مانور بر روی چوب، کنف، نارگیل و الیاف طبیعی

Polyester٬ U.S POLO ASSN٬ Viskoz٬ الیاف٬ الیاف پوشاک ترک٬ الیاف ریون٬ الیاف ویسکوز٬ بازرگانی شیک و پیک٬ براک٬ برند براک٬ برند پوشاک ترکیه٬ برند های لوکس در ترکیه٬ بلوز شلوار٬ پارچه پوشاک ترکیه٬ پارچه ریون٬ پارچه ویسکوز٬ پخش کننده پوشاک٬ پلی استر٬ پوشاک٬ پوشاک ترک٬ پوشاک ترکیه٬ پوشاک شیک و پیک٬ پوشاک ملی ترکیه٬ تی شرت شلوار٬ جنس و خاصیت الیاف٬ خرید پوشاک ترکیه٬ خرید عمده٬ خرید لباس٬ در مورد برند براک٬ زنانه٬ سازمان امور دینی ترکیه٬ شرکت های پوشاک ترکیه در لندن٬ شیک و پیک٬ علی ارباش٬ عمده پوشاک ترکیه٬ عمده فروشی٬ عید فطر٬ فروش عمده٬ لباس ترک٬ لباس ترکیه٬ لباس سنتی ترک٬ مدل فشن پوشاک ترکیه٬ مردانه٬ ویسکوز٬ یو اس پولو

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

فرآیندی که خمیر چوب را به نخ تبدیل می کند و جایگزین پشم وگان پنهان شده از الیاف کنف و نارگیل به ترتیب در برنامه مدرن برای مقیاس خوب و یک جایزه در چالش 2016 Biodesign Challenge، به دست آورده است.

Spinnova جدیدترین برنامه افزودنی برای برنامه مقیاس برای Good است که از طریق آن شرکت از طریق نقاط عطف در نقشه راه برای مقیاس به مدت 18 ماه پشتیبانی خواهد شد. Spinnova توسعه دهنده فنلاند از یک فیبر سلولز با یک “فرایند تولید پیشرفته” است که خمیر چوب را به طور مستقیم به نخ با پدیده منحصر به فرد کوچک تبدیل می کند. از مواد شیمیایی مضر یا آب استفاده نمی کند و شامل مراحل مصرف انرژی، حل کردن یا سایر فرآیندهای شیمیایی پیچیده نمی شود. به همین ترتیب، این فرآیند فرصت هایی برای ایجاد یک سیستم تولید دایره ای فیبر فراهم می کند. Spinnova ادعا می کند که این روش از 99 درصد آب کمتر از تولید پنبه استفاده می کند.

این شرکت قصد دارد تا پایان سال از طریق تولید آزمایشی جدید خود، به مقیاس صنعتی برسد. مدل های کسب و کار آینده شامل همکاری با مارک ها با صدور مجوز تکنولوژی یا ایجاد سرمایه گذاری مشترک برای تولید فیبر هستند.

“ما یک رابطه فوق العاده با مد برای خوب داریم و بسیار منتظر برنامه هستیم،” جین پورنن، مدیر عامل شرکت Spinnova گفت. “کار با مارک ها و توسعه فیبر به تناسب برنامه های کاربردی، راهی است که ما از لحاظ استراتژیک برای تجدید نوآوری خود انتخاب کرده ایم.”

اسپیننووا به عنوان یک شرکت کننده در برنامه مقیاس پذیری، به شبکه شباهت شرکای تجاری شرکت مایکروسافت، مشاوران کسب و کار و کارشناسان صنعت دسترسی پیدا می کند و این امکان را برای سرعت بخشیدن به توسعه و پذیرش فیبر فراهم می آورد. Spinnova شرکت کننده نهم در برنامه است که به ColorZen، Fiber Company Infinited، Softwear Automation Inc، Tamicare، Worn Again، Ambercycle، Bext360 و Tyton Biosciences ملحق شده است.

در همین حال، گروهی از دانش آموزان طراحی شده از Universidad de los Andes در بوگوتا، کلمبیا جایزه PETA برای پشم بدون حیوانات در چالش 2018 Biodesign را کسب کردند. Woocoa یک جایگزین پشم وگان است که از الیاف کنف و نارگیل ساخته شده با آنزیم های استخراج شده از قارچ صدف استفاده می شود.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا