معتبرترین مارک های لوکس که توسط مصرف کنندگان رتبه بندی می شوند

معتبرترین مارک های لوکس که توسط مصرف کنندگان رتبه بندی می شوند

شانل و هرمس مطابق با تحقیقاتی که انجام شده نسبت به رقبای خود حس و حال بالاتری را ارائه می دهند. تقریباً نیمی از مصرف کنندگان لوکس در سراسر جهان با نام Chanel وقتی از آنها خواسته اند مارک های لوکس خود را که از آن آگاه هستند لیست کنند این برند 111 ساله فرانسوی را به عنوان خانه مد با بهترین تشخیص لوکس در جهان معرفی می کنند.

امتیاز عالی Chanel در معیار Vogue Business Index که به عنوان آگاهی بدون کمک شناخته می شود ، حاشیه ای بالاتر از رقبای اصلی Louis Vuitton و Gucci بود. این نظرسنجی بین نوامبر سال گذشته و ژانویه انجام شده است و بیش از 8000 خریدار در سال بیش از 2500 دلار در کالاهای لوکس خرج کرده اند.

در پایین این رتبه بندی های تشخیص نام ، تعدادی از مارک های تجاری وجود دارند که بیشتر در داخل براکت قیمت لوکس قابل دسترسی ، از جمله پل اسمیت و تامی هیلفیگر قرار دارند. اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان نظرسنجی از این مارک ها آگاه بودند ، اما ممکن است در صورت درخواست لیست های مارک های لوکس که آنها بهترین را می شناسند سریعاً آنها را انتخاب نکنند.

نمرات آگاهی بدون کمک نشان می دهد که ساختن مارک لوکس یک ماراتن است و نه یک حداکثر سرعت. Dolce & Gabbana تنها برند برتر 20 کشور برای آگاهی از لوکس است که پس از دهه 1970 تاسیس شد. بسیاری از مارک های رقیب شناخته شده نام را ساخته اند اما موفق به جابجایی شرکت های معتبر و بیشتر اروپایی به عنوان کلمات کلیدی برای لوکس نشدند.

معتبرترین مارک های لوکس که توسط مصرف کنندگان رتبه بندی می شوند

با قضاوت در پی آخرین رکود بزرگ ، هنگامی که فروش برای برگزاری گروه هایی مانند Kering و LVMH پیش از بازگشت دوباره سال بعد ، حداکثر چند درصد از امتیاز را کاهش می داد ، این سطح از شناخت برند می تواند یک شبکه ایمنی Covid-19 برای این لوکس ها ایجاد کند. شرکتها صف های خارج از فروشگاه های شانل در کشورهای بازگشایی در سراسر جهان گواهی بر این امر است ، حتی اگر ضررهای دو رقمی به نظر می رسد امسال با توجه به مقیاس و طول خاموش بودن ، برای بیشتر مارکها ضرر داشته باشد.

شانل در اکثر 25 معیار ردیابی شده به عنوان بخشی از نظرسنجی مصرف کننده برای ایندکس نمره بالایی دارد ، اما یکی از حوزه های برجسته آن ، درجه ای است که به آنها “احساس وضعیت بالا” را به مصرف کنندگان می دهد. فقط هرمس با هر دو مارک بالاتر از هر یک از رقبای خود بالاتر است.

امتیاز بالای Hermès برای مارک های رقیب که امیدوار به ایجاد اعتبار هستند ، خبر خوبی خواهد بود ، در حالی که با رشد شبکه های تجارت الکترونیکی پیش می روند. در حالی که Chanel هنوز از فروش مجموعه های آماده پوشاک خود بصورت آنلاین خودداری می کند ، هرمس بیش از یک دهه است که بصورت آنلاین فروش می کند بدون آنکه موضع خود را در کنار مصرف کنندگان لوکس قربانی کند.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه – ست پدر و پسر – ست پدر و پسر – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه – شلوارک مردانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا