مد و رنگ مختلف در زمستان 2019

فروشگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

 

در ماه دسامبر، موسسه رنگ Pantone رنگ سال را به عنوان مرجانی زنده شناسایی کرد. با توجه به تغییرات سبک تر نسبت به سال قبل، این رنگ پر جنب و جوش و پر انرژی اشاره ای به روند فصل داشت. به اختصار؛ در سال 2019 یک نمودار رنگ پویا یا پویا با آن به ارمغان آورد!

تمبر نارنجی

زمستان 2019 در رنگ نارنجی رنگ است! این رنگ پر جنب و جوش، که ما اغلب در کت، ژاکت، پیراهن و پیراهن روبرو می شویم، در حال آماده سازی برای گرم کردن زمستان با تمام گرما است. نارنجی ستاره از نه تنها تاپس، بلکه لوازم جانبی این سال است. اغلب ما متوجه نارنجی در کیسه های کمر، روسری و برت می شویم.

لحن ذهن و طرز فکر آبی

نام واقعی رنگ سحابی آبی است، اما به نظر می رسد لحن متفکر از آبی است، زیرا کانون توجه گرگ و میش به او رمز و راز دیگری می دهد. در آینده ای نزدیک، ما با مشکلی در رنگ سبز سحابی مواجه خواهیم شد. به نظر می رسد که؛ شکل لباس این رنگ نجیب، ضروری است از اجتماعات!

زرد بیگانه و غیر قابل پیش بینی

البته لیست رنگ یک سال بدون زرد غیر قابل تصور است. زرد سال گذشته را با رنگ های روشن مشخص می کند و در سال جاری با هویت متفاوت می آید. رنگ به نام “سیلان زرد” با استفاده از بافت تند آن را به صورت پوسچر تغییر داده است. بعدی کجاست؟ البته کمد لباس.

اثر فلزی و نئون

آنها از سال گذشته معامله واقعی بوده اند. ما لحن های فلزی را می بینیم، که در طول این سال ها به شکل خیابانی مدرن است و با تأثیر مد سن فضایی شکل می گیرد. ردیابی فلز قهوه ای رالف و روسو، فلز خاکستری Unique’s Topshop در سال 2019 ادامه خواهد یافت.
رنگ های نئون در فصل گذشته افزایش یافته است و توجه زنان و مردان را جلب کرده است. روند هنوز تمام نشده است. رنگ های آبی، سبز و زرد در این فصل ادامه خواهد یافت.

برای دوستداران نرم افزار

اگر رنگهای عمیق و نرم را دوست دارید، نترسید! طراحان مد در مورد شما فکر کردند رنگ زیتون سبز یکی از روندهای سال با شخصیت آرام و با شکوه اوست. شما باید این رنگ بی رحمان را امتحان کنید، که ما در بسیاری از اشکال مختلف مانند لباس، trenchcoats، کیف های دستی برای کفش ها خواهیم بود.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا