مشکلات صنعت مد و پوشاک (خرید پوشاک) به دلیل ویروس کرونا

ویروس کرونا و خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

صنعت مد لوکس با یک بحران سخت و دشوار در سال 2020 روبرو است ، زیرا به نظر می رسد تأثیر ویروس کرونا (Covid-19) طولانی مدت و جهانی است. از نقاط مهم گردشگری اروپا و خاورمیانه گرفته تا مناطق تولیدی چین ، coronavirus تقاضای مصرف کنندگان را کاهش داده و زنجیره های عرضه را کند می کند.

بنا به گزارشاتی که در روز جمعه (21 فوریه) تهیه شده ، طبق نظرسنجی کمیته برندهای لوکس ایتالیایی Altagamma و به نقل از نظر سنجی های شرکت مشاوره BCG و شرکت مدیریت دارایی برنشتاین پیش بینی می شود که مارک های لوکس تا امسال 10 میلیارد یورو سود خود را از دست بدهند که به همین دلیل احتمال کمی برای بازگشت به شرایط تجاری عادی قبل از سال 2021 وجود خواهد داشت.

 

ماه مد در آشفتگی است

حال و هوای نمایش در پاییز / زمستان 2020 ، که قبلاً در نیویورک و لندن کم حرف بود ، با تصمیمات جورجیو آرمانی و لورا بیاگوتی برای برگزاری نمایش های خود در 23 فوریه به صورت زنده از تئاترهای خالی پخش شد و در واکنش به افزایش گزارش ها موارد کروناویروس در ایتالیا. این اتفاق در بالای مجموعه ای از انصراف از نمایش از طراحان چینی از جمله فرشته چن ، ریکوسترو و هوی به وجود آمد. سردبیران مد چینی در این فصل به اروپا سفر نکرده اند. از طرف خود ، اتاق ملی مد ایتالیا در 23 فوریه بیانیه ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه طراحان قرار بود به تنهایی تصمیم بگیرند که چگونه قالب بندی نمایش های خود را روز یکشنبه انجام دهند.

شش طراح چینی از جمله ماشا کارشناسی ارشد ، شیاتزی چن ، اوما وانگ ، جارل ژانگ ، کالوین لو و میسون مای ، نمایش های مد را که برای هفته مد پاریس (24 فوریه تا 3 مارس) برنامه ریزی شده است ، لغو کرده اند. هفته های مد در شانگهای و پکن که قرار است اواخر ماه مارس برگزار شود ، لغو شده اند. شانل و پرادا به ترتیب رویدادهای این ماه مه را در چین و ژاپن به تعویق انداختند.

 

چین سعی می کند به سر کار برگردد

اگرچه بسیاری از کارمندان در سراسر چین روز دوشنبه (24 فوریه) پس از تعطیلات طولانی سال قمری به محل های کار خود بازگشتند ، اما خوش بینی کمی وجود دارد. سدریک موره که مشاوره با نام تجاری Big Up را در شنژن برگزار می کند ، گفت: “حال و هوای اصلی ناامیدی است. فروش در هیئت مدیره کاهش یافته است. جریان نقدی یک مشکل بزرگ است. و بازه های زمانی برای بازگشت به شرایط عادی تجارت ادامه می یابد. ”

اما حتی در حالی که چین به دنبال از سرگیری کار است ، کره جنوبی و ژاپن اکنون در حال افزایش در موارد Covid-19 هستند. داگو ، چهارمین شهر بزرگ کره جنوبی در حال تعطیل است.

ویروس کرونا و خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

فروشگاه های مجلل ساعات کاری محدودی را در سراسر چین قانون گذاری می کنند

برند های لوکس به طور موقت چندین فروشگاه را در سرتاسر شهرهای اصلی چین بسته اند ، در حالی که فروشگاه های آزاد اغلب این کار را فقط در ساعات محدود انجام می دهند. بربری گفت: یک سوم فروشگاه های آن بسته است ، در حالی که رفت و آمد پا با 80 درصد در مغازه های باز هم افتاده است. علائم امیدواری وجود دارد: غول فناوری اپل 15 فروشگاه خود را در چین بازگشایی کرده است. بازار تجارت بین المللی Yiwu در ژجیانگ ، بزرگترین مرکز تجارت جهانی کالاهای مصرفی روزانه ، در 18 فوریه بازگشایی شد.

ژان پاول آگون ، رئیس اجرایی ، که جمعه گذشته در نیویورک صحبت می کرد ، گفت: متخصصان خرده فروشی آنلاین گزارشی از رشد جبرانی در فروش ندارند ، اگرچه فروش آنلاین محصولات آرایشی و لوازم آرایشی و بهداشتی L’Oréal در چین رو به افزایش است. آیدین تحقیق ، یک شرکت تحقیقاتی متخصص در چین ، پیش بینی کرد که غول خرده فروشی چین Alibaba درآمد مسطح یا اندکی کاهش یافته را برای Q1 2020 نشان دهد – کاهش چشمگیر ، Aiden می گوید ، “با توجه به اینکه Alibaba در مقایسه با سال گذشته رشد 30+ درصدی داشته است. از نظر درآمد ”

 

خطوط خواروبار و آذوقه کشیده شدند

در خارج از استان هوبئی ، مرکز مرکز شیوع تاج ویروس ، کارخانه ها در چین به کار خود باز می گردند ، اما توسط کارگران قرنطینه شده و محدودیت های مسافرتی مانع آن می شوند. کمبود مواد همچنین بازگشت به نرمال را کند می کند. مارک های مد که از چین برای تحویل فصل پاییز در ماه های می و ژوئن تهیه می شوند معمولاً سفارشات این ماه را انجام می دهند. بسیاری از صنایع دیگر نیز به همین ترتیب ضربه خورده اند ، از جمله بخش خودرو – Auto China 2020 ، یک نمایشگاه بزرگ تجاری که قرار است از 21 آوریل آغاز شود ، به تعویق افتاد. جگوار لندرور از پرواز اجزای مهم خارج از چین در چمدان ها خبر داده است.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا