راهنما خرید عمده پوشاک و ایجاد کسب و کار فروش پوشاک بخش دوم

خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

چگونه اقدام به شروع کسب و کار پوشاک (خرید عمده پوشاک) خود کنید

قدم چهارم – طرح های خود را ایجاد کنید  :

برای هر تجارت لباس ( خرید عمده پوشاک ) ، یکی از مهیج ترین مراحل تولید محصول است. حتی اگر در این روزهای ابتدایی فقط یک مفهوم طراحی برای یک محصول دارید ، شروع به طراحی آن روی کاغذ یا صفحه کنید ، به عنوان یک طرح. پس از آماده شدن ، ایده های خشن را به طرح های دیجیتالی تبدیل کنید. برنامه هایی مانند Adobe Illustrator می توانند کارهای سخت زیادی را برای شما انجام دهند.

حالا طرح ها انجام شده ، شما باید در مورد “بسته فناوری” خود ، که اصلی ترین اطلاعاتی است که به سازنده خود می دهید ، فکر کنید. لازم است جزئیات و مشخصات فنی محصول شما ، از طراحی و اندازه گیری گرفته تا مواد و سایر لوازم جانبی یا ویژگی های اضافی را درج کنید.

از آنجا ، قبل از اینکه تولید کننده خود را تهیه کنید ، باید در زمینه ساخت و درجه بندی کار خود را شروع کنید.

 

قدم پنجم – طرح های خود را ایجاد کنید  :

به عنوان یک مد لباس یا پوشاک ، به احتمال زیاد خلاق هستید. و این باعث می شود که شما برای ایجاد یک مارک برای شرکت پوشاک استارتاپی خود جایگاه خوبی داشته باشید. برای ایجاد یک برند تجاری که برای تجارت شما مفید باشد نکات اساسی ما را بخوانید.

یک نام تجاری را انتخاب کنید که برای مخاطب هدف شما جذاب باشد. به عنوان مثال ، شما ممکن است یک نام تجاری را بر اساس سن مخاطب مورد نظر خود ، مانند Fish & Kids انتخاب کنید. و اگر فروشگاه شما از طرح های منحصر به فرد خود استفاده می کند ، همیشه می توانید از نام مخصوص و اختصاصی خود به عنوان یک نام تجاری قوی استفاده کنید (درست مانند Tommy Hilfiger و Hugo Boss).

خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

قدم ششم – تولید را شروع کنید  :

به کار طراحی خود برگردید و همه چیز را با هم جمع کنید. وقت آن است که محصول خود را به سمت تولید کنندگان ببرید. این همان نکته ای است که شما می خواهید شخص (یا تیم) را که می خواهد طرح های شما را بگیرد و آنها را به واقعیت تبدیل کند ، در اختیار شما قرار دهید.

البته اگر در حال حاضر قصد دارید همه چیز را خودتان بسازید یا با تیم انتخابی خودتان ، می توانید از این مرحله بگذرید! این امر همچنین صدق می کند اگر به دنبال خرید عمده کالاهای آماده بصورت عمده فروشی هستید و آنها را به فروش می رسانید.

برای شروع جستجوی خود برای تولید کننده مناسب ، از میان هر مخاطبی که دارید ، دور سوال کنید و نسبت به اولویت های خود اطمینان حاصل کنید. آیا این یک صنعتگر ، کاردستی است که می خواهید منبع آن باشید یا یک شرکت تجاری با تأکید بر سرعت و قابلیت اطمینان؟ مهم نیست که اندازه این تولید ، بخش مهمی از هر مشاغل پوشاک باشد ، بنابراین وقت خود را صرف یافتن ، صحبت کردن و بررسی لیست خوبی از پتانسیل ها کنید.

پس از تصمیم گیری ، زمان آن رسیده که یک نمونه تهیه شود. به سازنده انتخابی خود کمک کنید تا دسته کوچکی از طرح های شما را اجرا کند و شاید آنها را در برابر نمونه های تولید کننده دیگر آزمایش کند. قبل از اینکه ماشه را روی یک محصول کامل بکشید ، در زمان بحث در مورد تنظیمات و پیشرفتها صحبت کنید.

همراه با اهداف و دلایل خود برای راه اندازی یک شرکت پوشاک ، در مورد مشتری بالقوه خود فکر کنید. به دنبال چه کسی هستید که بفروشید؟ آیا آنها احتمالاً ظاهر و احساس خاصی را ترجیح می دهند؟ آیا شما در حال طراحی برای افرادی هستید که به تجربه کلی خرید از برند شما (از وب سایت یا کف مغازه گرفته تا برچسب ، بسته بندی و خبرنامه نامه الکترونیکی) اهمیت زیادی می دهند ، یا این خطر وجود دارد که افراد را با بسته بندی های فانتزی و یا نگاه و احساس هزاره خطر بیگانگی خود قرار دهید. ؟

هرچه تصمیم بگیرید ، نام تجاری خود را بر اساس غرایز خود و کمی تحقیق قرار دهید. تا آنجا که بودجه شما اجازه می دهد ، عامل پول نقد بسته بندی و ارتباطات مشتری و مهمتر از همه ، سعی کنید سازگار باشید. استفاده از بسته بندی زیبا یک ماه خوب نیست و یک روز دیگر یک کیسه تند و تیز خراب شده.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا