پوشاک ترکیه و بخش نساجی 29 میلیون دلار صادرات

نساجی ترکیه - صادرات پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - خرید عمده پوشاک ترکیه - عمده فروشی - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , پوشاک ترکیه , پوشاک ترکیه شیک و پیک , فروش عمده لباس , خرید عمده لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه–

در حال حاضر یکی از برجسته ترین تولید کنندگان نساجی و پوشاک در جهان، ترکیه در سال جاری به دنبال افزایش قابل توجهی در صادرات است.

به گفته تحلیلگر اداره آنادولو از اطلاعات مجمع صادرکنندگان ترکیه (TİM)، صادرات بخش تولیدی نساجی و نساجی در سال 2018 به میزان 3.8 درصد افزایش یافت و به 26.1 میلیارد دلار رسید.

İsmail Gülle، رئیس TİM، به آژانس رسمی Anadolu گفت که این رقم از توان بالقوه این بخش کاسته نشده است.

او گفت: “بخش نساجی و پوشاک ترکیه ارزش پول ما را به یک فرصت در سال 2019 تبدیل خواهد کرد و از طریق هدف خود به لطف مارک های ترکیه به جای تولید قرارداد کار خواهد کرد.”

گیله اضافه کرد که 500 فروشگاه با مارک های ترکیه در این سال باز می شوند.

نساجی ترکیه - صادرات پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - خرید عمده پوشاک ترکیه - عمده فروشی - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

وی گفت که در سال جاری بخش نساجی و پوشاک با هدف افزایش صادرات حدود 10 درصد به حدود 29 میلیارد دلار خواهد رسید.

احمد اکسوز، رئیس انجمن بین المللی صادرات نساجی و نساجی استانبول (İTHİB)، اظهار داشت که صادرکنندگان اولویت بندی یک تکه بزرگتر از بازار جهانی را بر عهده دارند.

وی گفت: “یکی از بزرگترین اهداف ما این است که این بخش، که در حال حاضر هفتمین بزرگترین صادر کننده در سطح جهانی است، یکی از پنج صادرکننده برتر دنیا با افزایش سهم خود را به 5 درصد از بازار جهانی تبدیل کند.”

Öksüz اشاره کرد که صادرات بخش صادرات صنایع نساجی به آفریقا و آمریکا در سال گذشته همراه با اتحادیه اروپا، شریک تجاری اصلی ترکیه است.

او گفت: “صادرات بخش ما به آفریقا در تمام سطوح بالا بوده و هدف آن سال گذشته به میزان 1 میلیارد دلار است که نسبت به سال قبل 13.5 درصد افزایش یافته است.”

Öksüz می گوید که آفریقای جنوبی یک بازار هدف استراتژیک برای این بخش است. آمریکای جنوبی و خاور دور به عنوان اهداف این سال شناخته شده اند.

وی گفت: “ما پروژه های مربوط به بازارهای ژاپنی و کره جنوبی را اجرا خواهیم کرد.

مصطفی گیلتپه، رییس انجمن صادرکنندگان پوشاک استانبول (İHKİB)، در اواسط و دراز مدت گفت که بخش پوشاک آماده برای صادرات 33 میلیارد دلار کالای سالانه است.

گلیتپه گفت: “ما پروژه هایی را که در سال 2019 در سال 2019 صادرات بخش لباس را به میزان 10 درصد افزایش می دهد، به میزان سالیانه افزایش می دهیم.”

وی گفت که صادرکنندگان آماده پوشیدن در بازار ایالات متحده همراه با بزرگترین بازار خود، اتحادیه اروپا تمرکز خواهند کرد.

وی افزود: “روسیه، خاورمیانه و شمال آفریقا نیز در میان بازارهای هدف قرار دارند.”

گولتپه گفت که ترکیه می تواند با توجه به امکانات یکپارچه، زیرساخت های طراحی قوی، تجربه، دانش و نیروی کار مجرب، بتواند به سرعت تغییرات محصول را انجام دهد.

او گفت: “ترکیه از لحاظ موقعیت جغرافیایی آن، دارای مزیت بزرگی برای بازار اروپا است.

در سال 2018 بخش های نساجی، مواد خام و پوشاک آماده سازی تقریبا تقریبا 16 درصد کل صادرات ترکیه را تشکیل می دهند.

صادرات ترکیه در سال گذشته به بالاترین میزان خود یعنی 168.1 میلیارد دلار رسید که از حدود 157 میلیارد دلار در سال 2017 افزایش یافته است. وزیر تجارت، روهرس پکن، هفته گذشته اعلام کرد.

او گفت که صادرات در سال 2018 به 7.1 درصد افزایش یافت.

–پوشاک ترک عمده فروشی , پوشاک شیک و پیک , پوشاک ترکیه , پوشاک ترکیه شیک و پیک , فروش عمده لباس , خرید عمده لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه–

برگشت به بالا