هفته مد Modanisa Modest در استانبول برگزار خواهد شد

فروشاگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

اولین همکاری مدرسه هالیما آدن در هفته مدوناسیس مد ظاهر شد.

با برگزاری یک ماه، سازماندهندگان رویداد برخی از مارک های مد و مجموعه های ویژه را نشان می دهند که در نسخه دوم هفته مدوناسیا مد (MFW) در ماه آوریل در استانبول برگزار می شود.

یکی از برجسته ترین نقاط قوت و ضعف، بدون شک، از Supermodel Halima Aden می آید، که با Modanisa Modemisa Modemisa Modal Moda برای ایجاد مجموعه ای از روسری کار می کند. مجموع مجموعه های 27 قطعه، مجموعه منحصر به فرد Halima Aden x Modanisa، نه تنها اولین همکاری آدن است، بلکه اولین کسی است که نام او را می گیرد.

نمایش مد یکی از بیست و دو مکان در IMFW است، که ترکیبی هیجان انگیز از برچسب های تاسیس شده و در حال ظهور از ترکیه و خارج از کشور را نشان می دهد. از جمله کسانی که اولین مجموعه ماه رمضان خود را در باند استانبول آغاز می کنند، طراحان ترکیه، نایلن پکر، هالی گیل و مینل سسک، Till We Cover UK و Rabia Zargarpur امارات متحده عربی هستند که همچنین با Modanisa همراه با طراح پیشگام Rabia Z همکاری می کنند.

Zargarpur در زمینه مدافع اخلاقی و مداوم مداوم، Zargarpur یک مجموعه کابینت بالا از خیابان Rabia Zx Modanisa کلاسیک با طرح های زیبایی و تنفس سبک خود را طراحی کرده است. این اصطلاح جدید Rabia Z به نام “Basics، Re-imagined” (اصطلاحا “Re-imagined” کپسول شامل لباس های بلند تی شرت های آلی با زوج های سازگار با محیط زیست و شیک لباس های شیک و شلوار در Tencel پایدار و پنبه ساتین با کیفیت بالا و همچنین برخی از قطعات منحصر به فرد برای ماه رمضان / عید – همه در داخل محدوده قیمت قابل دسترس برای Modanisa.

لباس عروس نیز اولین بار در پرده سینما در MFW قرار دارد. طراح Halil Gül در پشت مجموعه عروسی جدید M قرار دارد که شامل لباس های عروس و عروس، روسری و لوازم جانبی می باشد. با استفاده از پارچه های آلی، مجموعه 190 قطعه گول، “شگفت انگیز با سبک های رمانتیک و شیک شیک” را با قیمت های مناسب ترکیب می کند.

با توجه به بازخوردهای شرکت کنندگان، روزهای هفته مدونایسا در استانبول نیز چند روزه برگزار شده است، به طوری که در حال حاضر در آخر هفته به پایان می رسد: 20 و 21 آوریل 2019. محل برگزاری این نمایشگاه نیز با نشان دادن جاده ها، بحث های پانل و بازار مد ظهور مد همه در مرکز چند منظوره Zorlu در قلب شهر اتفاق می افتد.

جزئیات در مورد طراحان، مهمانان ویژه و نحوه ثبت نام برای بلیط برای دیدن راهپیمایی نشان می دهد و شرکت در بحث های پانل را می توانید در وب سایت MFW ببینید:
modanisafashionweek.com

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک ترکیه , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا