پیش بینی های آینده هفته مد پاریس

هفته مد پوشاک در پاریس - پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

با وجود عدم انتخاب Saint Laurent’s از این رویداد و قالب های جدید نمایش و به دلیل محدودیت های بهداشتی ، هفته مد پاریس در نظر دارد رهبری بین المللی خود را حفظ کند. تصمیم Saint Laurent’s برای کنار گذاشتن از هفته مد پاریس باعث شد که مردم هفته گذشته با هم صحبت کنند. خانه پاریسی ، که نمایش های دیدنی و برجسته آن از برج ایفل برجسته و برجسته از هر فصل مد است ، با اعلام اینکه “مجموعه های خود را در هیچ یک از برنامه های از پیش تعیین شده سال 2020 ارائه نمی دهند” ، بحث و گفتگوی تندی را آغاز کرد.

در پاسخ به بیماری همه گیر Covid-19 ، رئیس هیئت مدیره مد فرانسه ، هفته مد لباس های مردانه بهار / تابستان 2021 را که قرار بود 23 تا 28 ژوئن برگزار شود ، لغو کرده است. اما روز چهارشنبه اعلام کرد که به جای آن ، یک هفته مد دیجیتال مردان از 9 تا 13 ژوئیه راه اندازی می شود. فدراسیون در بیانیه ای گفت: “اصل تقویم رسمی حفظ می شود” ، افزود: “این رویداد که برای حرفه ای ها در نظر گرفته شده است ، در دسترس مخاطبان گسترده خواهد بود. همچنین این امکان را به نمایش می گذارد که پاریس و خلاقیت خانه های ذکر شده در تقویم هفته مد پاریس را با تمام وحدت و تنوع آن نشان دهد. ”

این صنعت قبلاً مدتی است که به دلیل تکثیر هفته های مد ، اهمیت تقویم سنتی مد را زیر سوال برده است و نتایج مربوط به یک برنامه اشباع را نشان می دهد. این حرکت سنت لورن می تواند جزر و مد صنعت مد را تغییر دهید. وضعیت پاریس به عنوان مرکز مرکز مد در معرض خطر است.

الکساندر دو بتک ، بنیانگذار شرکت تولید نمایش مد ، بورو بتاک ، می گوید: “پاریس پایتخت مد خواهد بود” که برای امثال سن لوران ، دیور و ژاکیموس نمایش هایی را آغاز می کند. این جایی است که رویدادهای کلیدی ، خلاقانه و جادویی برگزار می شود ، این رویدادها در طول هفته مد رخ می دهند یا اینکه به مرور زمان گسترش می یابند. پاریس از زمانی که خانه های بزرگ در اینجا واقع شده اند و خانه های خارجی و طراحان به اینجا می آیند ، قطب اصلی است.

هفته مد پوشاک در پاریس - پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

سازمان های حاکم مد با توجه به Covid-19 محور هستند. اطلاعیه فدراسیون فرانسه فقط چند ساعت پس از آن اعلام شد که دوربین Nazionale della Moda Italiana گفت که مجموعه های برگزیده مردان و زنان را در طول هفته مد میلان دیجیتال از 14 تا 17 ژوئیه ارائه می دهد. این پلت فرم دیجیتالی محتوای ویدیویی را نشان می دهد ، “همه در یک تقویم با اسلات برای هر مارک سازماندهی می شوند”. شورای مد بریتانیا به نوبه خود گفته بود که هفته مد لندن در تاریخ های پیش بینی شده 12 تا 14 ژوئن با یک سکوی دیجیتالی پیش می رود و نمایش لباس های زنانه و مردانه خود را ادغام می کند.

فدراسیون فرانسه هنوز یک جایگزین دیجیتالی برای نمایش های دورهمی را که از 5 تا 9 ژوئیه برنامه ریزی شده بود اعلام کرد و با توجه به همه گیر بودن. این سازمان تا کنون اظهار داشته است که هفته مد پاریس طبق برنامه ریزی در ماه سپتامبر ادامه خواهد یافت. هفته های مد نیویورک ، لندن و میلان در ماه سپتامبر نیز از همان زمان هم اکنون می توانند طبق برنامه ریزی شده ادامه یابند.

ارائه بهار / تابستان 2021 در ماه سپتامبر به اقدامات دولت و اینکه آیا پروازهای بین المللی وجود دارد و یا موج دوم این همه گیری وجود ندارد بستگی دارد.

بسیاری از خانه ها منتظرند ببینند که چگونه وضعیت بهداشتی برای تصمیم گیری تحول می یابد. اما بسیاری متعهد به حفظ رهبری بین المللی پاریس هستند. دیور آرزو دارد از هفته مد پاریس حمایت کند و در صورتی که برای همه مجاز باشد ، در ماه سپتامبر نمایش نشان می دهد. کلوئه در حال ارائه یک ارائه برای حضور محلی صمیمی با تقویت دیجیتال است. Kenzo ، Lanvin و Paco Rabanne همچنین قصد دارند طبق برنامه سپتامبر برنامه خود را حفظ کنند و قالب آن مشخص شود.

با وجود سؤال وجودی در حدود هفته مد ، فواید آن تاکنون در تعداد زیاد بوده است ، اما رقبا در یک رویداد متحد به منظور مشارکت در این صنعت گرد هم آمده اند ، و می گوید اگر بنیامین سیممنوئر ، استاد مؤسسه مؤسسه Français de la Mode ، و اگر چنین باشد چه چیزی باقی مانده است؟ وی گفت: “از لحظه ای که این غلظت دیگر به دلیل وضعیت بهداشتی دیگر امکان پذیر نیست ، چگونه می توان هفته مد پاریس تکینگی خود را حفظ کرد؟ فدراسیون فرانسه با کدام فرمت ارائه خواهد داد تا از مزایای هماهنگی بیشتر بماند؟ ”

 

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا