مصرف کنندگان فکر می کنند مارک هایی که دوست دارند پایدار است

مصرف کنندگان فکر می کنند مارک هایی که دوست دارند پایدار است-پوشاک ترکیه-خرید عمده لباس

چه چیزی باعث می شود یک برند از دید مصرف کننده پایدار باشد؟ شواهدی از بررسی Vogue Business Index در مورد 8،400 خریدار لوکس در سراسر جهان نشان می دهد که بخشی از آن به میزان دلخواه آنها از این مارک مربوط می شود.

از این هیئت خواسته شد تا میزان برخورداری از هر برند را به شکلی مسئولانه نسبت به جامعه طبقه بندی کند. هیچ مارکی به خصوص در این معیار امتیاز خاصی کسب نکرد ، و همچنین مصرف کنندگان برای سیاست های خاصی که مارک ها در پیش گرفته بودند ، شناخت بیشتری نشان ندادند.

یک همبستگی قوی ظهور کرد: مارک هایی که به خصوص در معیارهای تمایلات مصرف کننده بسیار مهم بودند ، مانند لوئیز ویتون ، هرمس و شانل ، نیز در بین بهترین شرکت کنندگان در اقدامات ESG قرار گرفتند. برخی از آنها اما نه همه این مارک ها در مدیریت زیست محیطی ، اجتماعی و مدیریت شرکت (ESG) پیشرو هستند. به عنوان مثال ، شانل تا زمان انجام رای گیری ، بخش عمده نقشه راه پایداری خود را بیان نکرد.

این اختلاف نشان دهنده چالشی است که مارک ها در برقراری ارتباط استراتژی های پایداری خود با آن روبرو هستند. در سال 2019 پیمان های پایداری مد شکل گرفت و مارک های تجاری تلاش کردند تا به دنبال خنثی کردن کربن باشند که هنوز به نظر نمی رسد با مصرف کنندگان طنین انداز شده باشد. (هیچ نام تجاری با پایداری در بازاریابی یا تصویر نام تجاری خود مانند Stella McCartney در جلو و مرکز قرار نگرفته است.)

مصرف کنندگان فکر می کنند مارک هایی که دوست دارند پایدار است-پوشاک ترکیه-خرید عمده لباس

سؤالاتی در مورد این وجود دارد که بازیکنان مد بعد از اتمام این بحران چگونه پایداری خود را جدی می گیرند و اینکه آیا هر یک از ابتکاراتی که در گذشته بیان کرده اند ، متوقف خواهد شد یا به طور کلی متوقف می شود. ضرورت اقتصادی ممکن است به این معنا باشد که برخی از قایقرانی ها اجتناب ناپذیر است ، اما تحلیلگران همچنین ادعا کرده اند که مصرف کننده پس از Covid-19 احتمالاً نگرانی هایی از قبیل تولید محلی و کاهش زباله را در ذهن دارد.

عدم وجود استانداردهای صنعت در مورد افشای اطلاعات و اعلامیه های سیاست ، هنگام ایجاد بخش ESG از شاخص تجارت Vogue چالشی را ایجاد می کند. سیاست هایی که انتخاب شده اند مبتنی بر اهداف توسعه پایدار سازمان ملل بوده و مشخص می شود مناطقی هستند که مارک ها باید به نوعی سیاست های عمومی را در دست داشته باشند. این مناطق شامل انتشار کربن ، شفافیت زنجیره تأمین و برابری جنسیتی است.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا