صرفه جویی در مارک های مد در حال ظهور

صرفه جویی در مارک های مد در حال ظهور

طراحان جوان با پرداخت تأخیر ، سفارشات لغو شده ، سهام فروخته نشده و زود هنگام توسط خرده فروشان روبرو هستند.

هنگامی که برچسب مستقل Kwaidan Editions در فصل پاییز / زمستان 2017 با ترکیب پارچه های رنگی Crayola و خیاطی ساختاری ، اولین بازی خود را انجام داد ، خیلی سریع سهامداران برتر از جمله The Broken Arm در پاریس ، KM20 در مسکو و خرده فروشان آنلاین مانند Ssense را به خود جلب کرد. هونگ لا ، که با لی و دیکلی همکاری می کند ، می گوید: “ما به عنوان یک برند کوچک و مستقل و بدون بودجه بزرگ در بازاریابی ، ما همیشه احساس می کنیم که فروش به فروشگاه های برتر راهی برای دستیابی به محصولات و نام های خود در آنجا باشد.” “بیشتر کار ما از طریق کانال های عمده فروشی است.”

اما husband-and-wife duo، مانند بسیاری از مارک های جوان ، اکنون با یک صنعت در حال شلوغی روبرو هستند ، جایی که بزرگترین خرده فروشان ، زمانی که عمر خود را پشت سر می گذارند ، در تلاش برای زنده ماندن در همه گیر کرونا هستند. Nordstrom سفارشات را لغو کرده است ، و حقوق فروشندگان خود را پرداخت کرده و قصد دارد 16 فروشگاه را ببندد ، در حالی که گروه Neiman Marcus که در برگردور گودمن و میترازا نیز فعالیت می کند ، در 7 مه درخواست حمایت از ورشکستگی 11 را داد.

به گفته وزارت بازرگانی آمریکا ، فروش لباس و لوازم جانبی فقط در ماه مارس بیش از نیمی از ماه گذشته سقوط کرده است ، روندی که پیش بینی می شود فقط در ماه آوریل بدتر شود.

دیکلی می گوید که از سقوط بارنی ، هنوز فاکتورهای پرداخت نشده در کتاب های برند وی وجود دارد. آنها از زمان شیوع ویروس چندین شریک زندگی خود را از دست داده اند ، اگرچه وی حاضر به نام گذاری آنها نشد. وی گفت: “این لحظه نامشخص برای مارک های نوظهور است ، و تعداد زیادی از خرده فروشان با کاهش بودجه خود برای مارک های جدید نسبت به آینده ناامن واکنش نشان داده اند. ما قطعاً اثرات Covid-19 را احساس کرده ایم. ”

صرفه جویی در مارک های مد در حال ظهور

جک بدوانی ، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت می گوید: “روابط عمده فروشی برای بسیاری از مارک های جوان بسیار مهم است ، که هنوز هم می تواند از قدرت چشمگیر آن خرده فروشان با تراشه های آبی به روش هایی که اغلب به دلیل بودجه از دسترس خارج می شوند ، بهره مند شود.” پروژه ها ، یک مشاوره تجاری است که با بارنی ، کالوین کلاین و آمازون همکاری داشته است. با این حال ، Covid-19 فرصتی منحصر به فرد برای برچسب های نوظهور برای رهایی از “فشار تحمل بارها و بعضاً خواسته های غیرواقعی” که خرده فروشان بزرگ قبلاً از طریق قدرت خرید خود استفاده می کردند ، ارائه می دهد.

برچسب هایی مانند Charlotte Knowles و Gauge81 نسبت به تعداد مشارکت های خود رویکرد ظالمانه تری اتخاذ کرده اند. بحران از این بزرگی شرکت ها و افراد را در معرض آزمایش قرار می دهد. روابط یا تحکیم شده یا تضعیف می شوند. من قطعاً می توانم بگویم تغییری که با Net-a-Porter احساس کردیم ، باعث افزایش احساس مشارکت است. “نولز می گوید ، با کاهش خرید و لغو تخفیف ، “ما قصد داریم در خریدن فروشگاه های جدید بسیار انتخابی باشیم.”

به گفته مارک A. کوهن ، مدیر مطالعات خرده فروشی در دانشکده تجارت دانشگاه کلمبیا ، همکاران خرده فروشی اکنون بدهی هستند. وی گفت: “مارک های نوظهور مد که به دنبال پشتیبانی از خرده فروشان هستند باید در جستجوی قرار گرفتن در معرض فروش و فروش از این سیستم عاملها بسیار هوشیار باشند ، زیرا تعداد زیادی از آنها اکنون بسته شده اند. علاوه بر این ، آنها قادر به پیش بینی تاریخ افتتاح نیستند ، قادر به پیش بینی دقیق نیستند که چه موقع این بیماری همه گیر خواهد شد ، و از همه مهم تر ، از نظر مالی به شکلی بالقوه بحرانی. ”

وی توصیه می کند که برچسب ها کنترل بیشتری داشته باشند و “رویکرد فروش چند کاناله ای که از رسانه های اجتماعی و همچنین حضور آنلاین آنها استفاده می کند ، برند خود را به زندگی خود بکشند و جامعه ای متشکل از طرفداران و مشتریان وفادار ایجاد کنند”.

دیکلی و لا به خرده فروشانی می فروشند که احتمال بیشتری برای زنده ماندن از این بحران و کاهش هزینه ها دارند. لا می گوید: “ما در حال یافتن راه هایی هستیم تا بتوانیم به داستانهای واقعی و محصولات قوی توجه کنیم ، و واقعاً روی داستان نویسی و محصولات قوی تمرکز کنیم.” ما احساس می کنیم لحظه مناسبی است که به خود و هویت مارک خودمان اعتماد کنیم و در مسابقه گیر نیاوریم. ”

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه – فروش عمده لباس- فروش عمده لباس خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه – خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا