گزینه های جایگزین به جای تخفیف برای شرکت های مد

گزینه های جایگزین به جای تخفیف برای شرکت های مد- پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

موجودی غیرقابل فروش و عدم اطمینان اقتصادی در حال حاضر باعث شده که روشن ماندن و استیبل ماندن برای شرکت ها در کوتاه مدت سخت باشد. برندها شیوه های تولید را تغییر می دهند تا در آینده از بروز این مسئله جلوگیری شود.

هنگامی که دو ائتلاف مختلف بازیکنان صنعت پیشنهادات خود را برای تعمیرات اساسی تقویم مد هفته گذشته اعلام کردند ، هر دو گروه به مشکل تخفیف صنعت پرداختند. ائتلاف ها خواستار نشانه های کمتری و شدید شدند. از زمان وقوع بحران اقتصادی سال 2008 ، دوره های تخفیف از پایان سال تا اواسط فصل شروع شده است و باعث می شود که علامت گذاری به جای استثنا و هنجار گرفتن در حاشیه مارک ها و ارزش درک شده ، عادی باشد.

با وجود خطرات ناشی از نشانگرها ، بسیاری از خرده فروشان ، در رقابت مستقیم و کار با حاشیه های باریک ، در حال حاضر در حال ارتقاء فروش هستند. در زمان انتشار ، خرده فروشان لوکس مانند Moda Operandi ، Ssense ، Farfetch ، خیابان پنجم ساکس و فروشگاه های میانه بازار Nordstrom و میسی تا 60 درصد تخفیف ارائه می دهند.

گابریلا سانتانلیو ، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی خرده فروشی می گوید: تخفیف ها می توانند در کوتاه مدت کار کنند ، مشتریانی که درآمد اختیاری خود را در سمت چپ دارند و مشتاق دریافت معامله هستند ، اما اجتناب ناپذیر می شوند وقتی مارک ها و خرده فروشان محصولات را به قیمت کامل بازگردانند. همکاران “یک نقطه وجود دارد که شما باید حاشیه های خود را حفظ کرده و محصول را به قیمت عادی برگردانید ، اما مشتری ها پس از آن چه کاری انجام می دهند؟”

گزینه های جایگزین به جای تخفیف برای شرکت های مد- پوشاک ترکیه - خرید عمده لباس ترک - پوشاک شیک و پیک

یافتن گزینه های دیگر به جای تخفیف

به طور سنتی ، مارک های لوکس برای خلاص شدن از شر سهام اضافی به فروشگاه های تخصصی متکی شده اند و به آنها امکان می دهند حداقل یک سال پس از انتشار ، مجموعه هایی را بطور کلی بفروشند. ماریو اورتلی ، مدیر شریک شرکت Ortelli & Co ، می گوید مارک های تجاری می توانند امسال بعد از ارزیابی اینکه چه چیزی می توانند فصل آینده را برگردانند و یا در قطره تفریحی خود استفاده کنند ، مقداری مورد بهار / تابستان را به طور مستقیم به رسانه ها ارسال کنند. بابی استفنس ، رهبر فعالیت های خرده فروشی و مصرفی Deloitte Digital ، می گوید مارک های لوکس در حال جابجایی سهام به مناطقی هستند که عملکرد بهتری دارند ، مانند چین و کره جنوبی. در تماس با تحلیلگران در ماه آوریل ، ژان مارک دوپلاکس Kering CFO گفت که این شرکت در حال توزیع مجدد موجودی در مناطق ، حمل و نقل به عنوان مثال از فروشگاه های اروپایی به آسیا و به تعویق انداختن تحویل ها در مجموعه بهار / تابستان برای طولانی شدن مدت زمان فروش کامل است. . دوپلاکس گفت: “ما هنوز در شرایطی نیستیم که آماده هستیم محصولات را پس بگیریم ، اما این یک مذاکره جهانی است.”

 

مارک های مستقل ، با توجه به ردپای و هزینه های کوچکتر خود ، امکان توزیع مجدد سهام در مناطق مختلف را ندارند ، برای جلوگیری از الگوهای تخفیف سنتی با روش های جایگزین از جمله قطره های محدود و فروش نمونه آنلاین روبرو می شوند.

 

Rejina Pyo مستقر در لندن با استفاده از کدهای تبلیغی در اینستاگرام قطره های 24 ساعته فروش محدود را به محصولات خاص گره خورده است ، که معمولاً فقط توسط 10 دنبال کننده اول در استفاده از آنها قابل بازخرید است. مارا هافمن مستقر در نیویورک یک فروش فلاش یک هفته ای را در ماه مارس قبل از بازگشت همه محصولات به قیمت های کامل برگزار کرد.

 

هافمن و سایر مارک های طراح از جمله الکساندر وانگ ، گانی ، پرونزا شوولر و کارا به فروش آرشیو روی آوردند و از فصول گذشته سهام را بدون تضعیف ارزش مجموعه های فعلی به فروش آرشیو رساندند. از آنجا که اکثر رسانه های فیزیکی هنوز بسته هستند و فروش نمونه آفلاین از این مسئله خارج است ، بسیاری از برندها به سکوهای فروش نمونه مانند Curate Sales و The Box متوسل شده اند که به صورت آنلاین حرکت کرده و یا بخش اختصاصی را در وب سایت خود باز کرده اند. وی گفت: “ما همیشه قبل از آن جدایی کلیسا و ایالت را می خواستیم ، اما در حال حاضر ما به آن علاقه نداریم. ما به مردم این امکان را می دهیم که از نقاط قیمتی برخوردار شوند. “” می گوید امی اسمیلوویچ ، بنیانگذار تبی ، از افزودن بخش فروش دائمی در سایت می گوید.

 

— خرید پوشاک از ترکیه, شیک و پیک  , عمده فروشی لباس , خرید پوشاک , فروش عمده  , خرید لباس ترکیه  , بلوز شلوار مردانه – برند براک , خرید بلوز شلوار زنانه -فروشگاه پوشاک – پوشاک ترک عمده فروشی – محصولات براک – خرید پوشاک از ترکیه-برند های معروف ترکیه – برند معروف ترکیه-خرید عمده پوشاک ترک -خرید لباس از ترکیه-پوشاک شیک و پیک – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – عمده فروشی لباس – لباس بچه گانه – لباس بچه گانه – لباس زنانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک مردانه – خرید پوشاک زنانه – سال نو مبارک – سال نو مبارک – نوروز مبارک – نوروز مبارک – خرید تی شرت زنانه – خرید تی شرت زنانه – خرید شلوار مردانه – خرید تی شرت زنانه – شلوار مردانه – شلوار زنانه – تی شرت بچه گانه

برای بازدید و خرید از محصولات پوشاک شیک و پیک اینجا کلیک کنید.

برگشت به بالا