راه اندازی سومین نمایشگاه مد و لباس اسلامی در استانبول

سومین نمایشگاه مد و لباس استانبول توسط مولود اویزال ، به همراه شهردار استانبول و میزبان جمعی از مقامات دیگر کشورها در محل نمایشگاه بین‌المللی کنگره استانبول افتتاح شد.

شهردار استانبول ، مولود اویزال در سخنرانی در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ، بر گسترش فرهنگ اسلامی در زمینه تولید پوشاک تأکید کرد و گفت : باید در حوزه مد و پوشاک اسلامی، همکاری‌های مشترک خود را توسعه دهیم تا بتوانیم سهم خود را در بازار جهانی فزایش ببخشیم.

حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنرانی در مراسم افتتاحیه اظهار داشت: “بیست طراح از ایران بخشی از قابلیت های پوشاک کشورمان را ارائه می دهند” .

وی همچنین افزود : “مشترکات بی شماری بین دو کشور وجود دارد. علاوه بر دین مشترک ، تاریخ مشترک ، هنر و ادبیات ، آنقدر در اعماق دو ملت دو کشور ریشه دوانده است که به عنوان یک پل محکم و محکم سرنوشت دو ملت ایران و ترکیه را پیوند داده است” .

قبادی ادامه داد: مولانا و شمس تبریزی اوج رسیدن روابط فرهنگی بین دو کشور است. بزرگانی که هنوز مجذوب دنیای اندیشه و افتخار خود هستند و چقدر به آنها افتخار می کنند که مردم مسلمان ایران و ترکیه وارث این اندیشمندان هستند.

دبیر کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان سخنان خود گفت: اگرچه ارائه و ارائه کلیه ظرفیت های هنرهای مد و لباس امکان پذیر نیست ، اما امیدواریم این نمایشگاه برگزار شود هنرمندان ، طراحان ، صنعتگران و بازرگانان فعال را فعال کنید. در زمینه پوشاک ، منسوجات و پوشاک ، دو کشور روشهای جدیدی برای همکاری مشترک پیدا می کنند.

برند های معروف ترکیه - پوشاک ترکیه شیک و پیک - پوشاک ترکیه- پوشاک مد اسلامی

عبدالقیوم بسام ، وابسته کنسولگری افغانستان در استانبول ، همچنین به تجارت 3 هزار میلیارد دلار پوشاک در سراسر جهان اشاره کرد و گفت: افغانستان سالانه بیش از 1 میلیارد دلار ارزش پوشاک و منسوجات وارد می کند.

وی ادامه داد : ما از صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ترکیه برای سرمایه گذاری در پوشاک در افغانستان دعوت می کنیم. زیرا قوانین اخیر کشور ما ، فضای بسیار مناسبی را برای بازرگانان خارجی فراهم کرده است.

گفتنی است ; بیش از 100 صادرکننده پوشاک از ترکیه ، ایران ، اسپانیا ، فرانسه ، ایتالیا ، عراق ، مالزی ، افغانستان ، مراکش ، عربستان سعودی ، آلمان ، لیبی ، مصر ، نیجریه ، هلند و قطر برای سه نفر در این نمایشگاه شرکت کرده اند. روزها. آنها آخرین طرح ها و الگوهای خود را پیرامون مد و لباس اسلامی ارائه می دهند.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا