در سال 2019 صادرات پوشاک ترکیه 10 درصد افزایش یافت

پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - شیک و پیک - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - لباس ترکیه -

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , شیک و پیک , فروش عمده لباس , خرید عمده لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه–

طبق گفته های مصطفی گلتپه، رئیس جمهور از انجمن صادرکنندگان آماده به پوشیدن و پوشاک اتریش (IHKIB)، ترکیه چشم انداز 10 درصد افزایش صادرات پوشاک را در سال 2019 به خود اختصاص داده است.

براساس آخرین ارقام از مجمع صادرکنندگان ترکیه، این کشور گزارش داد که صادرات پوشاک سالانه به میزان 3.6٪ در سال 2018 به 17.6 میلیارد دلار افزایش یافته است که از سال قبل از آن 17.3 دلار آمریکا بوده است. در مقیاس حجم، صادرات پوشاک 7٪ افزایش یافت. در همان دوره، صادرات مواد نساجی و مواد خام 4.5٪ به 8.5 میلیارد دلار افزایش یافت.

اتحادیه اروپا 71 درصد از صادرات پوشاک ترکیه را جذب کرد و گولتپه با وجود افزایش رقابت در اتحادیه اروپا و برخی منفی ها در اقتصادها، همچنان موفق به رشد صادرات شد. بزرگترین رشد از بازارهای اسپانیایی، هلندی و روسیه بود.

Gultepe می گوید که با وجود تمام مشکلات، “سال موفقیت آمیز” بود.

پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - شیک و پیک - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - لباس ترکیه -

در سال 2019، به رغم مسائل بی ثباتی سیاسی در اتحادیه اروپا، ترکیه با افزایش 10 درصدی صادرات پوشاک سالانه، با افزایش سرمایه گذاری در نیروی کار و امکانات، مواجه است.

وی اضافه می کند که تنش های کنونی تجارت بین ایالات متحده و چین می تواند “فرصتی جدید برای ترکیه” ایجاد کند، اما برای رسیدن به هدف صادرات، هشدار می دهد که این بخش نیاز به سرمایه گذاری های معقول و امکانات مدرن دارد.

“صنعت ما، که هدف آن صادرات متوسط 18 میلیارد دلار در میان مدت است، نیازمند سرمایه گذاری های جدید و امکانات مدرن است. ما می خواهیم استانبول مرکز مد و پایگاه تولید آناتولی باشد.”

با توجه به منبع just-style strategic planning tool، ترکیه به دلیل کیفیت بالای آن، نزدیکی به اروپا و آسیا، کار ماهر و یک زنجیره تامین داخلی به خوبی توسعه یافته است. همچنین تحت موافقتنامه گمرکی اتحادیه اروپا قرار دارد.

 


 

درباره بازرگانی شیک و پیک :

چرا بازرگانی شیک و پیک مدعی پایین ترین قیمتها میباشد؟

بازرگانی شیک و پیک با کمک خداوند بزرگ موفق به خرید سهام در شرکتهای : اوزکان * رولی پولی * یواس پولو * برلند * براک* لولیتام * مای بن شده و نمایندگی انحصاری و رسمی پخش این محصولات در ایران میباشد. وارد کنندگان محترم لطفا توجه کنید…. دیگر نیازی نیست که شما وقت و هزینه خود را برای خرید جنس از ترکیه صرف کنید چون بازرگانی شیک و پیک به عنوان نمایندگی و شعبه پخش محصولات اوزکان * لولیتام * مای بن * براک در ایران درخدمت شماست به گونه ای که قیمتهای ما حتی از خریدهای قبلی خود شما از ترکیه پایین تر خواهد بود تماس بگیرید و قیمتها را مقایسه کنید …

مزایای خرید عمده از ما

1-هردو هفته یک بار مدلهای جدید خواهد رسید و شما همیشه به روز خواهید بود (جهت دریافت کاتالوگهای جدید تماس بگیرید)

2-قیمت پخش عمده ما پایین ترین قیمت ممکنه در کل ایران میباشد کاملا تضمینی…

3-ارسال اجناس به صورت تضمینی با باربر مخصوص در مکان مورد نطر شما.

4-همیشه جنس موجود میباشد…

5-میتوانید با قیمتهای خوب ما نمایندگی پخش این محصولات در شهر خودتان را به عهده بگیرید و در شهر خود پخش کننده عمده ما باشید (جهت شرایط پذیرش نمایندگی با مدیر کل آقای بکری تماس بگیرید)

6_در صورت خرید از شعبه مرکزی (بانه) خرید شما کمتر از 2 الی 3 روز تحویل میگردد …

 


 

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , شیک و پیک , فروش عمده لباس , خرید عمده لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه–

برگشت به بالا