مجموعه ایسکو SS18 راحت است و به دنبال محصول می باشد

فروشاگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

مجموعه جدید و منحصر به فرد  بهار تابستان ایسکو 2018 با ترکیب عملکرد، نگاه باور نکردنی و حداکثر راحتی دارای انواع محصولات معتبر و پرنعمت می باشد. این شرکت دارای محدوده های جدیدی از تکنولوژی های جین نوین نوظهور است که شامل ایسکو تربلو، اسکو گاچرنگ، اسکو بیفتبلو، اسکو فورتروبلو و اسکو آرکواس هستند.

ایسکو Trueblu معتبر است و دارای محصولاتی با پیچ و تاب و مدرن است. تفسیر نساجی متعلق به این محدوده Isko بازگشت به آینده را شامل می شود، تفسیر مدرن از سبک های بافت پارچه که از 70s و 80s؛ Isko Knife Edge Twill، با استفاده از دست دوم دست و با جین ژاپنی خام و از 80s الهام گرفته شده است. این محدوده همچنین شامل Jeggings است که دارای خط خود Original، 100 Jeggings، Jeggings X-Lite و Jeggings HP است. محدوده Trueblu همچنین از Isko Comfort، Isko Xmen، Issko Work Blues و Isko Back to Black پشتیبانی می کند.

Isko Gamechanger ریشه های خود را در دندان کلاسیک معتبر دارد، اما به دنبال به روز رسانی فرم و احساس جین برای آینده است.همچنین این مجموعه شامل Isko Reform، Reform XP و Reform HP Fabrics همراه با Isko Cottonized، Isko PJ Soft Fabrics، Isko Blue Skin و Isko Scratch & Jean می شود.

ایسکو Beyondblu شامل پارچه های پارچه ای هیبرید و تجربی است که پیش بینی روند جدید مفهوم بالا است. این خط شامل فن آوری های نوظهور مانند ایسکو ژانوس، مفهوم الهام گرفته از چینی و پارچه ایسکو پاپ است که اجازه می دهد تا لباس با احساس نرم از پنبه سنتی چینی و نگاه و دوام جین. این محدوده شامل Isko Jeather و Isko Luxure Denim است.

خانواده مفهومی Isko Futureblu شامل پارچه هایی است که به راحتی بین دو و میدانی و اوقات فراغت برای یک نگاهی که هر جا می رود و هر کاری را می کند، انتقال می یابد. فن آوری نساجی بافت چرمی Isko Future مانند یک پارچه بافتنی و پارچه ایسکو بلوبیم نیز بافتنی است اما دارای احساس ساخت بیشتر است.

Isko Arquas فراهم می کند لباس های فعال که سطح عملکرد مورد نیاز برای لباس ورزشی، اما با سبک است. در مجموعه اصلی ایسکو سه مقاله وجود دارد – پارچه ایسکو اصلاح که شامل فیبر کوردورا است. پارچه Isko Bluejym که شامل پارچه Coolmax و Isko Blue Skin است که دارای خواص ضد آب و ضد باکتری است.

علامت تجاری ترکی Sanco Textil از شرکت ترکیه که از ترکیه متمایز است، محصولات متنوع و متنوعی را در بر می گیرد که نیازهای متنوعی از بخش جین را برآورده می کند. (KD)

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا