قدم های آرام خرده فروشان به سمت حالت عادی بعد از قرنطینه

خرده فروشان پوشاک و فشن - پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

بسیاری از کشورهای غربی مغازه‌ها را بازگشایی می کنند زیرا مکالمات پیرامون لزوم تغییر سیستم مد در بین مدیران صنعت مد گشوده شده است. خرده فروشان در سراسر جهان بازگشایی می شوند ، اما هیچ کس در صنایع مد و تجملات خرید عمده لباس انتظار بازگشت شرایط اقتصادی به تجارت را ندارد. هنگامی که JC Penney به لیست طولانی تر خرده فروشان آمریکایی که به دنبال حمایت از ورشکستگی بودند ، پیوست ، یک روحیه کم نظیر حاکم شد. گروه لوکس مستقر در سوئیس Richemont از کاهش 18 درصدی فروش در سه ماهه چهارم خود خبر داد و نسبت به مسافت طولانی در آینده هشدار داد.

 

خرده فروشان مد در غرب با احتیاط دوباره بازگشایی می شوند

خرده فروشان مد در سراسر آمریکای شمالی و اروپا به دنبال رعایت بهداشت دقیق و کنترل از راه دور ، در حال بازگشایی جهانی هستند. یک هفته پس از بازگشایی در سراسر فرانسه ، کلودیا دی آرپزیو ، شریک شرکت بنی، گفت بازخورد نسبتاً مثبت است. “ما الگویی شبیه به چین دیدیم: ترافیک پایین تر اما نرخ تسعیر بالاتر.” فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید با بیش از 40،000 متر مربع در منطقه ایل فرانسه در پاریس حداقل تا 10 ژوئیه بسته شده است.

فروشگاه های سراسر ایتالیا نیز در حال بازگشایی هستند. با این حال ، اتحادیه تجاری Confcommercio پیش بینی می کند که هزینه های مصرف کننده برای مد امسال 20 درصد کاهش یابد ، و یک چهارم خرده فروشان مد (به تعداد 115000 فروشگاه) ایتالیا سقوط می کنند. اما خرده فروشان مد در انگلیس همچنان بسته هستند.

در همین حال ، در تاریخ 15 ماه مه گروه فروشگاه های آمریکایی JC Penney جزو خرده فروشان با بدهی سنگین شد که در طی همه گیری کرونا اقدام به اعلام ورشکستگی کرد. این شرکت 500 میلیون دلار پول نقد در دست دارد و از تعهدات 900 میلیون دلاری تأمین اعتبار از وام دهندگان موجود برای تأمین اعتبار ورشکستگی خبر داده است. حدود 200 تا 850 فروشگاه آن ممکن است بسته شوند. جیل سلتائو ، مدیرعامل این شرکت ، در بیانیه ای گفت: “صنعت خرده فروشی آمریکا واقعیت جدید و کاملاً متفاوتی را تجربه کرده است.”

خرده فروشان پوشاک و فشن - پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

با اعلام 18 درصد از فروش در سه ماهه چهارم خود ، گروه لوکس Richemont در مورد چشم انداز معاملات برگشت ناکام بود. رئیس یوهان روپرت در بیانیه ای گفت : “هیچ کس نمی تواند بگوید چه زمانی شاهد خواهیم بود فعالیت اقتصادی عادی شود. ممکن است ما به دنبال 12 ، 24 یا 36 ماه عواقب اقتصادی شدید باشیم. شاید این خیلی بدبین باشد اما چه کسی می داند؟ ” .

در 22 مه ، پیش بینی شده است که Burberry سود عملیاتی 23 درصد را به 337 میلیون پوند برساند و ممکن است سود سهام خود را کاهش دهد. در ژاپن ، شرکت با نام تجاری میراث Renown ، که متعلق به شاندونگ رووی چین است ، در تاریخ 15 ماه مه ورشکستگی کرد.

شرکت هایی که از بدهی های سنگین رنج نمی برند ، به لطف فرصت های حسن حضور آنلاین خود ، کمتر دچار این بیماری شده اند. خرده فروش آنلاین انگلستان Boohoo ، که گزارش تجارت گسترده ای را به دست آورد ، 198 میلیون پوند از طریق سهم خود در 14 مه برای تأمین بودجه جمع آوری کرد. این شرکت گفت: “از فرصت های بی شماری که احتمالاً طی ماه های آینده در صنعت مد جهانی ظاهر می شوند ، بهره می برد.”

تجارت الکترونیکی در ماه آوریل در سراسر جهان صعود کرده است ، در حالی که بخش خرده فروشی عمومی در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته 209 درصد رشد را تجربه کرده است ، طبق تحلیل های ACI جهانی در مورد صدها میلیون معاملات تجارت الکترونیکی. براساس آخرین داده های شاخص اقتصاد دیجیتال Adobe ، در ایالات متحده ، فروش پوشاک آنلاین در مقایسه با تخفیف های سنگین ، 34 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

در اقدامی غافلگیرانه که مارک های طراح را به مدار آمازون می کشاند ، Amazon Fashion با کمک Vogue و شورای طراحان مد آمریکا (CFDA) برای کمک به مشاغل مد همکاری می کند. یک فروشگاه دیجیتالی با عنوان موضوعات مشترک: Vogue x Amazon Fashion ایجاد شده است ، و آمازون با کمک 500000 دلار به A Common Thread ، یک طرح جمع آوری سرمایه و داستان پردازی کمک کرده است.

 

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا