پوشاک شیک و پیک (خرید عمده و خرده لباس)

10 نکته مد (لباس زنانه-دخترانه) که برای دختران با شکم بزرگ مناسب است

یک شکم بزرگ در مد (لباس زنانه-دخترانه) برای بچه ها و گربه های کوچک چاق ، زیبا به نظر می رسد  اما در بزرگسالان ، این چیزی جز درد و رنج غیرقابل توصیف روحی و خجالت اجتماعی نه چندان ناچیز به همراه ندارد. اندازه برآمدگی مهم نیست – برآمدگی یک برآمدگی بزرگ یا کوچک است.در بیشتر مواقع بهترین اقدامی که انجام می دهم “شکم جمع کردن” است دقیقاً در زمانی که شخصی به دنبال آن است (در حالت ایده آل من باید تخته و چنگالهایی را انجام دهم ، اما چه کسی ایده آل است). اقدامات اخیر نیاز به مقداری اراده و برنامه ریزی طولانی مدت دارد. بنابراین جراحی شکم شروع می شود – اما انجام آن در شرایطی که افراد زیادی در آن هستند بسیار دشوار است.هنوز کارهای دیگری هست که می توانم انجام دهم. برخی تنظیمات در مد (لباس زنانه-دخترانه) که می تواند مانند جذابیت عمل کند. آنچه ما نیاز داریم (من و شما ، زیرا تصور می کنم شما نیز معضل یکسانی دارید) لباس ها  است که به نظر می رسد برجستگی شکم را پنهان می کند. با برنامه ریزی کمد لباس می توان شکمی صاف یا توهم داشتن آن را ایجاد کرد. من در مورد استتار متخصص صحبت می کنم.

 مد (لباس زنانه-دخترانه)
10 نکته مد (لباس زنانه-دخترانه) افراد چاق

برای پوشاندن شکم بزرگ در مد (لباس زنانه-دخترانه) چه باید پوشید

از بالا به پایین مد (لباس زنانه-دخترانه) لباس های تیره و یکدست بپوشیدرنگ های تیره و یکرنگ از بالا به پایین توهم بصری باریکی ایجاد می کنند. بنابراین یا جامد بروید یا تاریک شوید یا جامد و تاریک شوید.اگر می خواهید از چاپ استفاده کنید ، چاپ را به رنگ تیره بپوشید. اگر می خواهید رنگ های روشن بپوشید ، از بالا به پایین از رنگ ثابت (تک رنگ – بدون چاپ و الگو) استفاده کنید. فرقی میکنه؟
لباسی بپوشید که روی شکم شما چربی داشته باشداگر لباس هایی را می پوشید که دور خط کمر محکم باشد ، شکم از بدن خارج می شود و می تواند بزرگتر از آنچه که هست به نظر برسد. از این کار اجتناب کنید اما نه خیلی شل که به نظر می رسد روی شما چادر است.لباس های افتاده زیبا به نظر می رسند. مانند یک گاو بلند یا یک تاج جلویی پیچشی.

اگر صفحه دکمه نزدیک شکم هر زمان در مد (لباس زنانه-دخترانه) که نفس می کشید باز می شود ، می دانید که بالاتنه شما تنگ است. این یک مشکل رایج برای افرادی است که شکم بزرگ دارند. نتیجه پوشیدن لباس با توجه به اندازه گیری نیم تنه و اندازه گیری ران.اطمینان حاصل کنید که لباسی که می پوشید در طول کمر از راحتی کافی برخوردار است. این بسیار خوب است و معده شما را به طور برجسته حتی به کسانی که قصد مشاهده آن را ندارند نشان می دهد.لباس پوشیدن در مد (لباس زنانه-دخترانه) برای فردی که شکم بزرگ دارد بیش از هر لباس دیگری مهم است. به یاد داشته باشید – نه خیلی تنگ و نه خیلی شل.

 مد (لباس زنانه-دخترانه)
10 نکته مد (لباس زنانه-دخترانه) افراد چاق

لباسهایی با خطوط عمودی بپوشید

خطوط عمودی لاغر می شوند. این با خطوط عمودی چاپ شده متوقف نمی شود. این شامل خطوط طراحی نیز هست. یک خط طراحی شامل دهانه ها ، دارت و … می باشد. یک چوب بلند در امتداد خط مرکزی عمودی از این قبیل است.یک ژاکت یا ژاکت کش باف پشمی بلند می تواند یک خط طراحی عمودی بلند ایجاد کند که به ظاهر می تواند شکم بزرگ را پنهان کند. در واقع این نکته محبوب من است.
تاپ های بلندتر یا بلندتر را بپوشید. از تاپ های زراعی پرهیز کنیدبرش در سطح شکم – به خصوص اگر با شلوار جین یا شلوار جین تنگ پوشیده شود – برآمدگی شکم واقعی و جذاب نیست. تاپ های آشکارساز میدی ریف در این گروه قرار می گیرند.این شامل کاپشن های زیبا و کوتاه باز نیز می شود ، اما اگر از روی تونیک های گشاد به طول باسن استفاده شود ، چندان بد نیست.

هیچ تزئینی در ناحیه شکم وجود ندارد

همان اصلی که در بالا ذکر شد در مورد تزئینات ، گلدوزی و سایر تزئینات اعمال می شود. و جیب ها هم با تزئینات نباید ناحیه شکم را برجسته تر کنید. کمربندهای گشاد یا جلب توجه بیش از حد بسته شدن لباس روی کمر نیز می تواند همان تأثیر منفی را داشته باشد. هیچ چاپی روی ناحیه معده نیز وجود ندارد.

مد (لباس زنانه-دخترانه)
10 نکته مد (لباس زنانه-دخترانه) افراد چاق

به یک ویژگی بدن در مد (لباس زنانه-دخترانه) که دوستش دارید توجه کنید

این می تواند بازوهای باریک ، پاهای بلند و نازک ، رخ زیبا باشد. تزیینات را به مکانی که می خواهید چشم برود اضافه کنید. اگر پاهای بلندی دارید – برای زیبا جلوه دادن دامن یا شلوار استرچ مناسب استفاده کنید. شلوار چسبان حتی می تواند تکه های گلدار خوبی داشته باشد.اگر بازوهای خوش فرم دارید – بدون آستین بروید تا توجه شما را به بازوهای لاغر خوب جلب کنید. آستین ها می توانند با چاپ چاپی پف کنند. آستین های اغراق آمیز می توانند توجه را از شکم دور کنند.

مد (لباس زنانه-دخترانه)

برای استتار شکم از کمر بلند استفاده کنید

یک شلوار کمر بلند و دور کمر بلند برای لباس ها – هر دو کار می کنند. شکم می تواند روی یک شلوار کمر کمر بچرخد. با یک شلوار کمر بالا همه چیز درست داخل می شود.یک لباس کمر بلند مانند لباس امپراتوری یا یک لباس بسته بندی شده که از بالای کمر محکم می شود ، می تواند دسته های شکم و عشق را پنهان کند. لباسی با خط کمر الاستیک درست بالای شکم بپوشید ، نه درست در بالای شکم. اگر شما همچنین دارای خط مقدم بزرگی باشید ، سبک امپراطوری می تواند اشتباه باشد. این می تواند معده را بزرگتر نشان دهد.

استفاده از مطالب شیک و پیک برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام شیک و پیک و لینک به منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه شیک و پیک می باشد ، تیم طراحی و اجرا ارور گروپ.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.