راهنما خرید عمده پوشاک و ایجاد کسب و کار فروش پوشاک بخش اول

خرید عمده پوشاک در بازرگانی شیک و پیک-عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - خرید پوشاک زنانه - خرید عمده لباس

چگونه اقدام به شروع کسب و کار پوشاک (خرید عمده پوشاک) خود کنید

قدم اول – در مورد سنف و طراحی نوع پوشاک خود تصمیم بگیرید  :

شروع یک تجارت لباس (خرید عمده لباس) همانند یک سفر شخصی بسیار بزرگ است. شما احتمالاً یک فرد خلاق هستید ، و ارائه این خلاقیت شما در صنعت با سرعت بالایی متفاوت است. این احتمال وجود دارد که شما یک شکاف در بازار مشاهده کرده باشید یا یک طراحی منحصر به فرد را برای یک گروه خاص مشتری در نظر داشته باشید.

شروع الهام بخش برای شما باید مهم باشد که طاقچه (سنف و ایده) خود را از مجموعه بیرون و اول کار تعریف کنید. آیا قصد دارید مانند یک پیراهن مشهور جهانی، یک پایه مخصوص و یک مورد خاص بسازید؟ یا این می تواند یک سبکی خاص باشد که شما برای خط لباس خود در نظر دارید – به عنوان مثال محصولات خردسال کودکانه با محوریت طراحی شده که با نام تجاری سبک Scandiborn به فروش می رسند ، یا لباسهای مردانه ای که به میراث منحصر به فرد خود شما گره می زنند؟

این همچنین می تواند یک تجارت پوشاک باشد که ناشی از نیاز یا اخلاق خاصی نیست ، از لباس های بی رحمانه گرفته تا لوازم جانبی کودک زودرس.

سنف و ایده خود را بشناسید و آن را در خاطر داشته باشید. حتی اگر با گذشت زمان بسیاری از طرح های دیگر را نیز شاخه کنید و معرفی کنید ، ایده اصلی شما میراث ، یک اصل راهنما و دلیلی را برای به یادگار می آورد.

 

قدم دوم – برنامه کاری و بودجه خود را تعیین کنید :

اگر این واقعاً فقط یک ایده فشرده است و شما طرح های خود را در مقیاسی کوچک آزمایش می کنید ، برای شروع نیاز به یک برنامه کاری و یا بودجه کامل ندارید. بسیار مراقب باشید ، اگر میدانید امکان دارد ایده شما از بین برود ، باید خیلی سریع راه های کاری مختلف را اندازه گیری و مهندسی کنید ، بنابراین منطقی است که حتی یک نقشه دومی را نیز در پس زمینه نگه دارید.

بخاطر بسپارید، پیش بینی صنعت مد بسیار دشوار است. برنامه های شما باید انعطاف پذیر باشند و هیچ تضمینی وجود ندارد که موفقیت در انتظار شماست و یا نه، بنابراین باید برای این چالش آماده باشید.

ایجاد بودجه کاری مناسب برای شروع…

حداقل برای چند ماه اول ، ارزشش را دارد تا امور ساده باشد و زیاد تجملات به کار نرفته باشد. شروع با یک طرح که شما عاشق آن هستید ،این که می دانید که چگونه خلق کنید (یا بخرید) و بازخورد خوبی در مورد آن داشته باشید ، بسیار ساده تر از راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با محصولات طولانی است.

این به شما کمک می کند تا یک چهره ثابت در ذهن داشته باشید و تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید بودجه خود را به همراه آنچه می خواهید به دست بیاورید و هزینه کنید. سعی کنید جایی برای انعطاف پذیری فراهم کنید –  به عنوان مثال ممکن است شما هنوز قیمت مواد خاص ،یا هزینه های ساخت را نمی دانید – اما در نظر گرفتن این بودجه اصلی ، شما را در تصمیم گیری هایی کمک می کند که اولین فروش شما را هدایت کند.

بودجه شما به این بستگی دارد که آیا قصد دارید خودتان لباس را طراحی کنید (یا با یک سازنده) ، و یا از طراحان مخطلف محصولات را با قیمت عمده فروشی بخرید. در هر صورت ، کوچک شروع کنید. برای شروع کار و با افزایش تقاضا ، در طراحان کوچکتر و یا تجهیزات اصلی سرمایه گذاری کنید ، می توانید پیامدهای اصلی خود را مرور کنید.

خرید عمده پوشاک- پوشاک ترکیه- خرید پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک

اگر به یک برنامه تجاری احتیاج دارید – شاید برای تأمین بودجه یا پشتیبانی دیگر – با استفاده از اصول اولیه شروع کنید. شما نیاز به ارائه یک نمای کلی از کسب و کار خود ، از جمله یک خلاصه اجرایی ، و یک طرح کلی از نحوه شروع ، رشد و آماده سازی خط لباس خود در مقیاس دارید.

برای درک بازار هدف خود و سایر رقبا ، باید تحلیل هایی را که انجام داده اید نیز درج کنید. به یاد داشته باشید ، این نیاز به داده گرا ، بتن ریزی و ترجیحاً کاری است که شما با منابع خارجی انجام داده اید. این فقط نمی تواند نظر شخصی شما در مورد چه اشتباهی در گزینه های فعلی بازار باشد (اگرچه جایی برای این وجود دارد!)

برنامه شما همچنین باید مشخص کند چه کسی در مشاغل شما دخیل است و چه کاری انجام می دهد ، خواه فقط شما باشد ، یا با هر کس دیگری همکاری می کنید. البته لازم است جایی برای محصول (محصولات) خود باقی بگذارید و در مورد برنامه هایی که برای برندسازی ، فروش و بازاریابی و همچنین عملکردها دارید صحبت کنید.

سرانجام ، هر کسی که برنامه شما را می خواند ، بیشتر به یک چیز اهمیت می دهد ، و این پول است. شما باید با یک بخش کاملی که وضوح مالی فعلی کسب و کارتان را نشان می دهد (حتی اگر این خیلی ابتدایی باشد) ، اولویت های رشد و نحوه سرمایه گذاری آنها به پروازها کمک کند ، به پایان برسانید.

 

قدم سوم – برنامه تجاری و یا تجارت خود را سازماندهی کنید :

حتی اگر شما در حال نوشتن یک برنامه شغلی تمام عیار نیستید ، هنگام سازماندهی استارتاپ شما ، همان اصول اعمال می شود. ممکن است شما فقط قصد خرید یک چرخ خیاطی را داشته باشید و مستقیم به محل کار خود بروید ، اما حتی این زمان و تعهد منابع است.

اگر برای سرمایه گذاری تلاش می کنید و اهدافی را برای آینده دارید ، نحوه شکل گیری مشاغل خود ، از جمله برنامه ها و ایده ها را با نوشتن شرح دهید:

مکان (های) شما: آیا شما از اتاق خواب خود کار می کنید اما قصد جابجایی در یک استودیوی کوچک را دارید؟ به یاد داشته باشید ، قوانین خاصی برای مشاغل آنلاین یا معامله گران غرفه در بازار اعمال می شود.

چگونه کار می کند: آیا این در حال حاضر است که شما در حال فروش قطعات روی غرفه هستید؟ یا می خواهید یک خرده فروش آنلاین باشید؟ آیا Facebook Marketplace می تواند مکان خوبی برای شروع باشد؟ اگر چنین است ، قبل از شروع ، راهنمای ما در مورد نحوه فروش در Facebook Marketplace را بررسی کنید. شاید شما حتی قصد دارید یک مغازه آجر و ملات باز کنید. به هر گزینه ای که می خواهید ، بیشتر کسب و کارها باید برای مقاصد مالیاتی با HMRC راه‌اندازی شوند و به موقع عامل برای مرتب کردن مجوزها یا مجوزها باشند (به ویژه اگر قصد دارید در خیابان یا یک بازارچه تجارت کنید). همچنین قبل از فروش لباس ، خرید یا فروش در خارج از کشور یا ذخیره اطلاعات شخصی مشتریان ، فن های بنیادی یا حتی تأمین کنندگان خود ، باید قوانینی را که باید رعایت کنید ، دنبال کنید.

چه کسی کارها را اجرا می کند : حتی اگر این فقط مدیریت مشاغل باشد ، آیا افراد کلیدی دیگری نیز وجود دارند که می خواهید به آنها اعتماد کنید؟ به عنوان مثال ، یک طراح ، حسابدار ، افرادی را برای کمک به شما در راه اندازی یک غرفه ، ذخیره سازی و غیره می توانید.

کاتالوگ محصول شما : این ممکن است فقط یک محصول قهرمان باشد ، یا می توانید لیست طولانی ای از موارد داشته باشید. از لیست محصولات خود آگاه باشید و در مورد نحوه برنامه ریزی تولید ، ذخیره و ذخیره قطعات به همراه نیازهای خاص بسته بندی فکر کنید.

فروش و بازاریابی : ما این مورد را با جزئیات بیشتری در زیر خواهیم نوشت ، اما ایده خوبی است که از طریق برنامه های بازاریابی خود و اینکه چگونه می خواهید حول و حوش لباس و طرح های خود ایجاد کنید فکر کنید.

بیمه : شما ممکن است فقط قصد دارید وسایل بصورت آنلاین و مستقیم از چرخ خیاطی خود بفروشید ، اما اگر در حال سرمایه گذاری در وقت و بودجه هستید ، ارزش دارد از ابتدا از تجارت کوچک خود محافظت کنید ، ایده آل با یک بیمه تجاری مناسب یا بیمه پوشاک و لباس فروشگاه. سیاست هایی که می تواند شامل مواردی مانند بیمه خرده فروش آنلاین و بیمه مسئولیت محصول نیز باشد.

تأمین بودجه : برای کسب و کار خود و در کجا می توانید به دنبال پشتیبانی اضافی ، به ایده های پولی که قبلاً دارید ، نیاز دارید. از وام های راه اندازی شده با حمایت دولت گرفته تا تأمین مالی جمعیت ، راهنمای مالی کوچک تجارت ما مکان خوبی برای شروع است.

ادامه و قسمت بعدی این متن را در مقالات بعدی می توانید مشاهده کنید..

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا