طراحان آفریقای غربی جهان های مجازی را کشف می کنند

پوشاک ترکیه - طراحان آفریقای غربی جهان های مجازی را کشف می کنند

اسامی برجسته مد لوکس آفریقای غربی در مورد پتانسیل نمایش های دیجیتالی مد و بازاریابی بحث می کنند.

در ماه مه ، طراح کنگو ، Anifa Mvuemba ، بنیانگذار برچسب مد Hanifa ، یک نمایش مد مجازی شکسته را از طریق Instagram Live با استفاده از رندرهای سه بعدی تصور شده زیبا به جای مدل را به صحنه برد. این نمایش هم در رسانه های اجتماعی و هم در مطبوعات اصلی – بدون شک یکی از لحظات مد موفقیت جهانی بی سابقه در زمان قرنطینه بیماری کرونا بود.

موفقیت Mvuemba پتانسیل فناوری را برای تبدیل نمایش مد دیجیتال به یک نمایش طلسم کننده برجسته کرد. همچنین این مرکز توجه نوآوری ها را در دنیای مد آفریقای غربی ، جایی که طراحان مشتاق بازآفرینی استراتژی های بازاریابی خود در زمان محاصره هستند ، روشن کرد.

علاوه بر حنیفه ، برچسب های دیگر آفریقای غربی مانند دیوید تله ، کریستی براون و استودیوی Allëdjo در هفته های اخیر مجموعه هایی را از طریق نمایش های مجازی یا lookbooks در سیستم عامل های اجتماعی راه اندازی کردند. کسیم لاسیسی ، یک طراح بنینیایی برای نام تجاری Allëdjo ، حتی یک دی جی زنده پیدا کرد تا میزبان راه اندازی خود در اینستاگرام باشد. به نظر می رسد تجربه مجازی واقعاً مورد استقبال مد لوکس آفریقایی واقع شده است.

 

طراحان صنعت مد

Anifa Mvuemba: هانیفا 285 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد که ده ها هزار نفر از آنها برای راه حل مجازی این مارک با نمایش مجموعه کالاهای Pink Label Congo خود که در 22 مه برگزار شده است ، دنبال می شوند. اگرچه او در بالتیمور مستقر است ، در ایالات متحده ، Anifa Mvuemba از طراحی خود الهام گرفته از کشور خود کنگو است. این طراح خودآموز برای اولین بار ایده نمایش سه بعدی را پنج سال پیش تصور کرد.

وی می گوید: “من احساس می کنم که طراحان آفریقایی با منابعی که به آنها برای ایجاد یک نمایش مد دسترسی دارند ، نوآور خواهند بود.” “در مورد من ، من قبلاً فناوری 3D را قبل از Covid-19 آموخته ام و خیلی دیرتر توانستم این تجربه را در قالب یک نمایش مد تقویت کنم. آینده نمایش های مد برای طراحان آفریقایی نامحدود است. ما فقط نیاز به دسترسی و دانش داریم تا ایده های خود را زنده کنیم. ”

 

Aisha Ayensu Obuobi: او مدیر خلاق Christie Brown ، یکی از معروف ترین مارک های لوکس مد غنا است. عایشه اوبوبی اولین بار با تماشای مادربزرگ خیاط خود در محل کار عاشق مد شد. کریستی براون ، به نام مادربزرگش ، در سال 2008 تاسیس شد ، اولین نمایش باند خود را در آکرای غنا برگزار کرد. در پاسخ به قفل شدن ، این شرکت با نمایش دیجیتالی “اکنون ببینید ، اکنون خرید کنید” را برای بهار / تابستان 2020 ارائه کرد ، که بیش از 29000 بیننده را در اینستاگرام به خود جلب کرد. اوبوبی به یاد می آورد: “ما نمی دانستیم که کلی همه گیر در افق وجود دارد.” “اما این همه ما را مجبور کرد که خودمان را در انجام کارها دوباره اختراع کنیم.”

پوشاک ترکیه - طراحان آفریقای غربی جهان های مجازی را کشف می کنند

 

خلاقان امور سه بعدی

پرسی نیی اوکین: وی یک تجسم بصری سه بعدی غنا است و با مارک های مختلف و همچنین طراحان مد ظهور کار می کند. او می گوید: “طراحان آفریقای غربی به تدریج در مورد مد و لباس مجازی گرم می شوند و مایلند ایده های جدیدی را به دست آورند تا مد آفریقا را در مقیاس جهانی گسترش دهند.” “نمایش های مجازی Post-Covid-19 به کنوانسیون جدید تبدیل نخواهند شد اما جایگزین مناسبی برای نمایش فشن فیزیکی خواهند بود.”

 

بابوا منسون: بنیانگذار BalmLabs یک متخصص CLO3D از غنا است که بر طراحی مفهومی و تجسم فتوئرال مفاهیم برای طراحان مد تمرکز دارد. او می گوید: “من فکر می کنم گفتن این موضوع کمی زود است ، اما من معتقدم نمایش های مجازی باعث ایجاد مشاغل و فرصت های بیشتری در صنعت می شود.” “من شروع به افزایش طراحانی کرده ام که می خواهند فناوری سه بعدی را در روند کار خود بگنجانند. این عمدتا نتیجه همه گیری است. دیدن اینکه چقدر قابل توجه خواهد بود هیجان انگیز است. ”

 

تراویس اوبنگ-کاسپر: اوبنگ-کاسپر ، یک طراح نوظهور و هنرمند CLO3D ، برای برچسب های طراحی مانند Tongoro و Christie Brown کار کرده است و مزایای پایدار طراحی دیجیتال را برجسته می کند. وی گفت: “Covid-19 به من کمک کرده است تا گفتگو آغاز شود.” “مد آفریقایی از طرح دیجیتال برای افزایش کارایی و کاهش ضایعات ، به ویژه هنگام کار از راه دور استقبال می کند: نمونه برداری سه بعدی به مارک ها اجازه می دهد آزادی خلاقانه را در طول فرآیند تجربه کنند و با استفاده از تصاویر واقعی ، روند فروش را کارآمد می کند.”

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – پوشاک در ترکیه – پوشاک در ترکیه – فروش عمده لباس- فروش عمده لباس خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس دخترانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه خرید لباس پسرانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر مردانه – لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه لباس زیر زنانه – خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه خرید رکابی مردانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا