شرایط فروشندگان جدید برای افزایش قیمت لباس

خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

تنوع قیمت در بازار پوشاک به اندازه تنوع آن در مدل ها و جنس های مختلف گسترده است. همچنین قیمت انواع مختلف لباس بر اساس شاخص های مختلفی از جمله کیفیت پارچه ، برش و دوخت ، منطقه جغرافیایی ، محل تهیه ، مارک قیمت گذاری می شوند.حتی مواردی که مربوط به پوشاک هم نیستند در این قیمت گذاری لباس تاثیر دارد.

به گفته تعدادی از فروشندگان ، گرچه پوشاک ایرانی از جایگاه مناسبی در بازار برخوردار است ، اما کالاهای خارجی از جمله ترکیه و چینی سهم قابل توجهی در بازار پوشاک دارند. لباس های ترکیه این روزها به دلیل کیفیت مناسب و کیفیت بالا مورد استقبال خریداران لباس قرار می گیرد. از طرف دیگر ، لباس چینی بخش مهمی از بازار پوشاک ایران را به خود اختصاص داده و به دلیل پایین آمدن قیمت های بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

به غیر از لباس چینی که در انواع زنان ، کودکان و مردان موجود است ، در پاکستان ، بنگلادش ، تایلند ، فیلیپین و برخی دیگر از کشورهای جنوب شرقی آسیا به بازار عرضه می شود.

اما یکی از عواملی که همواره در بازار پوشاک تأثیر داشته است نرخ دلار است. از آنجا که بخش عمده ای از بازار پوشاک وارد می شود ، قیمت لباس مستقیماً تحت تأثیر دلار است.

به دلیل نوسانات ارزی در این مدت ، طبق گفته فروشندگان ، بازار پوشاک نیز دستخوش تغییراتی شده و قیمت برخی مارک ها و کالاها افزایش یافته است. این افزایش قیمت نه تنها در بین لباس های وارداتی بلکه در بین مارک های داخلی نیز مشاهده می شود که توجیهی هم ندارد.

مشاهدات نشان می دهد که بیشترین افزایش مربوط به پوشاک ترکیه و به دنبال آن پوشاک شرق آسیا از جمله چین ، کره و تایلند بوده است. افزایش قیمت به جایی رسیده است که مسئولان می گویند هیچ کس حق ندارد به بهانه افزایش قیمت کالاهای گران قیمت را بفروشد ، اما با وجود این وعده ها ، بسیاری از معاملات گران شده اند.

از طرف دیگر بازار پوشاک که همیشه تحت قاچاق قاچاق بوده و صنعت از این نظر بیشتر و بیشتر متحمل شده است و طبق آمار ، پوشاک جزو کالاهایی است که بیشترین حجم قاچاق و آسیب جدی را به خود اختصاص داده است. به صنعت لباس های داخلی زده می شود. اگرچه دولت سعی کرده است از طریق سیاست هایی مانند افزایش تعرفه ها و ایجاد مکانیسم های بیشتر برای مقابله با قاچاق ، میزان قاچاق را کاهش دهد ، اما هنوز هم در بازار پوشاک قابل توجه است و از 2 تا 5 درصد قاچاق صحبت می کند.

در اینجا نگاهی به برخی از لباسهای مردانه ، زنانه و کودکانه می اندازیم :

 

قیمت انواع پوشاک و لباس مردانه

فروشندگان می گویند ، در بین پوشاک مردان ، انواع پیراهن و کت بیشتری تقاضا است. کت های تکی از ژانرهای مختلف با قیمتی بین دو تا سه هزار دلار در بازار به فروش می رسند و بیش از دو هزار دلار در فروشگاه ها فروخته می شوند.

انواع شلوار مردانه به طور متوسط 60 تا 90 هزار تومان و در فروشگاه ها بین 150 تا 250 هزار تومان در حراج برای فروش در دسترس است.

کت و شلوار مردانه با کیفیت خوب و ژانر ترکی نیز با قیمتی بالغ بر 400 هزار تومان به بالا و به طور متوسط 130 تا 230 هزار تومان در حراجی ها فروخته می شود.

کتهای مردانه نیز در برخی خرده فروشان به فروش می رسد که لباس های زمستانی خود را با قیمت بین 280 تا 380 هزار تومان و در برخی حراجی ها بین 150 تا 200 هزار تومان به فروش می رسانند. همچنین قیمت پیراهن های مردانه از حدود 40 هزار تومان شروع می شود و تا حدود 200 هزار تومان افزایش قیمت دارد.

خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

قیمت انواع پوشاک و لباس زنانه

به گفته خریداران لباس و پوشاک زنانه ، در این مقطع لباس های شخصی زنانه پالتو ، کاپشن ، شال زمستانی و مانتو مجلسی بیشترین خواهان را در خرید و فروش خود دارد.

لباس زنانه به عنوان محدودیت ممکن است که بتواند لباس عروس مردانه با قیمت مجاز متنوع را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید در این فصل تقاضا کنید ، اگر در این فصل تقاضا کنید ، با شما تماس بگیرد و از بین 35 تا 5 هزار تومان بخواهد ، بتواند به شما اجازه دهد و به شما اجازه دهد تا از مغازها نیز برخوردار شود ، می تواند قیمت آن را افزایش دهد.

قیمت مانتو مجلسی زنانه با پارچه ترک و دوخت ایران از ۳۰۰ هزار تومان شروع میشود و تا محدوده ۳۸۰ هزار تومان نیز تغییر می کند. در این بین مانتویز مجلسی چینی به صورت تقریبی بین 200 تا 240 نیز می رسد.

قیمت مانتو شلوار اداری قیمت پیشنهادی متفاوتی با شما و رنج قیمتی از 09 تا 300 هزار تومان است.

قیمت خرید کاپشن زنانه جنس ایرانی به عنوان بیننده در بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان در صورت خرید و فروش کاپشنیل چینی و پاکستانی با قیمت پیشنهادی از ۱۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش امکان پذیر است.

شلوار زنانه درجه دو و سه ایرانی و چینی با حد مجاز 50 هزار تومان محدود می شود اما شلوارهای ایرانی با کیفیت بهتر از 9۰ هزار تومان می توانند شروع کنند و تا ۲۵۰ هزار تومان ادامه دهند همدیگر را بخوانید.

قانون بلوزهای زمستانی زنانه کار ایرانی رنج قیمتی بین ۵۰ تا ۶۰ تومان تومان مجاز است و جنس ترک رنج قیمتی بین ۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان نیز ممکن است.

شال گردن زنانه از محدودیت ۱۵ هزار تومان که جنس می شود با کیفیت تمیز تر می تواند به شما برسد و تا ۵۰ هزار تومان همدیگر را دوست دارد. شال زمستانی با کیفیت دستیابی از ۳۰ هزار تومان شروع کنید و تا ۵۰ هزار تومان ادامه دهید.

 

قیمت انواع پوشاک و لباس بچه گانه

لباس کودک قیمت مناسب دارد ، بنابراین قیمت ژاکت کودک برابر است با قیمت ژاکت زنانه.

معمولاً خریدن لباس برای کودکان خردسال دشوارتر است زیرا علاوه بر قیمتهای نسبتاً بالا ، والدین به دلیل رشد سریع کودکان خردسال مجبورند به فواصل زمانی کوتاه تری سفر کنند.

بررسی بازار پوشاک کودک همچنین نشان می دهد که بیشتر بازار پوشاک کودک متعلق به مشاغل چینی است.

یک سری ست نوزادی ایرانی با قیمت بین 50 تا 70 هزار تومان در بازار موجود است.

همچنین یک کت بچه سه تا چهار ساله با جنس چینی بین 65 تا 150 هزار تومان و پسر و دختر سه تا پنج ساله بین 40 تا 60 هزار تومان است.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا