نمایشگاه مد در ترکیه، صدها شرکت داخلی و بین المللی را جذب می کند

پوشاک ترکیه - شیک و پیک - فروش پوشاک ترک - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - لباس ترکیه

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک – محصولات براک —

شیوه زندگی ترکیه 2019 : مدرن مد نمایشگاه، تنها نمایشگاه مد لباس مدرن در ترکیه و خاورمیانه، در این سال نامزد برجسته از بخش در مرکز کنگره استانبول بین 17-19 ژانویه با هدف جمع آوری داخلی و بین المللی شرکت ها و مصرف کنندگان.

ارائه خدمات به صنعت با ارائه بیش از 5،000 داخلی و حدود 1000 خریداران بین المللی فرصتی برای رسیدن به مقاصد خرده فروشی پیشرو در ترکیه، نمایشگاه شیوه زندگی ترکیه برای سومین بار برگزار می شود.

انتظار میرود که این نمایشگاه، با پشتیبانی وزارت تجارت ترکیه، با هماهنگی 100 صادر کننده، از جمله 30 شرکت خارجی، به منظور تعیین روندهای لباس متوسط جهانی برای هدایت تجارت، هر ساله برگزار شود.

نمایندگان بخش از عربستان سعودی، افغانستان، ایران، عراق، اردن، لبنان، روسیه، آفریقای جنوبی، فلسطین، آلمان، هلند، بلژیک، ازبکستان، آذربایجان، فرانسه، اندونزی، قطر، امارات متحده عربی، مصر، نیجریه ، الجزایر و لیبی در نمایشگاه شرکت خواهند کرد و مجموعه ای از فرصت های صادرات برای تولید کنندگان ترک را فراهم خواهند کرد.

اعضای مارک ها نیز در نمایشگاه سه روزه مجموعه تابستان خود را ارائه می دهند، در حالی که چندین پانل و سخنرانی در مورد موضوعاتی مانند “روابط بین مد و هنر” یا “نام تجاری” و همچنین کارگاه های آموزشی مانند گرافیک روی نقاشی و نقاشی پارچه برگزار خواهد شد در حاشیه نمایشگاه.

 

برگشت به بالا