مزایای پارچه بامبو (پوشاک ترکیه)

فروشگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

 

بامبو، مواد مورد استفاده در بسیاری از مناطق در کشورهای گرم و خشک مانند مبلمان، راه پله، نیشکر و نساجی است. بیشتر در جزایر اقیانوس هند و بزرگ رشد می کند. تا 25 تا 40 متر طول می کشد.

بامبو از چین به کشور ما آورده شده و به نخ رسیده است. درختان بامبو به عنوان الیاف مواد خام استفاده می شود و پس از پردازش در ماشین ها به نخ تبدیل می شوند. پس از این مرحله، در تولید محصولات نساجی استفاده می شود. یکی از مهم ترین مسائل در طول فرآیند، حفظ نخ هایی طبیعی و خالص است.

پارچه بامبو از چوب بامبو ساخته شده است. این ضد باکتری است. این مناطق به طور فزاینده ای از جمله لباس های داخلی و خارجی، جوراب، پتو، حوله، لباس های پزشکی، کتانی، پرده و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. این کاملا سالم و سودمند تر از پنبه است.

فواید

این آلی است: گیاه بامبو بر خلاف گیاهان پنبه بدون آفت کش ها و کودها رشد می کند. برای کشت پنبه آلی در سراسر جهان، تنها 10 تا 25 درصد از تمام خاک ها بدون آفت کش ها و کود های زراعی تولید می شوند. نیها بامبو به دلیل سبک کشت و خصوصیات سیندرای طبیعی گیاه به طور طبیعی ارگانیک هستند.

این سازگار با محیط زیست است: بامبو نوعی درختی است که می تواند بسیار سریع رشد کند و می تواند به سرعت از بین برود. با توجه به این ویژگی به محیط ما آسیب نمی رساند. در همان زمان، بامبو 35٪ دی اکسید کربن بیشتری را از سایر درختان جذب می کند و قدرت ما را در مقابل گرمایش جهانی افزایش می دهد. استفاده از محصولات حاوی بامبو باید تشویق شود تا جذب دی اکسید کربن را کاهش دهد.

آن را جذب بالا: بامبو جذب 60٪ آب بیشتری نسبت به پنبه. این انتخاب عالی برای حوله، پارچه های مسلمان، پوشک پارچه ای و روباه است.
این یک ساختار تنفس است: برای پوست ما به دلیل ساختار متخلخل فیبر بسیار سالم است.

این تعادل حرارتی را حفظ می کند: با توجه به ویژگی های حرارتی بامبو، دمای بدن ما را در هوای سرد نگه می دارد و در هوای گرم، عرق نمی کند.
ضد آلرژی: بامبو طبیعی و ارگانیک است، و آن را انتخاب مناسب برای پوست حساس نوزادان است. محصولات ساخته شده از بامبو از تخریب پوست جلوگیری می کنند و به علت خواص ضدباکتریایی آنها واکنش های آلرژیک را ایجاد نمی کنند.

این پوست ما را در برابر اشعه های UV محافظت می کند: فیبر بامبو به دلیل میکرو بافت خود عرق می بخشد و بلافاصله آن را خشک می کند. این کمک می کند که پوست کودک شما نفس بکشد و اشعه ماوراء بنفش را از بین ببرد و کودک شما را در مقابل اثرات مضر خورشید محافظت کند.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا