نساجی ترکیه نام تجاری لباس Braez را به ترکیه وارد می کند

پوشاک ترکیه شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - عمده فروشی - خرید لباس - لباس ترک - لباس ترکیه

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه–

طبق گفته نور گر، بنیانگذار شرکت نساجی، گروه ترکیه Suteks، که دو سال پیش برند هلندی Braez را بدست آورد، آماده است تا خرده فروشی لباس را به ترکیه برساند.

ger، که متعلق به یک خانواده است که به خوبی در ریشه در کسب و کار قرار دارد، مالک Braez است که 250 فروشگاه در خارج از کشور و سایر مارک های ترکیه دارد.

Get به روزنامه Hürriyet گفت که Suteks برای مدت 15 سال قبل از خرید سهام خرده فروشی هلندی تولید کرده است.

او گفت: «کلید موفقیت های ما این است که درآمد خود را با کارکنان خود از طریق یک سیستم به اشتراک گذاری درآمد، که برای 20 سال در آن قرار دارد، به اشتراک گذاشته شود.”

این شرکت عمدتا بر صادرات به اروپا و ایالات متحده تمرکز دارد و می گوید که وی توانسته است هرگونه کاهش ارزش برند را با وجود ادراک هر چه بیشتر منفی از ترکیه در خارج از کشور در سال های اخیر جلوگیری کند.

او همچنین گفت : “ما اغلب از مشتریان ما برای بازدید از ترکیه دعوت کردیم. در راستای استراتژی ارتباطات قوی ما، به آنها گفتیم که محیط کسب و کار ما تغییر نکرده است. با این وجود، می توانیم ببینیم که بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تعهد به سرمایه گذاری بلند مدت و بلند مدت در معرض تغییرات ساختاری هستند. ”

ترکیه باید سیاست هایی را برای دستیابی به برابری جنسیتی در زندگی تجاری هماهنگ کند.

Suteks در سال 2015 با U.N. Global Compac قرارداد مشارکتی را برای حمایت از برابری جنسیتی امضا کرد. Suteks در سال 1986 در استانبول، تولید و صادرات مد بالا.

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه–

برگشت به بالا