طراحان مد طوماری برای تغییرات اساسی در صنعت مد امضا می کنند

پوشاک ترکیه - خرید انلاین پوشاک - پوشاک شیک و پیک - خرید عمده لباس - خرید لباس ترک - خرید پوشاک ترکیه - بحران کرونا

Dries Van Noten ، Andrew Keith و Lane Crawford ، Shira Sue Carmi یک مجمع را برای حل مسائل سیستماتیک مد راه اندازی کردند.

جمعی از طراحان مد تأثیر گذار و مدیران خرده فروشی و افراد دیگر روز سه‌شنبه درخواست فراخوان جمعی را برای تقویم معقول تر صادر کردند که در آن در فصلی که لباس ها بیشتر قابل پوشیدن باشد ، لباس ها را به فروشگاه ها تحویل و ارائه دهند و به جای وسط فصل در پایان فصل تخفیفات را به مشتریان ارائه هند.

طراح Dries van Noten ، مدیر اجرایی لین کرافورد و Andrew Keith و مدیر اجرایی Altuzarra Shira Sue Carmi چیزی را که آن ها بر آن امیدوارند باعث می شود که صنعت جهانی آن ها به تقویم سالانه یی که برایش برنامه ریزی می کنند هدایت شود به صورتی که برای مصرف کنندگان ، مارک ها و فروشگاه های معقول بیشتر و بهتر قابل هزم باشد. کارمی (Carmi) که در ماه ژانویه و در زمان گسترش ویروس کرونا وارد کار در Altuzarra شد می گوید : “این زمان بسیار چالش برانگیز است اما اجازه ندهید این بحران به هدر رود.”

ون نتن افزود: “خرید لباس زمستانی در ماه مه طبیعی نیست.” “کار با تیم طراحی در مجموعه ای که یک ماه و نیم قبل از تخفیف 50 درصدی در طبقه فروشگاه قرار دارد کار طبیعی نیست.”

این یک ائتلاف غیرمعمول از کار بدستان صنعت مد لوکس است – این طومار تاکنون توسط لیست طولانی شامل Nordstrom ، Bergdorf Goodman ، Holt Renfrew ، Mytheresa ، Harvey Nichols ، Tory Burch و Pier-Yves Rousel ، Marine Serre ، Craig Green، Gabriela و هارست و مری کاترانتزو امضا شده است. چند ماه است که کارخانه ها به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا تعطیل شده اند و مجموعه های بهار 2020 در انبارها و فروشگاه ها فروخته نمی شوند و مانده گار می شوند. پیش بینی می شود مجموعه های پاییزی در ماه سپتامبر ، فقط چند هفته قبل از شروع پروژه تخفیف های فروشگاها با تقویم معمولی ، وارد کشور شوند.

پوشاک ترکیه - خرید انلاین پوشاک - پوشاک شیک و پیک - خرید عمده لباس - خرید لباس ترک - خرید پوشاک ترکیه - بحران کرونا

آنچه در این بیانیه نیست ، یک برنامه عملی است: قوانین ضد انحصاری در بسیاری از کشورها از توافق رسمی که به دنبال کنترل تصمیمات مربوط به قیمت گذاری توسط مارک ها باشد ، جلوگیری می کنند. درعوض ، این گروه که نامی ندارد ، این طومار را به صورت آنلاین در ForumLetter.org ارسال کرده و خواستار امضاهای بیشتر در یک نمایش غیر رسمی از وحدت هستند.

هیچکدام از ایده های مورد بحث جدید نیستند. برندها و خرده‌فروشان از موجی از فروش چشمگیر در جریان بحران مالی سال 2008 خواستار پایان دادن به تخفیف زودهنگام شدند. و حداقل 5 سال است که آزمایش شده است – و حتی بیشتر برای طرفداران مانند طراح دونا کاران. اما در نتیجه بیماری همه گیر فوریت های جدیدی به آنها داده می شود.

این مجمع همچنین میزان آگاهی از میزان بالای محصولات مد را که در بازار سیلاب شده اند ، بالا می برد و خواستار پایان یافتن “کالای غیرضروری” ، ضایعات کمتر پارچه ای و موجودی و مسافرت کمتر با استفاده از نمایشگاه های دیجیتال است. آوردن این امر برای تحقق این امر ، هر شرکت را ملزم می کند تا روش انجام تجارت ، از جمله بودجه بندی و تقویم های تولید را تغییر دهد. اما برخی از این تغییرات در حال حاضر در دست انجام است: مجموعه های پاییز در پاییز امسال به دلیل تاخیر در کارخانه های مرتبط با Covid به قفسه های فروشگاه ضربه خواهند خورد و بسیاری از مارک ها در حال اجرای نمایشگاه های دیجیتالی به طور موقت هستند که سفرها تا حد زیادی خاموش است. اما درنهایت ، برای اعمال تغییرات دائمی ، صدها شرکت نیاز دارند تا بطور جداگانه عملکرد خود را تغییر دهند.

کیت بعد از دریافت درخواستی از بستر آنلاین ، وی نام این انجمن را آغاز نکرد و از وی پرسید که آیا به یک برنامه تخفیف موجودی Lane Crawford موجود است یا خیر. کیث گفت: “این یکی از آن لحظه های گالوانیزه بود.” او به ون ناتن نوشت ، و آنها به سرعت گروهی را تشکیل دادند و سه تماس زوم را که در آن انجمن و طومار ایجاد کردند ، ترتیب دادند.

ون ناتن اظهار امیدواری کرد که برگزارکنندگان هفته مد هفته های پیش فروش را برای بازارها هماهنگ کنند تا خریداران فروشگاه مجبور نباشند بارها و بارها در سراسر دنیا پرواز کنند تا سفارش دهند. کیت خاطرنشان کرد: فروشگاه ها نیاز به همکاری مجدد با مشتریانی دارند که آموزش دیده اند پرداخت کامل قیمت اشتباه است زیرا فروش ظرف چند هفته پس از فروش مد های فروشی به فروشگاه ها آغاز می شود.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا