چرا پوشش بچه با لباس ارگانیک اهمیت زیادی دارد

فروشگاه ترکیه - پوشاک ترکیه - پوشاک ترک - لباس ترکیه - لباس ترکیه - خرید عمده پوشاک - عمده پوشاک ترکیه - شیک و پیک

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

تقریبا 60 درصد از مواد موجود در تماس با پوست ما از طریق منافذ پوست ما جذب می شوند. مشکلات پوستی اغلب دیده می شود، قرمزی و تحریک در نوزادان می تواند توسط مواد شیمیایی مضر ایجاد شود. نوزادانی که پوستی حساس تر از بزرگسال دارند، به این دلایل بیشتر خطرناک هستند. با توجه به این همه، مسئله پوشاک آلی عزیز بسیار مهم می شود.

همه ما می دانیم که آفت کش ها استفاده می شود در تولید پنبه سرطان زا هستند. مواد مصنوعی مورد استفاده در سفید کردن و نرم شدن نیز مواد شیمیایی هستند که تاثیر منفی بر سلامت انسان دارند. چنین مواد ممکن است در لباس باقی بمانند، حتی اگر آنها بارها و بارها با تن آب شسته شوند. این بسیار مضر است برای ترجیح دادن این محصولات برای نوزادانی که پوستشان حساس تر از بزرگسالان است و دارای سیستم ایمنی ضعیف است.

مواد خام مواد لباس آلی چگونه به دست می آید؟

تمام مواد خام مورد استفاده در تولید لباس های آلی به عنوان یک نتیجه از کشاورزی ارگانیک به دست می آیند. در تولید آلی، لقاح طبیعی بیش از دیگر اقدامات مضر ترجیح داده می شود. منطقه صنعتی و مسکونی در اطراف مناطق کشت شده وجود ندارد. در این مناطق، تنها هواپیما ممکن است در یک ارتفاع مشخص عبور کند. بنابراین ماده خام آلی برای لباس بسیار شبیه کشاورزی ارگانیک است.

آیا لباس آلی از بروز سرطان پیشگیری می کند؟

در 11 نسخه گزارش سرطان زایی، منتشر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی، 17 نقطه نقاشی، رنگ و جوهر – اولین بار – به لیست عوامل ایجاد سرطان و تعداد مواد سرطان زا به 246 رسیده است. این گزارش علمی ارتباط بسیار نزدیکی بین پانسمان ارگانیک و سرطان دارد.

چرا کشاورزی ارگانیک؟ چرا لباس های آلی؟

همه ما می دانیم که پارچه های ساخته شده از پنبه آلی برای سلامت ما مفید است. بامبو، درست مانند پنبه آلی، دارای مزایایی برای پوست ما است. اما آیا ما واقعا می دانیم که کشاورزی ارگانیک چیست؟
کشاورزی ارگانیک به روش تولید اشاره دارد که بدون استفاده از مواد شیمیایی در تولید، به محیط زیست آسیب نمی رساند. هر مرحله از کشاورزی ارگانیک تحت کنترل و تحت گواهینامه های خاص قرار می گیرد.
در کشاورزی آلی، هیچ ماده شیمیایی یا داروهای کشاورزی در مرحله کشت محصول، برداشت، برش، پردازش، بسته بندی، برچسب گذاری، ذخیره سازی و حمل و نقل استفاده نمی شود. به دلیل کشاورزی ارگانیک، کشاورزان و خانواده های آنها در معرض آفت کش ها نیستند، بنابراین ابتدا سلامت تولید کنندگان و سپس سلامت جامعه را حفظ می کنند.
متاسفانه، در بسیاری از محصولات نساجی در ترکیه از رنگ سفید و رنگ شیمیایی استفاده می کند. این مواد به طور جدی سلامت ما را تهدید می کند. با این حال، محصولات ارگانیک طبیعی تعادل بدن شما را مختل نمی کند، این کاملا از گیاهان آلی در طبیعت حاصل می شود و هیچ مواد غیر طبیعی و غیر طبیعی ندارد.
با استفاده از محصولات ارگانیک، ما از سلامت خود محافظت می کنیم، خطر ابتلا به آلرژی را کاهش می دهیم و از مواد شیمیایی مانده ای که موجب بیماری های بسیاری می شوند جلوگیری می کنیم. ما کمک های مثبت به کودکانمان برای ترک یک محیط تمیز و طبیعی می کنیم.

 

–پوشاک ترک عمده فروشی  , شیک و پیک , فروش عمده  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , خرید لباس ترکیه , خرید بلوز شلوار زنانه , بلوز شلوار مردانه – برند براک -فروشگاه پوشاک – محصولات براک —

برای بازدید و خرید از محصولات شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا