چند دلیل که باید به صنعت مد و پوشاک (پوشاک ترکیه) علاقه داشته باشیم 2

خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

تماشای مد روز همانند تماشای ورزش در استادیوم است

من عاشق دنبال کردن روند در نمایش های طراح و خرده فروشی هستم. من از نحوه شروع گرایش در راه راه یا خیابان ، و نحوه فیلتر کردن آنها به خرده فروشی ، شیفته هستم. من کنجکاو هستم مد خرده فروشی را با مد خیابانی مقایسه کنم.

من از این قدرت که ما به عنوان مصرف کننده مجبور هستیم روند را زنده نگه دارم ، مجذوب کردم ، با وجود اینکه خارج از روند است. من همچنین از دیدن روندها با گذشت دهه ها لذت می برم. این برای من یک ورزش است و قطعاً به همان اندازه یک فعالیت تفریحی است که بخشی از شغل من است.

 

موضوعی است که می توان آن را با افراد دیگر به اشتراک گذاشت

من می توانم به مباحث اندکی فکر کنم که افراد را با موفقیت به عنوان مد و سبک متحد می کند. این کلیه گروه های سنی ، سبک زندگی ، مشاغل ، ملیت ها و بودجه ها را در بر می گیرد.

این موضوعی است که می تواند در سراسر جهان و در تمام کانال های رسانه ای به اشتراک گذاشته شود. جوامع اجتماعی موفق و پشتیبان مانند YLF وجود دارند زیرا افراد دوست دارند افکار خود را در مورد مد و سبک به اشتراک بگذارند ، و دوستی معنی دار هم به صورت آنلاین و هم خارج از کشور برقرار می شود. رفاقت مد برای برد.

خرید عمده پوشاک و لباس - عمده پوشاک ترکیه - پوشاک شیک و پیک - پوشاک ترک - خرید عمده لباس - لباس زنانه - لباس مردانه - لباس بچه گانه

یک مسیر شغلی خوب نیز میتواند باشد

مد و سبک می تواند تبدیل به نان و کره شما شود ، مانند آنچه در طی 24 سال گذشته برای من بوده است. من دوست دارم به دیگران کمک کنم سبک خود را پیدا کنند و کمد لباس خود را حفظ کنند تا احساس افسانه کنندگی داشته باشند و من قبل از آن دوست داشتم یک خریدار مد باشم. مد و سبک بخشی از کسانی است که من هستم ، و من هرگز از آن دست نمی کشم.

از مد و سبک لذت ببرید. خیلی جدی نگیر با چیزهای جدید آزمایش کنید. از آنچه کار می کند تعجب کنید ، و از آنچه نمی دانید یاد بگیرید. خیلی بخندید از هر مرحله از سفر به سبک خود لذت ببرید ، و دیگران را تشویق کنید که درست مثل شما احساس افسانه در مورد خود کنند.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا