مرسدس بنز و حمایت از رویداد مد در ترکیه

فروشاگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

IMG مد اعلام کرد که مرسدس بنز حامی عنوان مد و فشن در ترکیه به صورت اندک خواهد شد ، اضافه کردن استانبول به فهرست خود از حمایت های مالی این کمپانی در سراسر جهان به شمار می رود. پلت فرم مد جهانی آنها تقریبا در هر هفته مد در سراسر جهان به وقوع می پیوندد، از جمله رویدادهای تولید شده توسط IMG Fashion در نیویورک، میامی، برلین، سیدنی، مسکو و توکیو و همچنین برنامه های مد روز مصرف در زوریخ و سیدنی را می توان نام برد.

“استانبول دارای مدرک معتبر مدرن با تولید و صنعت نساجی با کیفیت بالا است. پیتر لووی، معاون ارشد و مدیرعامل IMG World Events and Properties، می گوید: هدف ما این است که تمرکز بر روی استقرار و جشن دادن استعدادهای منطقه ای ترکیه و همچنین ارائه مشاوره ارزشمند برای ایجاد کسب و کار خود را به یک مخاطب بین المللی.

“ما مشتاق هستیم که مرسدس بنز را به عنوان یک حامی مالی عنوان کنیم، چرا که تعهد بی نظیری به مد دارد و حمایت آنها دوباره نشان می دهد که ما برای استانبول و ترکیه مدنظر داریم.”

مرسدس بنز Türk رئیس و مدیر عامل Wolf-Dieter Kurz اعلام کرد که هفته مرسدس بنز مد اولین سازمان است که به ذهن می آید زمانی که رویدادهای مد در جهان ذکر شده است. او می گوید: “ما بسیار افتخار می کنیم که عنوان هفته مد را نیز در استانبول برگزار کنیم. ما اعتقاد داریم که هفته مد مرسدس بنز، طراحان جوان ترکیه و جامعه مدرن استانبول، یک شتاب جدید در سراسر جهان را فراهم خواهد کرد.

“مرسدس بنز و مد واقعا به خوبی با هم مناسب اگر ما از طراحی پیشرفته و مدل های پیشرفته خودروهای مرسدس بنز فکر می کنم. مرسدس بنز مد هفته استانبول به ما فرصتی برای ملاقات با مشتریان جدید با انتظارات نهایی طراحی و سبک می دهد. ما همچنین ارتباطات قویتری را بین مارک تجاری ما و دنیای مد ایجاد خواهیم کرد. ”

هفته مرسدس بنز مد هفته پاییز / زمستان 2013 استانبول برگزار خواهد شد بین 12-16 مارس، در Antrepo 3 در Tophane. طی پنج روز، هزاران نفر در نمایشگاه حضور خواهند داشت، مصاحبه می کنند و برای دیدار با رسانه ها، خرده فروشان و مدیافایران ملاقات خواهند کرد. این رویداد دو نمایشگاه، باند و استودیو را در اختیار شما قرار می دهد که طراحان در طول هفته به ارائه میزبانی صمیمی می پردازند.

مرسدس بنز مد هفته استانبول توسط انجمن صادرکنندگان پوشاک پوشاک و پوشاک استانبول (IHKIB)، انجمن طراحان مد (MTD)، انجمن برندهای متحد (BMD) و آکادمی مداد استانبول (IMA) که راه را برای این رویداد را ممکن ساخت

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا