رکورد صادرات پوشاک ترکیه در طی 95 سال اخیر

فروشگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

 

طبق بیانیه ای که توسط انجمن صادرات مواد نساجی و نساجی استانبول (İTHİB) صادر شده است، صنعت نساجی با پرونده تاریخ جمهوری با صادرات 939 میلیون دلار به 175 کشور در ماه اکتبر روبرو شد.

احمد اکسوز، رئیس جمهور İTHİB، گفت که ما تاریخ سابقه جمهوری را با مجموع صادرات 939 میلیون دلار در 175 کشور در ماه اکتبر روبرو می کنیم. من فکر می کنم در پایان سال 2018 این ارقام را افزایش می دهد. همان طور که صنعت نساجی ترکیه دارای قدرت هدایت جهان مد است. برای کاهش کسری تجاری خارجی ترکیه مهم است، ما باید بیشتر صادرات خود را به آن افزایش دهیم. “عبارات استفاده شده.

8،8 میلیارد دلاری صادرات در 10 ماه اول سال

“به عنوان بخش نساجی، آنها صادرات 8.8 میلیارد دلار در دوره ژانویه-اکتبر” را تأمین کرده اند. ” صنعت ما در دوره ژانویه-اکتبر 2018 نسبت به مدت مشابه سال قبل 5.4 درصد افزایش داشته است. ما صادرات خود را در بازارهای موجود و همچنین یافتن بازارهای جدید افزایش می دهیم. ما شروع به باز کردن بازارهای جدید کرده ایم.

ترکیه، صادرکننده ششمین نسل جهان است

“در ژانویه-اکتبر سال 2018، میزان صادرات در صنعت نساجی در کشور ما افزایش یافت که 1.5 درصد آن به 747 میلیون دلار برسد که در آن آلمان 3 درصد به 726 میلیون دلار آمریکا و 501 میلیون دلار آمریکا با افزایش 2.2 درصد افزایش یافته است. اتحادیه اروپا نیمی از صادرات به اتحادیه اروپا را در همان دوره، با افزایش 2.5 درصدی، صادرات 4.5 میلیارد دلار را به ما تحمیل کرد. صادرات ما به این کشورها که بر بازار نساجی جهان غلبه دارند، شاخصی مشخص از چگونگی قدرت ترکیه به عنوان بزرگترین صادر کننده جهان و سهم بازار نساجی قرار دارد. برای افزایش این سهم در هر دو منطقه، ما باید محصولات با ارزش افزوده را صادر کنیم و سهم خود را در بازارهای جدید افزایش دهیم.

ضبط در بخش های متنوع نساجی و مواد اولیه

اکسوز اعلام کرد که در اکتبر سال 2018 صادرات نخ را به صادرات نخ نشان می دهد، صادرات نخ به بالاترین میزان صادرات در تمام دوران با 181 میلیون دلار رسید، در حالیکه صادرات نخ از ژانویه تا اکتبر سالانه به میزان 8.7 درصد افزایش یافت و به 1.6 میلیارد دلار رسید. Öksüz اشاره کرد که سهم بخش نخ در کل صادرات مواد نساجی و مواد اولیه به ترتیب 18.3 درصد و بخش نساجی پس از پارچه های بافته شده بیشترین سهم را در صادرات نساجی و مواد خام دارد.

صادرات تقریبا در هر بخش فرعی در ماه ژانویه تا اکتبر سال 2018 در انتقال اکسوز گفت: “صنعت پارچه بافته شده با افزایش 4.3 درصدی به 2.1 میلیارد دلار در صادرات، با افزایش 8.7 درصدی در صنعت نخ 1.6 میلیارد دلار صادرات ما 14.1 درصد به 1.4 میلیارد دلار افزایش یافت و صادرات ما را با 22.7 درصد افزایش به 602 میلیون دلار افزایش داد.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا