نمایش مدی که ما آن را می شناسیم به پایان رسیده است

نمایش مدی که ما آن را می شناسیم به پایان رسیده است- پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

با بولد شدن گزینه های دیجیتالی و تجدید نظر طراحان در مورد اولویت ها ، انتظار نمی رود نمایش های مد به فرم پیش کووید -19 بازگردد. با فشاری که از طرف کرونا ویروس به صنعت مد وارد شده ، بعد از یک دهه تحول نمایش مد به زودی در مدت چند ماه برگزار می شود. این امر مستلزم بازپرداخت کل صنعت است زیرا مدیران ، رهبران خلاق و تولیدکنندگان رویدادها با استفاده از سنت های تقدیس شده برای اتخاذ فناوری هایی که قبلاً برای صنایع فیلم و تلویزیون استفاده می شد و با ان آشنا هستند را به کار می برند.

الکساندر دو بتاک ، بنیانگذار بورو بتاک ، مؤسس production تولید در پشت نشان های برچسب هایی از جمله کریستین دیور ، سن لوران ، مایکل کورس ، رودارته و گابریلا هارست و همچنین رویدادهای مشهور مانند جایزه LVMH کنزو می گوید: “من فکر می کنم این شروع دوره جدیدی است و ما هرگز به همان روشی که در گذشته بود برنمی گردیم.”

در نتیجه ، ارائه ها و نمایش های مد حتی اگر بالاخره دوباره یک لیست مهمان وجود داشته باشد بیشتر به فناوری دیجیتال تکیه می کنند و کمتر به کسانی که در تماشاگر نشسته اند ، اکتفا می کنند . De Betak در حال حاضر در حال آزمایش یک نمایش زنده برای یک برند است که هیچ مهمان حضوری برای حضور در آن نخواهد داشت. او در حال مرور فناوریهای فیلمبرداری دیجیتالی است که به این ترتیب امکان پخش لایه های پیچیده از تصاویر فراهم می شود که به عنوان مثال به بینندگان اجازه می دهد ، راه رو مدل ها و ردیف جلو را با درجاتی و جزئیات مختلف مشاهده کنند.

نمایش مدی که ما آن را می شناسیم به پایان رسیده است- پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

به طور فزاینده ای محتمل است که نمایش های پاییز / زمستان 2020 که در اوایل ماه مارس در پاریس به پایان رسید ، آخرین نوع آنها در این مقیاس بزرگ ، حداقل برای چند سال باشد. ماسپ های مرتب انسان که یک نمایش مد سنتی است – میهمانان آرنج از آرنج از سراسر جهان ، مدل های بینی به ناخن در ایستگاه های آرایش مو ، پشتی به پشت و آرایش – جایی در بین حساسیت های تعریف شده توسط کووید 19. محبوب ترین عینک های مد ناپدید نمی شوند – اشتیاق صنعت به تازگی باعث نوآوری نمایش ها می شود – اما به نظر می رسد که آنها به سرعت در قالب های جدید ظاهر می شوند ، با Covid-19 لحظه دگرگونی را نشان می دهد.

 

تفسیر مجدد مد از طریق نمایش های جدید

این بیماری همه گیر در ژوئن و ژوئیه برخی از مارک های مد را مجبور می کند تا مجموعه های دیجیتالی را در لندن ، پاریس و میلان نشان دهند. درس ون ناتن روز سه شنبه در یک تماس زوم گفت که وی قصد ندارد نمایش مردانه را در ماه ژوئن یا نمایش زنانه در ماه سپتامبر برگزار کند. اظهارات وی در حالی مطرح شد که یک گروه صنعتی خواستار تغییر جهت ترکیب مجموعه با هنگامی که مصرف کنندگان می خواهند آنها را بپوشند ، و پایان تخفیف زودهنگام است. ون ناتن با نمایش احتمالی سال آینده خود ، با انتخاب خود روبرو است: آیا او باید قبل از برخورد با فروشگاه ها ، لباس را در فصل نشان دهد یا نمایش لباس های پاییزی در ماه فوریه؟ وی گفت: “این یک بحث آزاد است.” وی همچنین در مورد لزوم نمایش های قبل از مجموعه که تعداد سالانه راهپیمایی مد سالانه برخی از مارک ها را به شش یا هشت مورد می رساند ، زیر سؤال برد.

زمان نمایش و رویدادهای بازار به طور گسترده در طول مد مورد تردید قرار می گیرد و برخی استقبال از فشار برای تغییر سریع را دارند.

دو بتاک می گوید: “من نمی خواهم خودم را با پای پیاده شلیک کنم ، اما سیستم هفته سنتی مد براساس پارامترهایی است که دیگر اعمال نمی شوند.” وی گفت: “زمان تغییر کارهایی که انجام می دهیم بالاخره فرا رسیده است و من را هیجان زده می کند. هفته های مد یک ماشین بسیار قدیمی بود. در حال پایان است نمی میرد – بلکه دوباره متولد می شد. ”

وی خاطرنشان می کند ، مهلت های چاپ مجلات چاپی که باید شش ماه قبل از آن آماده شوند ، دیگر به اندازه مناسب نیستند ، و او گفت که سیستم فصل ها بر اساس تقویم های فصلی اروپای غربی و آمریکایی است که ارتباط خود را از دست داده اند زیرا مد تبدیل به یک صنعت جهانی شده است.

بتاک می گوید اساساً نمایش های او در سال گذشته توسط Rodarte در پاسادنا ، کالیفرنیا و ژاکموس در پرووانس است. این نمایش ها به لیست های مهمانان نسبتاً کوچکی متکی بودند ، اما تصاویر ایجاد می کردند که باعث ایجاد یک چشمه جهانی شد. نمایش ژاکموس تقریباً 500 میهمان داشت که بیشتر آنها قطار را طی کردند و پس از هفته مد تعیین شده در ژوئن گذشته برگزار شد. او می گوید ، تنها 20 درصد از مهمانان حرفه ای مد بودند. بقیه دوستان و خانواده لیبل و بنیانگذار آن Simon Porte Jacquemus بودند. دی بتاک می گوید: “این بسیار صادقانه بود.” علاوه بر این ، کمتر کسی آن تصاویر مدلهایی را که از ردیف های اسطوخودوس شکوفه در داخل افق سرچشمه می گیرند فراموش می کنند.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا