مد گرم و مدل شال 2019 در ترکیه

Polyester٬ U.S POLO ASSN٬ Viskoz٬ الیاف٬ الیاف پوشاک ترک٬ الیاف ریون٬ الیاف ویسکوز٬ بازرگانی شیک و پیک٬ براک٬ برند براک٬ برند پوشاک ترکیه٬ برند های لوکس در ترکیه٬ بلوز شلوار٬ پارچه پوشاک ترکیه٬ پارچه ریون٬ پارچه ویسکوز٬ پخش کننده پوشاک٬ پلی استر٬ پوشاک٬ پوشاک ترک٬ پوشاک ترکیه٬ پوشاک شیک و پیک٬ پوشاک ملی ترکیه٬ تی شرت شلوار٬ جنس و خاصیت الیاف٬ خرید پوشاک ترکیه٬ خرید عمده٬ خرید لباس٬ در مورد برند براک٬ زنانه٬ سازمان امور دینی ترکیه٬ شرکت های پوشاک ترکیه در لندن٬ شیک و پیک٬ علی ارباش٬ عمده پوشاک ترکیه٬ عمده فروشی٬ عید فطر٬ فروش عمده٬ لباس ترک٬ لباس ترکیه٬ لباس سنتی ترک٬ مدل فشن پوشاک ترکیه٬ مردانه٬ ویسکوز٬ یو اس پولو

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

یکی از ملزومات لباس زمستانی، روسری شیک فوق العاده در این سال است. پارچه های گرم که از سرما ما را حفظ می کنند، روح ما را با رنگ های گرم و الگوهای گرم گرم می کند. اکنون وقت آن رسیده است تا مدل روسری را که توسط الگوی گلدوزی و روندهای بزرگ برپا شده است، برجسته کند!

روند سال: فرش

فرش در همه جا! نمی توان انتظار داشت که الگوی ستاره ای که در لباس بالا ستاره باشد، به لوازم جانبی نشود. همانطور که پیش بینی شده، روسری کتانی به روند سال تبدیل شده است. روسری های پلاستیکی که اغلب ما در سایه های استیل قرار می گیرند این رنگ با رنگ های زنده مانند قرمز، نارنجی و زرد هماهنگ می شوند.

فرم: بزرگتر

روسری های بیش از حد نیز به عنوان روسری پتو شناخته می شود و این زمستان نیز گرم خواهد شد. علاوه بر بافت گرم خود، نگاهی خیره کننده و مدرن از مدل های روسری بزرگ که برای کمد های ضروری نیز ضروری است، در زمستان سال 2019 نیز مد است. شما می توانید آن را با کت چرمی، پالتو کت، نگاه کن روسری های نازک در سال جاری به زیبایی و زیبایی خود می افزایند.

اخبار خوب برای دوستداران پلاژ!

بله، در سال جاری مرسوم است. بنابراین، چگونه می توانید آن را با هم جمع کنید؟ خوب، این کار سختی نیست. از آنجایی که خز مصنوعی به نظر می رسد یک قطعه سخت برای ادغام است، اما آنها عناصر بسیار سازگار هستند. شما می توانید یک پیراهن تخت تحت جت یا کت بمب افکن خود را بپوشانید و دسته کوچک خود را با یک بالش صاف تکمیل کنید.

جنون لوکس ادامه دارد!

همانطور که لقب لقب ادامه می یابد، آرم در مقابل لباس همچنان رشد می کند. همین امر برای روسری نیز صادق است. روسری با یک آرم بزرگ در سال جاری در مد هستند. در حالی که روسری با فونتهای جوان و پویا اغلب ترجیح داده می شود، لوگوهای زیبایی با خطوط یکپارچه نیز جالب توجه می شوند.

ظرافت الگوهای قومی

اگر شما از رنگارنگ، خنده دار، پر انرژی و برخی از ظرافت دلتنگی فکر می کنید، نگاه نکنید. از آنجا که کسانی که میخواهند تابستان را به زمستان برسانند، آنها بر روی صندلی های الگوی قومی راه می یابند! الگوهای قومی که کاملا در روند روند دکوراسیون مشهور هستند، به نظر می رسد در خیابان ها نیز مرسوم است.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا