به ما گفت که ترکیب و ضخامت پارچه تعیین می کند که آیا می توان آن را با هم برش داد. به عنوان مثال ، پنبه و ویسکوز را نمی توان همزمان برش داد. پارچه های مختلف در برابر برش واکنش متفاوتی نشان می دهند و می توانند بیشتر از سایرین تحریف شوند ، بنابراین نتیجه نامطلوب خواهد بود. به همین دلیل است که حتی اگر 1٪ اختلاف در ترکیب وجود داشته باشد ، یک کار جداگانه برش لازم است. با گشتن در اطراف متوجه شدیم که پارچه های لایه ای زیادی بریده شده و در حال آماده شدن هستند.

استفاده از مطالب شیک و پیک برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام شیک و پیک و لینک به منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه شیک و پیک می باشد ، تیم طراحی و اجرا ارور گروپ.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.