پوشک بسیار نزدیک به پوست کودک

پوشک بسیار نزدیک به پوست کودک

ما واقعاً اعتماد به نفس محصولات روزانه مورد استفاده در زندگی روزمره مربوط به نوزادانمان را زیر سوال می بریم. به دنبال یک سبک زندگی سالم ، بیشتر والدین در حال بازگشت به زندگی روزمره گذشته ، بسیار ارگانیک و بسیار بی خطر هستند زیرا سلامت ثروت واقعی همه است. دانستن اینکه محصولات 100٪ طبیعی هستند بسیار حائز اهمیت است. پوشک نزدیکترین و طولانی مدت کالاهای مورد استفاده نوزادان است و آنها یک نیاز واقعی هستند. ما باید جزئیات بخش پوشک بچه را بدانیم.

مواد مورد استفاده در پوشک

هنگامی که پوشک های بازار در کشور ما مورد استفاده قرار نمی گرفت ، پارچه های پارچه ای که از مشمع کف اتاق و مشمع کفشی غیر پنبه تهیه شده بودند ، برای بچه های کوچک ترجیح داده می شدند. این پارچه ها هر روز مورد استفاده مجدد قرار می گرفتند ، در آب جوش شسته می شدند و سپس در خارج خشک می شدند و سپس به شدت اتو می شدند. امروز مارک های زیادی با دامنه های مختلف قیمت داریم. اما آیا از قبل سالم تر است؟ آیا والدینی که به دنبال محصولات ارگانیک و سالم برای نوزادان خود هستند ، نسبت به پوشک آماده بازار آگاهی دارند؟ آیا آنها می دانند واقعاً از چه چیزی استفاده می کنند؟

یک پوشک از چه موادی می تواند بر سلامتی تأثیر بگذارد؟

یافتن پوشک های آماده در بازار با گزینه های ارگانیک و غیر ارگانیک امکان پذیر است. با این حال ، محصولات غیر ارگانیک با قیمت های پایین تر در بازار موجود هستند. دستیابی به پوشک ارگانیک بسیار مشکل ساز است. از نظر قیمت ، پوشک آماده ارگانیک بسیار گران تر و سخت است که در بازار پیدا کنید. همچنین یک مشکل دیگر برای برندها وجود دارد ، زیرا عدم بیان مطالب موجود در بسته بندی هستند.

علاوه بر این ، در اکثر پوشکهای آماده ارگانیک ، قسمت داخلی که در تماس مستقیم با پوست کودک است ، بصورت ارگانیک تولید می شود ، در حالی که قسمت خارجی را می توان با استفاده از مواد غیر ارگانیک برای مرطوب نگه داشتن داخل آن مخلوط کرد. این ممکن است برای سلامتی نوزادان مفید باشد ، اما ممکن است برای محیط زیست بسیار دلچسب نباشد.

برای درک مواد داخلی و ساختار پوشک های آماده ، شناخت لایه های محصول ضروری است. پوشک آماده دارای سه لایه است. لایه داخلی در تماس مستقیم با پوست کودک ، لایه میانی که مایع را جذب و به دام می اندازد و لایه بیرونی با نفوذپذیری مایع. لایه میانی از شمع برای توزیع مایع تشکیل شده است. به عنوان مکمل این شمع ، یک پلیمر سوپر جاذب شیمیایی سوپر جاذب مایع نیز وجود دارد. لایه بیرونی از محصول مبتنی بر نفت است.

پوشک SAP

پلیمر سوپر جاذب (SAP) در همه پوشک های آماده وجود دارد. این محصول از مواد نفتی ساخته شده است. برخی از مارک های پوشک های ارگانیک ، پلیمرهای ساخته شده از گیاهان را ترجیح می دهند. در حالی که تولید کنندگان پوشک هنوز استدلال می کنند که این ماده برای سلامتی انسان مضر نیست ، در دهه 1980 ، استفاده از SAP در تامپون های زن منجر به سندرم شوک سمی شد و SAP قطع شد. با این حال ، تولید کنندگان پوشک اظهار داشتند که هیچ خطری وجود ندارد زیرا منطقه در تماس با SAP در نوزادان متفاوت است.

کلر مورد استفاده برای سفید کردن دودکش های توزیع مایعات برای تولید مثل مضر است و سیستم ایمنی بدن و همچنین هورمون ها باعث اختلال در هورمون ها می شود. بنابراین خانواده ها باید پوشک هایی را که حاوی کلر نیستند ترجیح دهند. علاوه بر این ، بیشتر عطرهایی که برای جلوگیری از بوی بد ناشی از پوشک استفاده می شود حاوی مواد شیمیایی مضر هستند. رنگهای مورد استفاده در پوشک به دلیل تحریک روی پوست کودک باعث ایجاد مشکلاتی می شوند. فتالات ، یک ماده پلاستیکی ، به معنای واقعی کلمه مختل کننده هورمون ها است ، به سیستم تولید مثل و غدد درون ریز آسیب می رساند. برای سلامتی کودک ، بررسی محتوای پوشک مهم است. بیشتر پوشکهای آماده ارگانیک از مواد مضر مانند همه این موارد گفته شده در بالا استفاده نمی کنند.

اثرات محیطی پوشک

کودک تا زمانی که از توالت اطلاع پیدا کند ، از حدود 6000 پوشک آماده استفاده خواهد کرد. مدت زمان لازم برای از بین بردن پوشک پرتاب شده به طبیعت حدود 400-500 سال است. پوشک ها در رتبه سوم لیست پرمصرف ترین زباله های خانگی قرار دارند. پوشک 30٪ از بستر نامحلول در طبیعت را تشکیل می دهد. 130 کیلوگرم چوب ، 20 کیلوگرم روغن ذخیره شده و 10 کیلوگرم کلر مواد پوشک مورد نیاز یک کودک در سال را تأمین می کند. عواقب پوشک های بیگناه از تغییرات آب و هوایی گرفته تا آلودگی منابع طبیعی.

فرکانس استفاده برای پوشک بچه

اندازه بازار پوشک در ترکیه حدود 350-400 میلیون یورو تخمین زده شده است. 84٪ از خانواده های ترکیه ترجیح می دهند از پوشک استفاده کنند. با این حال اروپا 4-5 بار از پوشک در روز استفاده می کند ، اما ترکیه فقط 3 بار از آن استفاده می کند. میانگین عمر مصرف پوشک در ترکیه حدود 27 ماه است. ژاپنی ها مدت زمان طولانی تری از تمام اروپا استفاده می کنند. تعداد پوشک های مورد استفاده در روز 8 برای نوزادان تازه متولد شده 8 و روزانه 4 بار برای نوزادان بزرگتر است و این تعداد هنوز هم پایین تر از میانگین اروپا است.

یکی از مهمترین محصولات بهداشتی یکبار مصرف پوشک است. پوشک باید برای سلامتی و راحتی نوزادان مناسب باشد. به همین دلیل ، مطالعات اخیر در مورد پوشک ها به مواد اولیه ای متمرکز شده است که می تواند برای محافظت از سلامت کودک و افزایش راحتی استفاده شود. به ویژه ، مطالعات مربوط به جذب باعث افزایش وزن شد. اما دامنه قیمت همیشه ناپایدار خواهد بود.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

 

برگشت به بالا